Opinie klientów o Grand East Resort

5.0 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
5.5
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
5.5
Pokój
5.4
Położenie i okolica
4.5
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
5.5
Wyżywienie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Bogdan 18.10.2022
Termin pobytu: październik 2022

GRAND EAST

Bardzo przyjemny hotel, super opcja dowozu na plazę meleksem, obsługa bardzo pomocna i życzliwa. Szkoda że program artystyczny codziennie taki sam. Ładne, czyste pokoje i dobre roznorodne jedzenie.

6.0/6

Marian, Warszawa 13.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Piękne wakalcje

Bardzo wysoko oceniam ten pobyt w tym interesujący miejscu oraz bardzo dobrze utrzymany HOTEL "GRANT-EAST Resort". To bardzo oryginalne miejsce (typowy i przyjazny "ORIENT"), bardzo blisko polożony jest HOTELplaży Morza Martwego (był bardzo sprawny bezpłatny dojaz z hotelu do plaży. Bardzo wysoko oceniam staraniam Menadżera Hotelu do przyjemnego spędzenia czasu w HOTELU , basenach, na plaży i wieczorowych eventów w kawiani/restauracji. Pokoje bardzo wygodne i czyste. Bardzo polecam wakacje w tym miejscu i HOTELU.

5.0/6

Zofia 18.11.2022

Grand East Resort

Ładny, zadbany, duży obiekt hotelowy położony nad Morzem Martwym z trzema basenami. Pokoje jasne z balkonami. Jedzenie smaczne. Obiekt znajduje się w okolicy niezamieszkałej.

3.0/6

Dawid 12.03.2020

Takie 3 gwiazdki

Pokoje w miarę ładne, jak na te standardy. Nie było problemu ze sprzątaniem, ale jak wiadomo sprzątanie odbywa się po ichniemu. W pokojach codziennie 1 duża butelka wody oraz uzupełniane herbaty oraz kawy przy czajniku. Komplet kosmetyków w łazience na start. Jedzenie w restauracji średnie, brak sztućców, obsługa to biedni chłopcy w wieku szkolnym, niestety niemówiący w żadnym innym języku oprócz arabskim. Pobyt w marcu: jeden basen w remoncie, drugi basen zasypany, z kolei w trzecim woda była przynajmniej brudna. Nad morze martwe z pokoju kilka minut, droga do niego schodami, przy brzegu kilka leżaków początkowo z parasolami, jednak po gwałtownych podmuchach wiatru szybko je zlikwidowano (jeden z nich poleciał na wysokość kilku metrów i pofrunął w stronę hotelu, reszta podobnie). Na następny dzień już ich nie było. Ręczniki na plaże dostępne przy pierwszym basenie. Wieczorem można palić shishe w barze na dole i w promocji kupić małe piwo za niecałe 4$. Niedaleko hotelu sklep spożywczy (nie ma alkoholu). Po drodze do niego Na promenadzie można również zamówić shishe. Na betonowej promenadzie spotykają się lokalni mieszkańcy w weekend i biesiadują.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem