WAKACJE W Kinki

10.03.2019 (niedziela)
Wylot z Warszawa
Wg programu imprezy
objazd
Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
10 700 zł
za os. / 12 dni
Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona

Ciekawi wakacji w Kinki?

Kinki:

Państwo:
Japonia
Waluta:
JPY
Kinki to region ulokowany w środkowo-zachodniej części Japonii, na wyspie Honsiu. Zlokalizowany niemal w samym sercu tego kraju, oferuje w pigułce wszystko to, czym tylko może fascynować Japonia. To właśnie tutaj znajduje się symbol tego państwa, wulkan Fuji, dolina Owakudani z wrzącymi stawami czy w końcu Atami – nadmorski kurort słynący z tradycyjnych łaźni japońskich.
Najpopularniejszym miejscem w regionie Kinki jest oczywiście Kioto – miasto, które mimo nowoczesności, zachowało ducha dawnej Japonii. To właśnie tutaj znajdują się takie atrakcje, jak wpisane na listę UNESCO Złoty Pawilon i kompleks świątynny Kiyomizu, zamek Nijo będący rezydencją szogunów, Zamek Uspokojonego Smoka czy wreszcie pagoda Heian z jedną z największych w całej Japonii bram świątynnych.

Zobacz również oferty w innych regionach Kinki: Kanto oraz informacje o Kinki.

Opinie o Kinki

Niestety, nikt jeszcze nie ocenił tego regionu

Pogoda w Kinki

Pogoda w regionie Kinki jest typowa dla tego obszaru Japonii. Panujący tu umiarkowanie ciepły klimat sprawia, że latem słupek rtęci sięga średnio 22-25°C, choć zdarzają się dni, w których temperatura w Kinki wynosi ponad 30°C. Przez cały rok występują tu także częste opady, których intensywność zmniejsza się zimą. Nie jest to jednak pora sucha, a temperatura wynosi wtedy poniżej 18°C
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.