Opinie klientów o Daskalos Complex

5.0 /6
172 
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.1
Obsługa hotelowa
5.1
Plaża
4.3
Pokój
4.4
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
3.9
Wyżywienie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ewa, Warszawa 09.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Bardzo dobrze

Znakomicie prowadzony ośrodek , spokojnie i mądrze . Prawdziwa grecka gościnność Korfu piękne i zielone . Czasem słychać imprezę u sąsiadów ale takie jest Kavos. Na miejscu cicho i pięknie.świetna opieka gospodarzy , czysto.

6.0/6

Michał 28.08.2021

dobre wakacje

Bardzo miły kameralny obiekt, 20 pokoi, przemiła rodzinna atmosfera, bardzo dobra kuchnia, lokalne dania, świetna lokalizacja tuż przy plaży, byliśmy tam drugi raz i na pewno pojedziemy jeszcze raz

6.0/6

Justyna 01.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Poecam pobyt w tym hotelu

W hotelu byłam 4 dni przełom maja/czerwca. Pierwsze wrażenie obiektu bardzo pozytywne- po prostu łanie, czysto. Drugie kontakt na recepcji- w barze z synem właścicieli również pozytywne- otrzymaliśmy pokoje wcześniej niż zaczyna się doba hotelowa, co po długiej podróży z lotniska, jest bardzo pożądane ze względu na zmęczenie. Zdecydowałam się na opcje wyżywienia HB, śniadanie wybierałam greckie- polecam, kolacja była zgodna z zaproponowanym Menu w pokoju w wersji polskie, co jest miłą opcją nawet jak się zna angielski. Z kolacji byłam zadowolona. Korzystałam z basenu- czysta woda, tak jak cały teren obiektów. Dużą zaletą jest bez pośrednie sąsiedztwo hotelu z plażą i widok na morze i góry; w czasie spożywania posiłku czy przebywania w części wspólnej przy barze- można cieszy się tym widokiem. Z mojego pokoju też widać było morze. Pobyt w hotelu uważam za udany, szczególnie, że nie było jeszcze pełnego sezonu, hotel nastawiony jest na gości z Polski.

6.0/6

MARZENA, Prudnik 05.09.2022

Rodzinne miejsce

Dziękujemy, szczególnie Rodzinie, która prowadzi pensjonat. Czysto, miło i pyszne jedzenie, domowe z produktów najwyższej jakości.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem