Opinie klientów o Sunny Days Resort Spa & Aqua Park (ex El Palacio)

4.0 /6
30 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.7
Obsługa hotelowa
4.2
Plaża
4.8
Pokój
4.0
Położenie i okolica
4.9
Rezydent
3.9
Sport i rozrywka
4.1
Wyżywienie
3.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Piotr , Augustów 28.01.2016

Super wczasy

Wszystko Ok.Jedzenie i owoce mogły być wiecej urozmaicone.w tym roku tam wracam 😃 jak bedzie spokojnie.

6.0/6

BARBARA, Gorlice 02.11.2019

Super urlop!!! ( 6 raz w Egipcie)

Komentarz osoby, która była 6 razy w Egipcie (4 x z Rainbow) .PAŹDZIERNIK 2019 - Hotel w typowym egipskim standarcie - jak na TAK ekonomiczną cenę to SUPER! Tu słowa do pracowników RAINBOW - zbyt mało zdjęć na stronie, a to PIERWSZE z ikonki nie zachęca do oglądania. Na początku wybrałam inny hotel ( na podstaie fajnych zdjęć i opisów), ale z niewiadomych przyczym wycofano tą ofertę ( i dobrze , że tak się stało). Więc TYLKO przez czysty przypadek weszłam na hotel Sunny Days el Palacio , bo zdjęcie na stronie głównej nie zachęca do czytania szczegółów na temat hotelu. Do ostatecznego wyboru EL PALACIO przyczynił się szcegółowy opis tego miejsca zamieszczony na stronie - wpis turysty, który był już 4 razy w Egipcie. Bo jak widomo, kto jest pierwszy raz nie będzie miał porównania z innymi miejscami w tym kraju. Byłam w wielu hotelach, ponieważ m.in. odbyłam REJS W GÓRĘ NILU (wersja 2tyg. z pobytem również w Kairze i pobycie w Hurgadzie w 2 różnych hotelach). Ale wróćmy do SUNNY DAYS EL PALACIO - moim zdaniem bardzo fajny (ekonomiczny) hotel w super lokalizacji - blisko do starej i nowej części Hurghady (jakieś 3 km). Do lotniska również blisko (około 15 min. autokarem), to w porównaniu do resortów oddalonych 30-40 km od portu lotniczego jest prawie na miejscu. Hotel wybudowany na sztucznie stworzonej lagunie z przepiękną rafą koralową PRZED - rafę porównuję z innymi hotelami, bo jak ktoś nurkuje profesjonalnie, to ta rafa go nie zachwyci rzecz jasna. Ale do snurkowania dla początkujących jest bardzo atrakcyjna.

6.0/6

Dawid Zbigniew, Kraków 09.03.2020

Cena idealna do jakość

Pobyt wykorzystany w 200% za tą cenę na prawdę warto :)))

6.0/6

Natalia i Piotr 06.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Prawdziwe wakacje w Egipcie ☺️

Wakacje wspaniałe, myślę że głównie za sprawą lokalnych przewodników zatrudnionych przez Rainbow na wycieczkach fakultatywnych. Dużo zaangażowania, chęć pomocy i dobrgo humoru. Ogromne podziękowania dla Samuela i Tomasa! ♥️ Sam Egipt zachwyca! Warto odwiedzić Hurghadę. Hotel w porządku, bardzo duży kompleks, piękna plaża! Okazało się, że dużym plusem jest posiadanie przez hotel lekarza. Jedzenie ok, ale monotonne. Niestety rezydentka mało pomocna i nieprzejmujaca się. Rzadko kiedy dostępna. Gdyby nie zakup wycieczek, na których nam zalezalo- mogłoby jej nie być. Wakacje pełne przygód, polecam! Już tęsknię. Wrócimy 🥰
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem