Opinie klientów o Rebecca’s Village Hotel

4.5 /6
200 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.3
Obsługa hotelowa
4.9
Plaża
4.3
Pokój
4.4
Położenie i okolica
4.7
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
3.5
Wyżywienie
4.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

2.5/6

Maciej, Łódź 23.06.2019

Średnio z minusem - 2019.06

1)Jedzenie w miarę tj. zjadliwe, mało zróźnicowane, ze świeźych owoców jedynie pomarańcze i jabłka, liche lanchbox-y, ciasta-porażka, dobry chleb. 2)Atmosfera dla osób lubiących ciszę.3)Obsługa mnie zraziła do siebie gdy billard przy nowej grze "połknął" 2 euro i wypluł tylko 4 bile, rozłożyli ręce, nie zwrócili pieniędzy tylko przykleili kartkę "awaria".4)Brak wagi do bagaży.5)Barmana, za każdym razem trzeba było upominać aby nalał więcej niż 1cm alkoholu do drinka w plastikowym jednorazowym kubku PORAŻKA!!!!.6)TV w pokoju 14' kineskopowy, wszystkie kanały (całe 5) bardzo śnieżyły, z polskich tylko TV Polonia,7)Klima tylko grzała, dobrze że pokój był w cieniu i nie była konieczna. Ogólnie: drugi raz tam nie pojadę, ale jak się "przymknie oko" to dramatu nie ma i można wypocząć - szczególnie w pierwszej połowie czerwca.

2.5/6

Bogdan, Gdynia 26.06.2016
Termin pobytu: lipiec 2016

bogdan

Ogólnie masakra

2.5/6

ANNA, CEKANOWO 06.06.2019

negatywna

Witam, z biurem Rainbow jeżdżę na wakacje od kilku lat. Moje opinie zawsze były rzeczowe i pozytywne. Tym razem jest zupełnie inaczej i to za sprawą głównie barmana, który obsługiwał bar oraz wyżywienia, a właściwie braku jakiegokolwiek urozmaicenia jeśli chodzi o owoce, których w tym czasie w Grecji jest mnóstwo, brak naczyń na stołówce. Uwaga, ten hotel to z pewnością nie 4 gwiazdki - w rzeczywistości - maksymalnie 3 - jeśli ma certyfikat to nie wiem jakim cudem. Byłam na Chalkidiki w 3, 5 gwiazdowym, a ten do pięt tamtemu nie dorastał.

2.5/6

Piotr, Warszawa 11.09.2015

spore rozczarowanie ?

Mimo zapoznania sie z opiniami na temat hotelu i wydawałoby sie świadomej akceptacji znanych wczesniej ryzyk, nasze pozytywne nastawienie nie wytrzymało próby. Wniosek chyba prosty, nastepnym razem jednak nie z Rainbow Tours
144454650
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem