Park Guell, Barcelona

Wieża Herkulesa, La Coruna

Pałac Aljaferia, Saragossa

Santander

Katedra, Santiago de Compostela

Katedra, Oviedo

Muzeum Guggenheima, Bilbao

Porto

Sagrada Familia, Barcelona

Muzeum Guggenheima, Bilbao

Jaskinie Altamira

Avenida Dos Aliados, Porto

Monte Igueldo, San Sebastian

Hiszpania - wzdłuż Zatoki Biskajskiej

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.0 /6 ( 23 opinii )
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Winne Porto - Santiago de Compostela i katedra Świętego Jakuba - Wieża Herkulesa i Plaża Katedr - czar Oviedo - prehistoria w Altamirze - sztuka nowowczesna w Muzeum Guggenheima - piękna plaża La Concha w San Sebastian - Barcelona i tańczące fontanny

Terminy i ceny wycieczki 8

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Po przylocie transfer do hotelu w okolicach Porto/Bragi. Wieczorem kolacja i nocleg. W przypadku późno wieczornego lub nocnego przylotu do Porto tym dniu nie będzie kolacji.

Dzień 2

Po śniadaniu spacer po Porto: Torre Dos Clerigos - najwyższa wieża w mieście, Avenida Dos Aliados z ratuszem i pomnikiem króla Piotra IV, stacja Sao Bento zdobiona obrazami wykonanymi z azulejos. Spacer zakończymy w Cais da Ribeira – w najbardziej gwarnym miejscu Porto wpisanym na Listę UNESCO. Kolejnym punktem będzie wizyta w bodedze podczas której poznamy proces produkcji wina porto, czas na degustację. Następnie rejs po rzece Douro, podczas którego będziemy podziwiać konstrukcję sześciu mostów łączących brzegi Porto i Vila Nova de Gaia oraz wspaniałą panoramę miasta. Następnie przejazd do hiszpańskiej Galicji i wizyta w najbardziej malowniczej miejscowości rybackiej - Combarro. Podczas spaceru zobaczymy typową galicyjską architekturę kompleksu historycznych zabudowań Combarro oraz tradycyjne galicyjskie spichlerze - horreos. Przejazd na kolację i nocleg w okolicach Santiago Compostela. (Trasa ok. 260 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** - położone z reguły poza zwiedzanymi miastami lub w najbliższych okolicach. Pokoje: 1, 2, 3 osobowe (przy czym 3 osobowe to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką), wszystkie z łazienkami, czasami z telefonem i TV.
Wyżywienie
śniadanie kontynentalne i serwowane obiadokolacji
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autokarem podczas objazdu, 9 rozpoczętych dób hotelowych, śniadania i obiadokolacje, program turystyczny j. w., opiekę polskiego pilota podczas objazdu oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu, opłat za miejscowych przewodników, podatku turystycznego w Porto (ok 2 EUR/os/dzień), lokalnego podatku katalońskiego płatnego przy zakwaterowaniu, systemu Tour Guide, dodatkowych posiłków i napojów do kolacji oraz wydatków osobistych. Napiwki nie są obowiązkowe ale w dobrym tonie jest zostawić kierowcy na koniec wycieczki ok. 5-7 Eur/os. Orientacyjny koszt biletów wstępu, usług przewodników lokalnych, napiwku dla kierowców, systemu Tour Guide - ok. 161 EUR/os, płatne jako pakiet u pilota na miejscu. W tej kwocie nie są zawarte wycieczki lokalne (ceny podane są w programie imprezy).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/hiszpania-wzdluz-zatoki-biskajskiej/zakwaterowanie-hak
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Dodaj opinię

5.0

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Hiszpanii! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon