Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

Kanto wakacje

Kanto
Kanto

Japonia

Region: Kanto

Waluta: JPY

Powierzchnia: 32 424 km 2

Liczba ludności: ‍42 598 300

Kantō to region ulokowany we wschodniej części Japonii, na wyspie Honsiu. Leży na równinie o tej samej nazwie, która oznacza „Wschodnią Barierę”, choć często używa się jej także do określania obszarów skupionych wokół Tokio. I to właśnie Tokio jest jednym z miast godnych największej uwagi. To tutaj ściera się dawna, fascynująca swoją kulturą Japonia Cesarska z nowoczesną Japonią pełną oryginalnych subkultur.
Podróżując po Japonii, w regionie Kantō warto zobaczyć także inne popularne miasta takie, jak choćby Yokohama, Chiba czy Kamakura. To sposób na poznanie Japonii w pigułce i przekonanie się o tym, jak zachwycający i tajemniczy jednocześnie może być Kraj Kwitnącej Wiśni.

Opinie o Kanto:

6/6

Ocena ogólna Kanto

6.0 / 6
Tokio i okolice

Wycieczka objazdowa pozwała na zobaczenie jedynie małego wycinka tego regionu. Tokio i okolice są tak bogate w atrakcje z rożnych okresów historycznych, że 12-dniowa wycieczkę można spokojnie zrobić nie opuszczając tego regionuDodał(a):
Bogdan, Warszawa, 2019.08.11
6.0 / 6
Kanto

Kraj niezwykle czysty, zielony i uporządkowany. Niesamowite zabytki, urokliwe miejsca i klimatyczne ogrody. Niestety tłumy ludzi (Japończyków i przyjezdnych) nie zawsze pozwalają się nimi nacieszyć. Nie mniej na pewno warto!Dodał(a):
Natalia, Łódź, 2019.08.27
6.0 / 6
Japonia

Super,Super impreza fajne hotele, ciekawe miejsca, super, że jedzenie jest także w ciekawych miejsca, transport super autokar, szybkie pociągi metro warto zobaczyć i poczuć egzotykęDodał(a):
Krzysztof Marek, TYCHY, 2019.09.06
6.0 / 6
NIEPOWTARZALNY .

GODNY POLECENIA. PEŁEN ATRAKCJI, WSPANIAŁYCH LUDZI, WYBORNEJ KUCHNI PEŁNEJ RÓŻNORODNOŚĆI,NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ.Dodał(a):
Beata, Rzeszów, 2019.07.28
6.0 / 6
Bardzo udany wyjazd

Wspaniałe miejsce, bardzo się cieszę że tam byłam.Dodał(a):
Renata, 2018.09.11
6.0 / 6
Azja wschodnia - Korea Południowa, Japonia

Ciekawe kraje, które warto odwiedzić. Zaskakujący jest rozwój tych państw mimo strat dokonanych w okresie wojny i przez siły natury. Podziwiam Korańczyków i Japończyków za ich wysiłki w budowie kraju.Dodał(a):
BOGUSLAW ANDRZEJ, GDYNIA, 2019.08.04
6.0 / 6
Interesujaco,

Tradycja o nowoczesnosc w jednym. Szybkie pociagi, a jednoczrsnie riksze na ulicach, doskonala organizacja transportu - maly ruch samochodow na ulicach,Dodał(a):
Pelagia, Świdnica, 2019.11.21
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem