Hrabia Drakula na wakacjach - dla wygodnych

5.0/6 (52 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Hrabia Drakula na wakacjach - dla wygodnych
Galeria (12)
Hrabia Drakula na wakacjach - dla wygodnych
Hrabia Drakula na wakacjach - dla wygodnych
Hrabia Drakula na wakacjach - dla wygodnych
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
4.7
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.3
Transport
5.3
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Renata, Włocławek 22.08.2019

Super wyprawa

Wycieczka jak najbardziej godna polecenia zarówno dla żądnych wiedzy jak i chcących choć chwilę odpocząć. Doskonała pilotka, pani Agnieszka i pani przewodniczka Janka - istne kopalnie wiedzy. Program w pełni zrealizowany, ciekawa trasa i możliwość wypoczynku wraz z możliwością wyboru plażowanie czy wyjazd do Nesebyru. Oprócz nas dwojga dorosłych był również nasz syn, 14 letni młodzieniec, który był bardzo zadowolony z wyjazdu. Brawa również dla świetnych kierowców i do tego bardzo miłych i pomocnych.

6.0/6

M&M 01.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Rumunia odczarowana

Niedawno wróciliśmy z objazdówki po Rumunii, cóż to były za cudowne chwile. Wycieczka pozwoliła nam choć trochę poznać ten fascynujący kraj , mamy ochotę na więcej. Sighisoara - miejsce narodzin Drakuli zwiedzana wieczorem, kiedy już było ciemno, z dreszczykiem emocji. Bran –tak zwany „zamek Drakuli”, przepięknie położony, z ciekawymi wnętrzami, nocleg w górskim Predealu i spotkanie z niedźwiedziem (2x!!). Konstanca, piękne nadmorskie miasto z niesamowitym widokiem z wieży meczetu. Trzy dni spędzone w Bułgarii, w hotelu w Warnie ,przepiękny przylądek Kaliakra z niesamowitymi klifami. Wycieczka fakultatywna do Nesebyru, przepięknego miasta z mnóstwem cerkwi i ich ruin, naprawdę warto! I wreszcie na deser Sibin, zwiedzany wieczorem i za dnia, nie bez kozery nazwany miastem artystów, z przepiękną starówką. Salina Turda, kopalnia soli, nie tak piękna jak nasza Wieliczka, ale warta odwiedzenia. Wiadomo, jak to na objazdówce przejazdy bywały długie, ale z tym się liczyliśmy. Wielki plus dla Panów Kierowców, jazda była płynna, a też potrafili wyjść z niemałych opresji. Hotele zróżnicowane, 2 rewelacyjne, w górach i w Sybinie, reszta przyzwoita, ale za taką cenę nie ma co oczekiwać luksusów. Śniadania smaczne. Przewodniczka Pani Ania bardzo sympatyczna, pomocna, z dużą wiedzą o Rumunii. Lokalna przewodniczka, Pani Jola, kopalnia wiedzy o Rumunii. Niezwykle sympatyczna i zorganizowana grupa. Było warto.
Pokaż więcej opinii (50)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem