WAKACJE W Teheranie

18.04.2019 (czwartek)
Wylot z Warszawa
objazd
Wycieczka potwierdzona
4 999 zł
za os. / 8 dni
Wycieczka potwierdzona
14.08.2019 (środa)
Wylot z Warszawa
objazd
6 099 zł6 014 zł
za os. / 9 dni

Ciekawi wakacji w Teheranie?

Teheran :

Państwo:
Iran
Teheran to stolica, a jednocześnie największe miasto Iranu ulokowane malowniczo na zboczach masywu górskiego Elbrus. To również jedna z najbardziej kosmopolitycznych i najprężniej rozwijających się metropolii Bliskiego Wschodu – zajmuje aż 658 km2, a liczba mieszkańców sięga 16 milionów. Miasto niesamowicie fascynuje na każdym kroku i to prawdziwe must-see podczas wycieczki objazdowej po całym Iranie.
Na miłośników zwiedzania w Teheranie czeka wpisany na listę UNESCO kompleks pałacowy Golestan oraz Wieża Wolności – dwie wizytówki tego miasta. Historię Bliskiego Wschodu kryją natomiast dwa arcyciekawe muzea – Muzeum Narodowe oraz Muzeum Klejnotów. Niesamowity krajobraz Teheranu rozciąga się z Wieży Milad, skąd doskonale widać, jak rozległym jest miastem.

Zobacz również oferty w innych regionach Teheranu: Wyspa Keszm oraz informacje o Teheranu.

Opinie o Teheranie

Niestety, nikt jeszcze nie ocenił tego regionu

Pogoda w Teheranie

Pogoda w Teheranie może być zróżnicowana z powodu jego położenia. Na północy miasto graniczy z górami Elbrus, zaś na południu znaczny wpływ na klimat ma bliskie położenie pustyni.
Wiosna i jesień trwają tutaj dość krótko, a latem temperatury w Teheranie często przekraczają 35°C. Zima trwać może natomiast aż do marca, jednak rzadko słupek rtęci spada poniżej 0°C, oscylując zwykle na poziomie 1-8°C.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.