Pałac Królewski Gyeongbok, Seul

Góra Fuji

Most Gwangan, Busan

Świątynia Bulguksa, Gyeongju

Park z jeleniami, Nara

Strefa zdemilitaryzowana

N Seul Tower, Seul

Kioto

Myungdong, Seul

Tokio

amsung Heavy Industries, Ulsan

Hahoe

Park Yongdusan, Busan

Kioto

Korea Południowa i Japonia - Yin i Yang

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
5.4 /6 ( 29 opinii )
Wycieczka samolotem Wycieczka potwierdzona
Seul i pałac królewski Gyeongbok • granica z Koreą Północną - strefa zdemilitaryzowana • Gyeongju i Busan • Złoty Pawilon i dzielnica gejsz w Kioto • wulkan Fuji i dolina Owakudani • Tokio - tradycja i nowoczesność

Terminy i ceny wycieczki 6

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow znajduje się w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przelot do Seulu samolotem rejsowym (bezpośrednio lub z przesiadką w Stambule, w jednej ze stolic europejskich lub krajów Płw. Arabskiego).

Dzień 2

Przylot do Seulu, odprawa paszportowo - celna. Następnie przejazd na granicę z Koreą Płn. Zwiedzanie nadgranicznej strefy zdemilitaryzowanej. Zwiedzimy Trzeci Tunel, obserwatorium Dora, stację kolejową Dorasan i Most Wolności. Uwaga! Strefa zdemilitaryzowana jest czasami zamykana ze względu na sytuację polityczną. W przypadku jej zamknięcia będzie realizowany program alternatywny. Kolacja i nocleg w hotelu w Seulu. (Trasa ok. 130 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** dobrej klasy (razem 14 rozpoczętych dób hotelowych). Pokoje: 2 - osobowe, we wszystkich hotelach są wyposażone w łazienki z wc i często telewizor. Uwaga! W większości hoteli dostępne wyłacznie łóżka typu twin. Niektóre hotele nie posiadają dostawek lub mają ich ograniczoną liczbę - wówczas 3 osoby mogą być kwaterowane w 2 osobnych pokojach.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym bez przesiadki na trasie Warszawa - Seul i Tokio - Warszawa, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (13 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem, przejazdy pociągiem wg programu, wyżywienie wg programu, opiekę polskiego pilota i miejscowych przewodników, program turystyczny j.w., oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych i systemu TGS (łączny koszt uczestnictwa w programie to ok. 330 USD płatne pilotowi jako pakiet), dodatkowych posiłków, wycieczek fakultatywnych oraz innych wydatków osobistych.Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.4/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/korea-poludniowa-i-japonia-yin-i-yang/zakwaterowanie-koj
Paszport
Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy licząc od daty zakończenia imprezy.


Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
Telefony komórkowe.
W Korei Płd. i Japonii sieć telefonii komórkowej oparta jest na innym niż w Europie systemie (W-CDMA zamiast GSM). Z tego powodu polskie telefony mogą nie działać poprawnie - w celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Państwa operatorem telefonii komórkowej.

Karty płatnicze. Zwracamy uwagę, że w Korei nie jest powszechne korzystanie z kart płatniczych. Część sklepów, hoteli i restauracji przyjmuje płatności jedynie gotówką. Bankomatów jest mało i część z nich przyjmuje jedynie karty banku macierzystego. Koniecznie należy zabrać ze sobą gotówkę (najlepiej USD).

Dodaj opinię

5.4

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Japonii! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon