ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
Dystrykt Północny, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
Dystrykt Północny
Kiedy?
Kiedykolwiek
Ile osób?
2 osoby, 1 pokój
Skąd wyjazd?
Skądkolwiek
Typ Transportu
Samolot

Dystrykt Północny wakacje

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Dystrykt Północny
Samolot
państwo kraj
Region: Dystrykt Północny
Dystrykt Północny to jeden z sześciu regionów administracyjnych Izraela, którego część obszaru znajduje się na Wzgórzach Golan, kryjących m.in. ruiny starożytnego miasta Gamla. Ta część kraju to prawdziwa kolebka Chrześcijaństwa, a podczas wakacji w Izraelu to właśnie tu można odwiedzić najważniejsze miejsca znane ze Starego Testamentu.
Stolicą Dystryktu Północnego jest Nazaret, gdzie znajduje się Bazylika Zwiastowania NMP zbudowana wokół Groty Zwiastowania. Położony nieopodal Jardenit nad rzeką Jordan to znów miejsce Chrztu Jezusa. Na zachodnim wybrzeżu Dystryktu znajduje się natomiast Cezarea Nadmorska – miasto portowe wybudowane przez króla Heroda, w którym warto zobaczyć m.in. hipodrom, teatr i akwedukt z II w. czy mury krzyżowców.

Opinie o Dystrykcie Północnym:

5.8/6
Ocena ogólna Dystrykt Północny
6.0 / 6
Północ jest piękna

To po prostu Eden......Po pobycie na pustyniach i miastach Południa , Tiberiada to piękny , kipiący świeżą zielenia region Jezioro Tyberiadzkie piękne . Rejsu statkiem w godzinach wieczornych NIGDY NIE ZAPOMNĘ !. Shalom Israel !Dodał(a):
Marek, Łódź., 2020.01.22
6.0 / 6
Wzgórza Golan

Bardzo ciekawy wyjazd, pokazuje różnorodność Izraela. Wodospad, rzeki, roślinność, góralki... Degustacja smacznego wina z możliwością zakupu i wielu młodych ludzi z karabinami. Po drodze bunkry, czołgi...Pełno sprzeczności...Dodał(a):
Jolanta, Olsztyn, 2020.02.12
4.0 / 6
Uzupełnienie Jerozolimy

Hajfa, ładne miasto, piękne widoki, piękne ogrody Bahaitów. Zbyt krótko tam byliśmy, Tylko objazd po mieście. Łącznie max 1,5 godzinyDodał(a):
Janusz, Świętochłowice, 2020.02.19
6.0 / 6
Izrael wspaniałe miejsce

Polecam każdemu kto nigdy nie był w Izraelu. Wiedza i znajomość kraju przez przewodników pozwoliła nam lepiej poznać kraj.Dodał(a):
Anita, Warszawa, 2020.02.18
6.0 / 6
super

Nic dodać nic ująć. Wszystko zgodne z opisem i programem wycieczki poza pierwszy hotelem w Szarmie po przylocie z Warszawy. Pilotka Agnieszka na objazdówce z Szarm El Szejk po Jordanii i Izraelu z olbrzymią wiedzą i niezłym temperamentem.Godna polecenia. Genialny i trochę ekstrawagandzki przewodnik w Izraelu Pan Andrzej. Pobyt na odpoczynku w Hotelu Sultan garden w zasadzie b/u. Zamiast 2 pokoi zaproponowali nam na 5 osób/rodzina/ apartament 3 pokojowy z 2 łazienkami i super obsługą i to był strzał w 10. Jedzenie super nawet z przesadą. Polecamy serdecznie.Dodał(a):
Ryszard P., 2019.10.17
6.0 / 6
inne oblicze Izraela

<P>Region całkiem różny od południowego pustynnego Izraela.&nbsp;</P>Dodał(a):
Agnieszka, 2018.10.26
6.0 / 6
Park narodowy

<P><BR>Piękny park z roślinością Izraela oraz piękny widok na kraje sąsiednie ze wzgórz Golan</P>Dodał(a):
Piotr, Warszawa, 2018.10.15
6.0 / 6
Tyberiada

<P>Piękne i zadbane miasta. duże i czyste Jezioro Galilejskie.</P>Dodał(a):
Małgorzata Mariusz, Nysa, 2018.09.23
6.0 / 6
Izrael to piękny kraj

<P>Piękne widoki.</P>Dodał(a):
Sławomir, KOŁOBRZEG, 2018.09.18
5.5 / 6
Widoki

<P>Piękne tereny,widoki pozostające w pamięci - Góra Błogosławieństw, Jezioro Galilejskie - w&nbsp;Talmudzie mówi się, że kto nie widział Jeziora Galilejskiego nie widział w życiu niczego pięknego.&nbsp;</P>Dodał(a):
ANNA, WARSZAWA, 2018.05.20