All inclusive Hiszpania

Odkryj złotą Katalonię – all inclusive na Costa Dorada

Costa Dorada to z hiszpańskiego „złote wybrzeże”. Region ten ukochany został przez Katalończyków, jak i gości z całego świata, kusząc drobnym, złocistym piaskiem, który harmonijnie kontrastuje z błękitem wody. Costa Dorada obfituje w piękną przyrodę. Dlatego też all inclusive tu może być świetną okazją do odpoczynku z dala od zgiełku, w bliskości z naturą. Jeżeli zaś lubicie zwiedzać, poświęćcie co najmniej jeden dzień i odwiedźcie stolicę Katalonii – Barcelonę. Miasto Gaudiego od złotej riwiery dzieli zaledwie rzut beretem!

All inclusive na Costa Dorada – historyczne perełki

Historia Costa Dorada sięga ponad 2 tysięcy lat. To właśnie na ten okres datuje się powstanie pierwszych rzymskich budowli, których pozostałości przetrwały dość licznie do dzisiaj. Świetnie wkomponowują się w malowniczy krajobraz wybrzeża, pełen malowniczych gór i pagórków, oraz krętych zatoczek. Jeżeli lubicie tradycyjną zabudową, pokochacie Cambrils. Miasto zachowało swój dawny charakter, otwierając się jednocześnie na turystykę, dzięki której rozwijają się tawerny, knajpki i restauracje. Prawdziwie uroczym miasteczkiem jest również Torredembarra, której średniowieczna architektura i portowa historia stanowią tło dla nowego rozdziału – ultranowoczesnej przystani jachtowej.

Moc wrażeń – all inclusive na Costa Dorada

Niezależnie od wybranego przez Was kurortu, Costa Dorada obfituje w różnego rodzaju rozrywki, w których każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Najsłynniejszą miejscowością wypoczynkową jest najprawdopodobniej Salou. Dominują tu wysokie hotele i pensjonaty. Można liczyć również na dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną, obejmującą wypożyczalnie sprzętu do uprawiania sportów wodnych, puby oraz kluby nocne. Wszyscy, którzy lubią dreszczyk emocji, poczują go w Port Aventurze – największym w Hiszpanii parku rozrywki, odwiedzanym rocznie przez prawie 3 mln osób. Przygotujcie się na podróż w czasie i przestrzeni – nim się spostrzeżecie, znajdziecie się w Egzotycznej Polinezji, Dzikim Zachodzie czy…na ulicy Sezamkowej! Bez względu na to, gdzie zdecydujecie się spędzać wakacje, all inclusive na Costa Doradzie dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń!

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Zgodnie z wprowadzonymi przepisami dotyczącymi ograniczeń w pracy placówek handlowych, nasze wszystkie biura od dnia 14.03 do czasu wycofania ww. ograniczeń pozostają zamknięte.
Lista naszych salonów