Opinie klientów o Palia Sa Coma Playa

4.8 /6
162 
opinie
Atrakcje dla dzieci
4.9
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
5.4
Pokój
4.5
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
4.7
Wyżywienie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

1.5/6

Lukasz , Skarzysko-Kamienna 27.07.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Tragedia i brud

Brud ruina jedzenie ble. Hotel lata 80-te, jedzenie bez smaku skromne zimne, brak owoców do wyboru, śniadania monotonne wędlina mortadela salceson i szynką 3-go gatunku. Pokoje mocno zniszczone , brak miejsca w basenie do kąpieli dla tylu gości. W barach alkohol najgorszego gatunku , gdy żona z córką prosiły o zwykłą wodę z cytryną bo nie piją alkoholu był problem bo cytryna jest tylko do drinków. Rezydent zapewniał że jest do dyspozycji ( p Ewa ) lecz nie odbiera nie oddzwania. Jedyna pozytywna opiekun to p Marcelina która sporo pomogła by ta wyprawa nie była kompletną katastrofą. Nigdy więcej z reibow

0.5/6

Marta, --- 02.10.2022

UNIKAĆ !!!

Ktoś kto pisze pozytywne opinie o tym hotelu to albo nigdzie nie był albo lubi życie w brudzie i smrodzie. Podróżuję od kilkunastu lat po hotelach w standardzie 4 i 5 gwiazdkowych i jest to niewątpliwie najgorszy wyjazd w życiu. Hotel absolutnie nie zasługuje na 4 gwiazdki. Czystość katastrofalna, brudne naczynia, pościel, smród kanalizy. Za mało obsługi, animator robi drinki, kelner jest jednocześnie leżakowym i barmanem. Brak klimatyzacji w restauracji i lobby. Topniejące sery i gumowe wędliny, niejadalne sałatki i niedomyte naczynia. Rozwiązaniem było branie jednorazowych kubków i sztućców z baru przy basenie. Basen bardzo mały (stoi się w wodzie) i płytki, mnóstwo ludzi i brudna woda. Jedyny plus lokalizacja- ładna plaża. Hotel absolutnie nie wart żadnych pieniędzy.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem