wypoczynek

Wczasy w Tel Awiwie - co musisz wiedzieć?

  • O Tel Awiwie
  • Opinie
  • Pogoda

Tel Awiw

Wakacje w Tel Awiwie

Niezapomniane wakacje w Tel Awiwie

 

Tel Awiw położony jest miejscu, gdzie dawniej znajdował się starożytny port Jafa. To drugie pod względem wielkości miasto Izraela. Dosłownie nazwa Tel Awiw oznacza „Wiosenne Wzgórze”. I rzeczywiście, miasto może zachwycać „wiosenną” atmosferą i niepowtarzalną mieszanką kulturową. Warto odwiedzić je i spędzić wyjątkowe wakacje w Tel Awiwie, by przekonać się, jak wygląda prawdziwy Izrael.
Chcesz odwiedzić Tel Awiw? Wycieczka objazdowa, również na last minute to dobra okazja, by odkryć magię tego miasta. Wybierz się na nią wspólnie z nami i spędź niezapomniane wakacje!

 

Wczasy w Tel Awiwie – zwiedzaj aktywnie!

 

Wczasy w Tel Awiwie należy do tych wyjazdów, które zapadają w pamięci do końca życia. Niezwykły klimat miast, kultura, jedzenie, religia, magia licznych zakątków – to wszystko spotkać można w jednym miejscu. Wakacje w Tel Awiwie to także możliwości zwiedzania wielu magicznych miejsc, jak Jerozolima, Betlejem, Góra Oliwna i wiele innych. Inni mogą cieszyć się pięknem szerokich i piaszczystych plaż i cieszyć się błogim lenistwem. Każdy znajdzie ulubioną formę spędzenia wolnego czasu i cieszenia się chwilą urlopu.

Opinie o Tel Awiwie

Tel Awiwie
6.0 /6

Niesamowite miasto tradycyjne a zarazem nowoczesne

Miasto, które jest tradycyjne a zarazem nowoczesne w swojej formie. Przepiękne widoki oraz plaże, klimatyczne uliczki starego miasta. Raz się zobaczy i trzeba tam koniecznie wrócić.
Dodał(a):
Pawel, Wodzisław Śląski, 03.02.2020
5.5 /6

Piękne miasto

Wspaniałe miasto, przepiękne widoki, bardzo nowoczesne, warte odwiedzenia... Cezarea którą odwiedziliśmy dodatkowo pozostawiła duże wrażenie na nas.
Dodał(a):
KATARZYNA JADWIGA, Czerwińsk nad Wisłą, 18.01.2020
6.0 /6

Dancing Tel Aviv

W tym mieście się tańczy , śpiewa , pije drinki i poznaje fajnych , otwartych na inność Ludzi. Tel Aviv is DANCING QUEEN OR KING !
Dodał(a):
Marek Michalak , Łódź, 21.01.2020
6.0 /6

Piękne miasto.

Piękne miasto wiecznie żyjące. Mnustwo restauracji z różnorodną kuchnią. Nowoczesne miasto z wierzowcami. Piękna plaża.
Dodał(a):
Leszek, Tąpadły, 16.03.2020
5.0 /6

Całkiem inny niż Jerozolima

Zbyt mało czasu w Tel Awiwie. Jaffa - ładne stare miasto. Miasta nad morzem mają swój urok. I Tel Awiw taki ma..
Dodał(a):
Janusz, Świętochłowice, 19.02.2020
5.5 /6

Polecam

Trochę mało czasu w trakcie pobytu żeby poczuć klimat tego pięknego miejsca. Ale warto. Ja tam napewno wrócę
Dodał(a):
Monika, Łódź, 03.03.2020
6.0 /6

TEL AVIV - region

O tym mieście opowiadała bardzo ciekawie pani Ewa Polska żydówka , mieszkanka tego pięknego miasta .
Dodał(a):
Ryszard Bieniek, 07.03.2020
6.0 /6

Super

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Dodał(a):
Elżbieta, Strzelce Opolskie, 03.12.2019
6.0 /6

Super i bezpiecznie

Było fajnie tylko za krótko ,dużo chodzenia ,dużo fajnych miejsc które trzeba koniecznie zobaczyć polecam każdemu
Dodał(a):
Bożena Ewa, Katowice, 02.11.2019
6.0 /6

Zostań na dłużej.

Do tego miasta na pewno jeszcze kiedyś wrócę. Należy się przygotować i na spacer ze zwiedzaniem i na plażowanie. Zdecydowanie polecam każdemu sprawdzić co to miejsce ma do zaoferowania.
Dodał(a):
wyzgen, 25.10.2019
6.0 /6

super

Nic dodać nic ująć. Wszystko zgodne z opisem i programem wycieczki poza pierwszy hotelem w Szarmie po przylocie z Warszawy. Pilotka Agnieszka na objazdówce z Szarm El Szejk po Jordanii i Izraelu z olbrzymią wiedzą i niezłym temperamentem.Godna polecenia. Genialny i trochę ekstrawagandzki przewodnik w Izraelu Pan Andrzej. Pobyt na odpoczynku w Hotelu Sultan garden w zasadzie b/u. Zamiast 2 pokoi zaproponowali nam na 5 osób/rodzina/ apartament 3 pokojowy z 2 łazienkami i super obsługą i to był strzał w 10. Jedzenie super nawet z przesadą. Polecamy serdecznie.
Dodał(a):
Ryszard P., 17.10.2019
5.5 /6

HIGH TECH

nowoczesne światowe miasto z pięknymi plażami, ciekawymi miejscami historycznymi, np. dom Ben Guriona , stara Jaffa, targ super miejsce, (jest kilka), miejsce imprezowe, fajne hotele, trzeba to zobaczyć
Dodał(a):
Jacek, Świętochłowice , 23.09.2019
5.5 /6

Szalom Izrael .

Izrael-panstwo typowo policyjno- wojskowe czemu nie mozna sie dziwic ,gdyz okolo 10 milionow izraelitow zyje otoczonych 150 milionami arabow..I jest tam drogo.Przykladowo 1 kilogram daktyli kupilismy w kibucu za 50 zl podczas gdy w Egipcie taki sam kilogram za ok 11 zl.

Dodał(a):
RYSZARD, BYTOM, 30.03.2019
6.0 /6

nowoczesność

Mogłabym tam zamieszkać. 

Dodał(a):
Agnieszka, 26.10.2018
6.0 /6

Zderzenie nowoczesnego Tel Awiwu i Starej Jaffy - bardzo klimatyczne

I piękne plaże nad Morzem Śródziemnym...

Dodał(a):
Agnieszka, 08.10.2018
6.0 /6

Tel Aviv

Stolica Izraela bardzo nowoczena. Szerokie ulicie. Doba infrastruktura. Piękne widoki ze wzgóra Jaffy na Morze Śródziemnie i pejzach miasta. Miasto tetni życiem całą dobę.

Dodał(a):
Małgorzata Mariusz, Nysa, 23.09.2018
5.7/6 Ocena ogólna Tel Awiwie

Pogoda w Tel Awiwie

Pogoda w Tel Awiwie charakteryzuje się ciepłymi, czasami upalnymi wręcz latami oraz dość łagodnymi zimami. Przyjemna wiosna poprzedza najcieplejszy okres, który trwa od czerwca do września, gdy temperatury w Tel Awiwie sięgają średnio od 25°C do 30°C. Jesień trwa bardzo krótko, a zimą termometry wskazują najczęściej nie mniej niż 10°C.