Wczasy na Wyspie Keszm - co musisz wiedzieć?

  • O Wyspie Keszm
  • Pogoda

Wyspa Keszm

Wyspa Keszm jest największą w Zatoce Perskiej. Często nazywana „piekielną” – choćby ze względu na temperatury, które sięgają tutaj nawet 50 stopni. Z dala od turystycznych szlaków, kryje w sobie ukryte piękno i zupełnie inne oblicze Iranu. Jeśli marzy Ci się wycieczka objazdowa po Zatoce Perskiej czy Iranie – Wyspa Keszm to miejsce, którego nie możesz pominąć.
Czym kusi Wyspa Keszm? Skaliste wybrzeże, niezwykłe kamienne formacje, kolorowa jaskinia solna, kaniony niczym w USA… a to wszystko na niewielkiej i niepozornej wysepce, która już wkrótce ma się stać drugim Dubajem. Póki co jednak, oferuje znacznie bardziej kameralną atmosferę. Warto więc się tu wybrać. Zrób to z nami, również na last minute!

Pogoda w Wyspie Keszm

Na Wyspie Keszm panuje suchy klimat, który powoduje, że w ciągu roku występuje tutaj bardzo mało opadów. Deszcze padają zwykle zimą i wczesną wiosną, a ich roczna suma nie przekracza zwykle ok. 150 mm.
Najwyższe temperatury na Wyspie Keszm przypadają na maj, czerwiec, lipiec i sierpień, gdy słupek rtęci wskazuje często ponad 30-33°C. Najchłodniejszym miesiącem jest natomiast styczeń, gdy temperatura wynosi ok. 16-18°C.
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon