Hurghada All inclusive

Wakacje w blasku słońca – all inclusive w Hurghadzie

Ciesząca się uznaniem wśród turystów z całego świata, Hurghada to jeden z najpiękniejszych kurortów w Egipcie. Jej największym walorem jest krystalicznie czysta, gorąca woda Morza Czerwonego. Obfitująca w rafy koralowe, stwarza idealne warunki do nurkowania i odkrywania podwodnego świata. Kolejnym skarbem Hurghady jest pogoda. Wieczne słońce oraz temperatury sięgające 35-40˚C. Wszystko to sprawia, że woda latem nagrzewa się do 30 stopni Celsjusza, zimą zaś jest cieplejsza od naszego Bałtyku w swym najgorętszym okresie. Pakujcie wiec filtry i kremy do opalania, szykujcie okulary przeciwsłoneczne, jak i pływackie, i wyruszcie z nami do Hurghady, aby delektując się świeżym humusem, i popijając drinki, przeżyć wymarzone wakacje all inclusive.

Od wioski rybackiej do tętniącego życiem kurortu – all inclusive w Hurghadzie

Historia tego miasta jest niezwykła. Jeszcze w latach 70-tych ubiegłego wieku Hurghada była biedną wioską rybacką. Atrakcyjne wybrzeże, posiadające blisko 30-km piaszczystych plaż spowodowało prawdziwą ekspansję turystyczną. Pojawili się europejscy, amerykańscy i arabscy inwestorzy. Niemal czterokrotnie wzrosła również liczba mieszkańców samej Hurghady, wynosząc obecnie 90 tys. ludzi. Miesięcznie przybywa tu około 20 tys. samolotów z Azji i Europy. Swój hipnotyzujący urok kurort zawdzięcza orientalnemu krajobrazowi i kontrastom. Z jednej strony mamy bowiem bliskość pustyni, skrywającą w sobie tradycję i historię Egiptu, z drugiej gorące morze, ekskluzywne hotele, korty tenisowe, kompleksy basenowe i tętniące życiem centrum miasta.

All inclusive w Hurghadzie – niezapomniane przygody

Nowoczesna Hurghada obfituje w różnorakie atrakcje, które sprawią, iż wczasy all inclusive w tym miejscu będą niezapomnianą przygodą! Jeśli Na początek proponujemy pustynne safari w poszukiwaniu Beduinów i tajemniczych egipskich miast. Widoki w trakcie rekompensują wszelkie trudy związane z wysoką temperatura. Kolacja zaś przy zachodzącym nad pustynią słońcu jest jedynym w swoim rodzaju przeżyciem! Wymarzone orzeźwienie przyniesie wizyta w największym w Egipcie parku wodnym Makadi Water World! Zaprojektowany z ogromnym rozmachem obiekt podzielony jest na strefę dziecięcą i dla dorosłych, oferując m.in. 50 różnych zjeżdżalni! Około 20 minut od centrum Hurghada zlokalizowany jest zaś Jungle Aqua Park. Kilkadziesiąt zjeżdżalni, krytych basenów (również z podgrzewaną wodą), sztuczne fale oraz specjalna strefa zabawy dla najmłodszych sprawią, iż każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon