Opinie klientów o Chale Island Resort

5.5 /6
10 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.0
Obsługa hotelowa
6.0
Plaża
5.8
Pokój
5.3
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
5.1
Wyżywienie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agnieszka Piórkowska 29.08.2022

magiczna wyspa, magiczny hotel

Troszkę świata już widziałam i uważam, że to jest najpiękniejsze miejsce. Maleńka wyspa, przepiękna roślinność, otoczenie małpek. Hotel klimatyczny, oddaje charakter Afryki, czyściutki, pyszne i różnorodne posiłki, personel przemiły i bardzo pomocny. My dotarliśmy na wyspę o 2 w nocy i nie dostaliśmy kanapek do pokoju jako prowiantu po przyjeździe. Czekał na nas kelner, z pełną kolacją łącznie z deserem. Przemiłe powitanie. Z racji tego, że to wyspa to są tylko wypoczywający i personel, nie ma handlarzy, nikt nie nagabuje, jest po prostu spokojnie, można w pełni się zrelaksować. Nie lubię wracać w miejsca, w których już byłam bo zawsze chcę zobaczyć kolejny kawałek świata ale tu chciałabym jeszcze wrócić

6.0/6

Radosław, Gliwice 23.01.2020

This is an Italian piece of heaven in the middle of Africa!! To prawdziwy włoski kawałek nieba w środku Afryki!!!

Chale is a heavenly Island, located very close to the mainland (at low tide you can come back with a dry foot), with a hotel, penthouse and houses in the Swahili style, called banda. It is a truly Italian piece of heaven (the manager is Italian- a very nice, friendly and caring for everything and everyone ) in the middle of Africa. Beautiful beach, friendly service, wonderful houses (we stayed in a so called ocean banda - with an ocean view - I have to admitt, that the view from the terasse was stunning)...and above all ... beautiful nature !!! with ubiquitous monkeys and crabs. Will visit again for sure!!! Chale to niebiańska wyspa, położona bardzo blisko lądu (w czasie odpływu można powrócić suchą stopą), z hotelem, apartamentem typu penthouse i domami w stylu suahili, zwanym banda. To prawdziwie włoski kawałek nieba (kierownik jest Włochem - bardzo miłym, przyjaznym i troszczącym się o wszystko i wszystkich facetem) w środkowej Afryce. Piękna plaża, miła obsługa, wspaniałe domy (mieszkaliśmy w tzw. ocean-banda - z widokiem na ocean - muszę przyznać, że widok z tarasu był oszałamiający) ... a przede wszystkim ... piękna przyroda !! ! z wszechobecnymi małpami i krabami. Odwiedzę ponownie na pewno !!!

6.0/6

Dorota Elżbieta, 19.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Hotel Chale

Super miejsce. Dostaliśmy domek z bezpośrednim dostępem do plaży. Hotel ma bardziej " europejskie" zwyczaje . Bardzo mili ludzie dużo aktywności piękna plaża ale trzeba mieć buty do wody bo rafa jest blisko brzegu

6.0/6

Darek S. 22.12.2015

Przepiękna wyspa, wczasy dla osób ceniących ciszę, spokój, obcowanie z przyrodą

Byliśmy z żoną na tej wyspie i wróciliśmy zachwyceni. Jest to fantastyczna oferta na wczasy w otoczeniu zieleni. Foldery reklamowe i filmy o tej wyspie nic, a nic nie kłamią. Obsługa fantastyczna. 1 USD ma niesamowitą moc w tym miejscu. Polecam wszystkim. Pomimo małej skali przedsięwzięcia posiłki w hotelu były bardzo smaczne. Domki typu banda - z tarasem z widokiem na może, dawały poczucie pełnego relaksu.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem