Lizbona

Lizbona

Lizbona

Wieża Belem, Lizbona

Alhambra, Grenada

Uniwersytet, Evora

Praia da Marinha

Plac Hiszpański, Sewilla

Skała Gibraltarska

Wieża Belem, Lizbona

Hola, bom dia!

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
5.3 /6 ( 19 opinii )
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
Urok portugalskiego wybrzeża Algarve i słońce południowej Hiszpanii - jedna z 10 najpiękniejszych plaż Europy - Praia da Marinha - mauretański zamek w Silves - Lizbona i Wielkie Odkrycia Geograficzne - kaplica czaszek w Evorze - największa gotycka katedra w Sewilli - Granada - historia Andaluzji z górami Sierra Nevada w tle - - komfortowe 4* hotele hiszpańskiej sieci hotelowej Playa podczas całego objazdu - możliwość przedłużenia pobytu w na Costa del Sol!

Terminy i ceny wycieczki 9

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 2

Palmasol
Hiszpania
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
ZMIANA ZA  0 zł / za osobę 7 dni

Fenix
Hiszpania
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +150 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.
Transfer do hotelu na wybrzeżu Costa de la Luz, obiadokolacja, nocleg (w przypadku późnych przelotów w tym dniu może nie być obiadokolacji).

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Evory, miasta wpisanego na listę UNESCO: rzymska świątynia Diany, kościół Sao Francisco z Kaplicą Czaszek, akademia jezuicka z pięknymi krużgankami, miejskie kamienice z kutymi narożnymi balkonami oraz wysokimi oknami. Następnie przejazd na nocleg w hotelu w okolicach Lizbony. (Trasa ok. 360 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **** (kategorial lokalna) hiszpańskiej sieci Playa: na Costa del Sol i Costa Tropical (jeden z wymienionych): Marbella Playa, Almunecar Playa, Playacalida, na Costa de la Luz (jeden z wymienionych): Playacartaya, Playamarina, Playacanela. Pokoje dla max 3 osób przy czym w pokoju znajdują się maksymalnie 2 łóżka małżeńskie i nie będzie możliwości wstawienia dodatkowych łóżek. W Lizbonie hotel 3* położony poza centrum miasta. W hotelu, restauracja, bar, basen. Wyżywienie wg programu imprezy. Szczegółowy opis hoteli w sekcjach: Costa de la Luz – pobyty i Costa del Sol – pobyty.
Wyżywienie
Śniadania w formie bogatego bufetu oraz 6 obiadokolacji (w Lizbonie obiadokolacja płatna dodatkowo).
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem podczas objazdu, noclegi w hotelach jw. (7 rozpoczętych dób hotelowych lub za dopłatą 14), wyżywienie według programu, program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: lokalnego podatku turystycznego w Lizbonie (ok. 2 Eur/dziennie), pozostałych posiłków, napojów do posiłków, biletów wstępu, opłat za miejscowych przewodników, systemu Tour Guide, pozostałych posiłków, wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, usług przewodników lokalnych, systemu Tour Guide - ok. 160 Eur/os płatne u pilota na miejscu. W tej kwocie nie są zawarte wycieczki lokalne (ceny podane są w programie imprezy).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/hola-bom-dia/zakwaterowanie-hp2
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
Sezonowość
Zwykle wysoki sezon turystyczny w Hiszpanii i Portugalii trwa od 01.07 do 31.08

Dodaj opinię

5.3

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Hiszpanii! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon