Opinie klientów o Aqua Blue Hotel

4.5 /6
76 
opinii
Atrakcje dla dzieci
2.6
Obsługa hotelowa
4.6
Plaża
5.0
Pokój
4.3
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
4.2
Wyżywienie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

WALDEMAR, Kraków 13.09.2022

Świetny hotel

Polecamy, bo super miejsce i hotel wspaniały. Położony w cudownym miejscu. Możliwość korzystania z basenów i leżaków nad morzem. Pokoje czyste i często sprzątane. Wymiana pościeli co 3 dni. Drobne naprawy w pokoju natychmiast wykonane. Jedzenie bardzo dobre i różnorodne. Drinki słabe, ale jest świetna kawiarnia. Niedaleko bankomat.

5.5/6

Marek 12.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

ciekawy dobrze położony hotel

Dobry hotel , spacery dla kwater z ogrodu troszkę uciążliwe, jedzenie bardzo dobre, plaża widok super okolica ciekawa polecam

5.5/6

Andrzej Sławomir, ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 04.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Opinia na temat wypoczynku w Aqua Blue na Korfu

To był mój pierwszy wyjazd na wakacje z przez Państwa biuro i jestem z tego wypoczynku bardzo zadowolony. Standard pokoju i jego wyposażenie było odpowiednie. Wyżywienie dobre, smaczne z dużym wyborem i różnorodnością. Wycieczki ciekawe i bardzo odprężające. Jedyna niedogodność to godziny wylotu z Katowic oraz przy powrocie do kraju. Andrzej Dobrzyniak

5.5/6

Pawel, Toruń 07.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

polecam

pięknie usytuowany hotel, jedzenie smaczne, ale nie wystrzałowe, pokoje czyste ale już leciwe, pokoje hotelowe znajdują się na wielu poziomach skarpy niektóre oddalone nawet o 200-300 metrów od restauracji a przewyższenie na tym odcinku ma kilkadziesiąt metrów także poruszanie się po ośrodku związane jest z chodzeniem po podjazdach i schodach. Cały kompleks ma 3 baseny i dostęp do plaży. Teren bardzo bardzo zielony dużo starych drzew oliwnych i pełno nowych nasadzeń. Bardzo spokojne miejsce idealne do odpoczynku. Cena adekwatna do standardu trzeba pamiętać ze nie sa to 4* w Turcji czy Egipcie.
145619
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem