WAKACJE W Costa Blanca

25.05.2019 (sobota)
Śniadania i obiadokolacje
objazd i wypoczynek
Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
2 774 zł2 699 zł
za os. / 8 dni

Wycieczka posiada inne długości pobytu dla innych terminów

Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona

Ciekawi wakacji na Costa Blanca?

Costa Blanca:

Państwo:
Hiszpania
Waluta:
EUR
Ponad 300 słonecznych dni w roku i tylko kilkanaście z ryzykiem deszczu, 200 kilometrów wybrzeża z mnóstwem plaż niczym z obrazka, ciepłe, czyste morze, niepowtarzalna kuchnia, serwująca m.in. paellę przyrządzaną na sposób walencki i zachwycające miasteczka o południowym klimacie… Tak właśnie smakuje Costa Blanca. Choć jest mniej znane niż inne nadmorskie regiony Hiszpanii, urzeka nawet, jeśli na chwilę zahaczy o nie wycieczka objazdowa. Będąc na Costa Blanca, nie sposób pominąć miasteczko Altea, oddalone tylko o 10 km od Benidormu, szmaragdowe jezioro w Guadalest, czy sam Benidorm, który wygląda niczym nowojorski Manhattan, tylko z cieplejszym klimatem. Już marzy Ci się Costa Blanca? Zarezerwuj wyprawę także na last minute!

Zobacz również oferty w innych regionach Costa Blanca: Asturia, Costa Almeria, Costa Brava, Costa de la Luz, Costa del Maresme, Costa del Sol, Costa Dorada, Fuerteventura, Gran Canaria, Kantabria, Madryt, Majorka, Teneryfa oraz informacje o Costa Blanca.

Opinie o Costa Blanca

Niestety, nikt jeszcze nie ocenił tego regionu

Pogoda na Costa Blanca

Śródziemnomorski klimat na Costa Blanca sprawia, że to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc na wybrzeżu Hiszpanii. W niezwykle popularnym Alicante pogoda jest słoneczna bardzo długo, a wysokie temperatury na Costa Blanca utrzymują się już od końca kwietnia do nawet początku października. Pogodę w tym regionie wyróżnia także niewielka ilość opadów, a deszcz pojawia się zwykle jedynie późną jesienią.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.