Opinie klientów o Japonia - w krainie gejsz i samurajów

5.6 /6
380 
opinii
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.6
Transport
5.7
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

KRZYSZTOF, Warszawa 17.11.2016

Japonia super

Wycieczka była zorganizowana wzorowo. Zarówno polski pilot Piotr Kozakiewicz jak i jego japońska koleżanka spisali się na medal. Nie tylko realizowali zaplanowany program, ale wykazali też wiele własnej inicjatywy przy jednoczesnym traktowaniu klientów z delikatnością i wyrozumiałością nie rezygnując z utrzymania niezbędnej dyscypliny. Wszystkie hotele były bardzo wysokiej klasy. Pilot znał doskonale Japonię i potrafił ją atrakcyjnie zaprezentować. Jedną z ciekawszych jego inicjatyw był krótki - pokolacyjny - kurs origami przed wyjazdem do Hiroszimy. Kurs był dla chętnych, ale - po wyjawieniu celu - zgłosiła się większość wycieczki. Celem było składanie żurawi, które potem zostały przekazane jako symbole pod pomnikiem ofiar bomby atomowej.

6.0/6

Malgorzata, Galway 23.04.2023
Termin pobytu: kwiecień 2023

Japonia, spelnione marzenia

Doskonaly program, zrealizowany w 100% przez fantastycznego pilota Pana Piotra posiadajacego duza wiedze na temat Japoni. Nad wszystkim czuwala tez urocza rezydentka Miki, doradzajac I pomagajac nam we wszystkim. Japonia , wspanialy Kraj, nowoczesnosc przeplata sie z bogata tradycja. Bajeczne krajobrazy. Niezapomniane przezycia. Serdecznie polecam

6.0/6

Krzysztof, Wołów 18.08.2019

Rewelacja

Polecam wszystkim, którzy szukają trochę egzotyki w najlepszym wydaniu

6.0/6

Katarzyna, Warszawa 13.10.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

Zaskakująca, czysta, poukładana, a ludzie mili do bólu! Japonia!

Koniecznie trzeba zobaczyć tą nowoczesność na własne oczy. Japonia jest czysta, poukładana, punktualna, a ludzie baaardzo mili, no i nie śmierdzi na ulicach, jak w Chinach, a jedzenie to bajka dla podniebienia!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem