Kairaba Aqua Mondo Resort - Soma Bay

4.8/6 (2 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Kairaba Aqua Mondo Resort - Soma Bay
Galeria (29)
Kairaba Aqua Mondo Resort - Soma Bay
Kairaba Aqua Mondo Resort - Soma Bay
Kairaba Aqua Mondo Resort - Soma Bay
Zdjęcie mapy
Mapa

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Atrakcje dla dzieci
6.0
Obsługa hotelowa
4.3
Plaża
5.5
Pokój
5.8
Położenie i okolica
4.8
Rezydent
6.0
Sport i rozrywka
4.5
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Siarhei, Sroda Wlkp 27.12.2023
Termin pobytu: grudzień 2023

Piękna plaza z żółwiami.

Piękna plaża i czyste przezroczyste może. Dobry serwis. Jedzenie w miarę ok. Internet lepiej kupić na lotnisku, w pokoju nie działa Wi-fi. Ogólnie zostaliśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu. Chcielibyśmy wrócić ponownie.

3.5/6

Tomasz Wojciech, Lublin 22.10.2023
Termin pobytu: październik 2023

Pobyt październik 2023

Hotel w jak każdy w Egipcie - dosyć czysto i sporo różnorodnego jedzenia. Ale: - wymiana ręczników basenowych w godzinach 15-16, ręcznik trzeba było zostawić w pokoju i obsługa wymieniała - naprawdę? o 16 to wszyscy siedzą na plaży! - restauracje Ala carte - porażka, większość dań w karcie nie było akurat dostępne. Zamówiłem tagin a dostałem samego kurczaka - kucharze z lekka bezczelni - zamawiam Szakszukę a kucharz podaje omleta z warzywami wciska nam że to tak wygląda. Potrafią nałożyć na talerz same kości zamiast np kaczki (może to taki żart, ale mnie nie śmieszył). - WiFi - praktycznie przez cały pobyt nie działało, a miał być za darmo - animacje - żadnych informacji kiedy i gdzie co będzie się działo - strasznie duszno w windzie i korytarzach - nie było żadnych okien i powietrze stało jak w piekarniku + na plus, woda mineralna w butelkach dostępna na w każdym miejscu bez problemu. Co do RAINBOW: miałem wylecieć ok 9:00 i na miejscu mieliśmy być ok 16 czyli na jeszcze zdążylibyśmy na plaże, kolację itd.... przesunęli nam lot i byliśmy następnego dnia na 6:40 czyli na śniadanie - jak dla mnie to jeden dzień stracony nie mówiąc o spaniu w samolocie zamiast w łóżku - Rainbow nie widzi problemu.
Pokaż wszystkie opinie
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem