ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon

Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

trwa wczytywanie

Filtry

Popularne

Wyżywienie

Ilość dni

-

Typ wyjazdu

Odległość hotelu od lotniska

Cena

-

Standard hotelu

Ocena klientów

Sezon

Udogodnienia

Narty

Dokumenty

Rodzaj hotelu

Pokoje

Tematyka

Promocje

Dystrykt Północny wakacje

Sortuj: od najniższej ceny

Znaleziono 6 ofert

Dystrykt Północny

Region: Dystrykt Północny

Dystrykt Północny to jeden z sześciu regionów administracyjnych Izraela, którego część obszaru znajduje się na Wzgórzach Golan, kryjących m.in. ruiny starożytnego miasta Gamla. Ta część kraju to prawdziwa kolebka Chrześcijaństwa, a podczas wakacji w Izraelu to właśnie tu można odwiedzić najważniejsze miejsca znane ze Starego Testamentu.
Stolicą Dystryktu Północnego jest Nazaret, gdzie znajduje się Bazylika Zwiastowania NMP zbudowana wokół Groty Zwiastowania. Położony nieopodal Jardenit nad rzeką Jordan to znów miejsce Chrztu Jezusa. Na zachodnim wybrzeżu Dystryktu znajduje się natomiast Cezarea Nadmorska – miasto portowe wybudowane przez króla Heroda, w którym warto zobaczyć m.in. hipodrom, teatr i akwedukt z II w. czy mury krzyżowców.

Opinie o Dystrykcie Północnym:

5.8/6

Ocena ogólna Dystrykt Północny

6.0 / 6
Północ jest piękna

To po prostu Eden......Po pobycie na pustyniach i miastach Południa , Tiberiada to piękny , kipiący świeżą zielenia region Jezioro Tyberiadzkie piękne . Rejsu statkiem w godzinach wieczornych NIGDY NIE ZAPOMNĘ !. Shalom Israel !Dodał(a):
Marek, Łódź., 2020.01.22
6.0 / 6
Wzgórza Golan

Bardzo ciekawy wyjazd, pokazuje różnorodność Izraela. Wodospad, rzeki, roślinność, góralki... Degustacja smacznego wina z możliwością zakupu i wielu młodych ludzi z karabinami. Po drodze bunkry, czołgi...Pełno sprzeczności...Dodał(a):
Jolanta, Olsztyn, 2020.02.12
4.0 / 6
Uzupełnienie Jerozolimy

Hajfa, ładne miasto, piękne widoki, piękne ogrody Bahaitów. Zbyt krótko tam byliśmy, Tylko objazd po mieście. Łącznie max 1,5 godzinyDodał(a):
Janusz, Świętochłowice, 2020.02.19
6.0 / 6
Izrael wspaniałe miejsce

Polecam każdemu kto nigdy nie był w Izraelu. Wiedza i znajomość kraju przez przewodników pozwoliła nam lepiej poznać kraj.Dodał(a):
Anita, Warszawa, 2020.02.18
6.0 / 6
super

Nic dodać nic ująć. Wszystko zgodne z opisem i programem wycieczki poza pierwszy hotelem w Szarmie po przylocie z Warszawy. Pilotka Agnieszka na objazdówce z Szarm El Szejk po Jordanii i Izraelu z olbrzymią wiedzą i niezłym temperamentem.Godna polecenia. Genialny i trochę ekstrawagandzki przewodnik w Izraelu Pan Andrzej. Pobyt na odpoczynku w Hotelu Sultan garden w zasadzie b/u. Zamiast 2 pokoi zaproponowali nam na 5 osób/rodzina/ apartament 3 pokojowy z 2 łazienkami i super obsługą i to był strzał w 10. Jedzenie super nawet z przesadą. Polecamy serdecznie.Dodał(a):
Ryszard P., 2019.10.17
6.0 / 6
inne oblicze Izraela

Region całkiem różny od południowego pustynnego Izraela. Dodał(a):
Agnieszka, 2018.10.26
6.0 / 6
Park narodowy

Piękny park z roślinością Izraela oraz piękny widok na kraje sąsiednie ze wzgórz GolanDodał(a):
Piotr, Warszawa, 2018.10.15
6.0 / 6
Tyberiada

Piękne i zadbane miasta. duże i czyste Jezioro Galilejskie.Dodał(a):
Mariusz i Małgorzata Nysa, 2018.09.23
6.0 / 6
Izrael to piękny kraj

Piękne widoki.Dodał(a):
Sławomir, KOŁOBRZEG, 2018.09.18
5.0 / 6
Widoki

Piękne tereny,widoki pozostające w pamięci - Góra Błogosławieństw, Jezioro Galilejskie - w Talmudzie mówi się, że kto nie widział Jeziora Galilejskiego nie widział w życiu niczego pięknego. Dodał(a):
ANNA, WARSZAWA, 2018.05.20