ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon

Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

trwa wczytywanie

Filtry

Popularne

Wyżywienie

Ilość dni

-

Typ wyjazdu

Odległość hotelu od lotniska

Cena

-

Standard hotelu

Ocena klientów

Sezon

Udogodnienia

Narty

Dokumenty

Rodzaj hotelu

Pokoje

Tematyka

Promocje

Kinki wakacje

Sortuj: od najniższej ceny

Znaleziono 1 ofertę

Kinki
Kinki

Japonia

Region: Kinki

Waluta: JPY

Powierzchnia: 27 335 km2

Liczba ludności: ‍22 757 897

Kinki to region ulokowany w środkowo-zachodniej części Japonii, na wyspie Honsiu. Zlokalizowany niemal w samym sercu tego kraju, oferuje w pigułce wszystko to, czym tylko może fascynować Japonia. To właśnie tutaj znajduje się symbol tego państwa, wulkan Fuji, dolina Owakudani z wrzącymi stawami czy w końcu Atami – nadmorski kurort słynący z tradycyjnych łaźni japońskich.
Najpopularniejszym miejscem w regionie Kinki jest oczywiście Kioto – miasto, które mimo nowoczesności, zachowało ducha dawnej Japonii. To właśnie tutaj znajdują się takie atrakcje, jak wpisane na listę UNESCO Złoty Pawilon i kompleks świątynny Kiyomizu, zamek Nijo będący rezydencją szogunów, Zamek Uspokojonego Smoka czy wreszcie pagoda Heian z jedną z największych w całej Japonii bram świątynnych.

Opinie o Kinki:

6/6

Ocena ogólna Kinki

6.0 / 6
Dawna stolica

Podobnie jak region Kanto, Kinki oferuje bogaty przekrój Japonii choć w tym przypadku bardziej rozbity na miejscowości: Tradycyjne Kioto i Nara, Nowoczesne Kobe i Osaka. Jest przy tym mniej idealnie niż w Tokio tzn. ludzie są bardziej żywi, otwarci i nie jest aż tak czysto (ale i tak czyściej niż w Warszawie)Dodał(a):
Bogdan, Warszawa, 2019.08.11