Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Program świetny , logistycznie perfekcyjnie , przewodnik p. Damian z ogromną wiedzą , był bardzo pomocny , zaangażowany i odpowiadał na wszystkie pytania.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wycieczka. Przewodnik Szymon - gość z wielką wiedzą odnośnie regionu. Hotele na wysokim poziomie ,jedzenie doskonałe. Pogoda jak na przełom czerwca lipca ok - 1 dzień lało nonstop 2 przelotnie .
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Japonia - jeden z najlepiej zorganizowanych krajów świata. Wszędzie bardzo czysto. Na wycieczce można było zobaczyć zarówno zabytki i świątynie czyli tradycję jak również nowoczesną Japonię, w tym centra gwarnych metropolii. Rainbow i jego lokalny kontrahent świetnie dopracowali ramy czasowe wycieczki - nigdy ochyłka nie przekroczyła 15 minut !!! Osobiście poleciłbym wydłużenie wycieczki do całych 2 tygodni i zwolnienie tempa, żeby w większym spokoju móc chłonąć wrażenia.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Planowałem wyjazd do Japonii od bardzo dawna. Chciałem zobaczyć możliwie jak najwięcej w krótkim czasie aby poznać ten kraj i zobaczyć co chciałbym w przyszłości, przy kolejnym wyjeździe, poznać bardziej. Wszystkie moje założenia zostały spełnione. Wyjazd w okresie kwitnienia wiśni dodał sporo uroku ale tłumy turystów dawały się we znaki. Jeżeli ktoś myśli o poznaniu Japonii a nie bardzo zależy mu na wiśniach to proponuję wybrać inny termin :) Pani Klaudia, nasza przewodnik, była super, dużo wiedzy, humoru i pomocy. Na żadnym innym wyjeździe nie czułem się tak zaopiekowany. Hasło "pod ścianę i uwaga na rowery" stało się naszym meme całej wyprawy :) Oczywiście w ledwo 10 dni nie ma możliwości poznania całej Japonii ale ten wyjazd to doskonały początek przygody z tym niesamowitym krajem. Polecam serdecznie :) P.s. Ocena 5,5 bo zawsze można spróbowac coś poprawić :)