WAKACJE W Japonii

22.06.2019 (sobota)
Wylot z Warszawa
Wg programu imprezy
objazd
8 749 zł8 649 zł
za os. / 8 dni
05.03.2019 (wtorek)
Wylot z Warszawa
Wg programu imprezy
objazd
9 811 zł
za os. / 12 dni
27.02.2019 (środa)
Wylot z Warszawa
Wg programu imprezy
objazd
Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
10 399 zł
za os. / 12 dni
ostatnie 5 miejsc!
Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
20.07.2019 (sobota)
Wylot z Warszawa Lot Dreamlinerem
Wg programu imprezy
objazd
14 100 zł14 000 zł
za os. / 15 dni

Ciekawi wakacji w Japonii?

Japonia:

Stolica:
Tokio
Waluta:
JPY
Powierzchnia:
377 972 km2
Liczba ludności:
127 110 047
Kraj Kwitnącej Wiśni, perła Azji… Japonia to kraj, który fascynuje. Niepowtarzalna kultura, tak inna od kultury Zachodu, zapierające dech w piersiach krajobrazy - i te wielkich miast, i przyrodnicze, fenomenalne jedzenie i moc zabytków sprzed wieków. Na wycieczce objazdowej zwiedź Tokio, Kioto i Osakę, zanurzając się na chwilę w historię gejsz i samurajów, lub… spędź swoje wczasy w Japonii zupełnie inaczej. Narty w cieniu góry Fuji? A może hotel w wysokim standardzie w jednym z nadmorskich kurortów? Japonia ma wiele oblicz. A z nami wszystko jest możliwe - także na last minute. Odważ się wybrać na Daleki Wschód i przekonaj się, że Japonia to magiczne miejsce!

Zobacz również oferty w regionach Japonii: Kanto, Kinki

Opinie o Japonii

6.0/6

JAPONIA FUNKCJONUJE JAK SZWAJCARSKI ZEGAREK

Byłem bardzo zadowolony z organizacji wycieczki. Wszystko było perfekcyjnie przygotowane. Jest to możliwe dzięki nzdolnościa organizacyjnym Japończyków.

W Japoni panuje niesamowita czystość ... w każdym miejscu, Wszędzie są bezpłatne i czyste toalety, dobre drogi i wiele połączeń szybkimi pociągami. Japończycy nie tworzą korków, ponieważ jadą do pracy i w delegacje transportem publicznym.

 

Ciekawe zabytki UNESCO. Dobre i niedrogie restauracje

Dodał(a):
Leszek Gabrjel , 20.10.2018

6.0/6

Bardzo ciekawy kraj

Warto odwiedzić ten kraj. Uwaga bardzo drogo tam jest. Japończycy są bardzo sztywni i stanowczy.

Dodał(a):
Adrian, 30.09.2018

6.0/6

Naprawdę warto!

Podróżowanie z Ranibow tours to czysta przyjemność!

Dodał(a):
Piotr, 05.08.2018

6.0/6

Upalna Japonia

piękny kraj - to był mój pierwszy ale mam nadzieję,że nie ostani wyjazd do tego ciekawego kraju.

Dodał(a):
Aleksandra, Wroclaw, 26.07.2018

6.0/6

Japonia

Jestem pod dużym wrażeniem piękna Japonii, niesamowicie nowoczena infrastruktura stolicy Tokio, piękne zabytki, wszystkim polecam wyjazd do Japonii.

Dodał(a):
Bożena, Tarnów, 21.06.2018

5.0/6

Super, nie mogę się doczekać powrotu do tego kraju

mega pozytywnie zaskoczył mnie ten Kraj, chętnie tam jeszcze wrócę, ale to już na własną rękę. Mimo wszystko polecam wycieczkę z Rainbow

Dodał(a):
Przemek, 27.04.2018

5.8/6 Ocena ogólna o Japonii

Pogoda w Japonii

Duży obszar Japonii znajduje się w trzech strefach klimatu – umiarkowanej, podzwrotnikowej i zwrotnikowej. Poza południem i wyspami Riukiu, w Japonii występują cztery pory roku, podczas których wyraźnie zmienia się pogoda. Latem temperatura sięga od 17°C na północy do nawet 30°C na południu, a u góry kraju mogą występować tzw. „śliwkowe” deszcze. Zimy są stosunkowo łagodne, jednak w wysokich partiach gór oraz na szczycie wulkanu Fidżi temperatura spada do nawet -20°C.

Kiedy najlepiej pojechać do Japonii?

Jednym z najczęstszych pytań dotyczących podróży do Japonii jest to dotyczące najlepszego terminu na zaplanowanie wyjazdu. Prosta odpowiedź brzmi: każda okazja do wizyty w tym niesamowitym kraju jest dobra, ponieważ każda pora roku w Japonii zachwyca na swój wyjątkowy sposób

Pierwszy wyjazd do Japonii

Piękna i nastrojowa Japonia pobudza wyobraźnię i chwyta za serce, naprawdę łatwo się w niej zakochać i chcieć wracać jak najczęściej. To kraj, który nie boi się innowacji i postępu, a jednocześnie jest niezwykle przywiązany do swojej kultury i tradycji, z których jest dumny. Świątynie, sanktuaria, przytulne ogrody i tradycyjne obyczaje współistnieją tu obok nowoczesnych drapaczy chmur, futurystycznej architektury, ultraszybkich pociągów i ekscentrycznej popkultury. Japonia jest pełna sprzeczności, a jednocześnie harmonijna; przytłaczająca, a jednak uspokajająca. Japonia to kraj kontrastów.

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.