Opinie klientów o Kipriotis Panorama Hotel and Suites

5.2 /6
71 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.4
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
3.8
Pokój
5.1
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.7
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

ewa 07.06.2019

REWELACJA

Wszystko super. Jedzenie pyszne, obfite i zróżnicowane. Warunki bardzo dobre, drinki wszelakie, muzyka na żywo urozmaicona. Warto! Obsługa przemiła, uśmiechnięta. Polecam wypożyczalnię samochodów w hotelu

6.0/6

Paweł, Jasło 02.09.2019

Udany wypoczynek w świetnym hotelu

Piękna okolica, hotel czysty z miłą obsługą i pięknymi widokami. Baseny wystarczająco duże, żeby nie skakać sobie po głowie. Leżaki zawsze dostępne.

6.0/6

Zbigniew, Kraków 18.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Kipritos Panorama Hotel and Suites

Hotel wspaniały. Pokoje przepiękne dużo z widokiem na morzeorze widac z trzech stron hotelu i Bodrum w Turcji i port w Kos. Obsługa Rezydentow Reinbow i przewodników na vardzo wysokim poziomie Wyciieczki fakultatywne i rejsy praktycznie co do minuty realizowane Jedzenie w hotelu chyba najlepsze n Świecie chociaż bylem na kilkudziesięciu wycieczkach. Pomimo strasznych upałów na wyspach na rejsie po 3 wyspach do 45 stopni przewodniczka tak potrafiła zorganizować zwiedzanie aby nie było to bardzo uciaiwr nawet dla starszych turystów Tempo zwiedzania nawet dla dotrzymania dla kilkuletnich dzieci.Trudniejsza jest wycieczka na Wulkan Stefanos na Nissiros ze względu na otwarty teren wokół Wulkanu. Wszystko zorganizowane perfekcyjnie wiecjako staly bywalec jestem pod wrażeniem W hotelu mila obsługa codziennie wieczorami spokojna muzyka można tańczyć Solistka hest wdpaniala hiszpańska tancerka. Dwa wspaniale baseny plus dla maluchów. Grupy na wycieczkach z Reinbow bardzo zdyscyplinowana na nikogo nigdzie nie czekaliśmy ani minuty. W hotelu dużo Anglików ale zachowują się bardzo kulturalnie Na stołówce olbrzymiej dobra organizacja i nie ma tłoku jest praktycznie kilkanaście wariantów na jazdy posiłek do wyboru.Rezydentka ktora opieki walą się naszym hotelem i byla z nami na najważniejszych wycieczkach posiada olbrzymią wiedzę o Grecji.mitologii właściwie na każdy temat Chętnie wszystko dodatkowo objaśni Po zeszłorocznym wyjeździe na Rehs po ilu w listopadzie 2024 ta wycieczka jest jeszcze lepiej zbalansowana dużo fakultetow do wyboru .Rejs do Bodrum wspaniały faktycznie miasto to Saint Tropez Wschodu. Wspanialy widok z góry wiatraków ba dwie zatoki na jednej plaża a na drugiej pory jachtowy dla dużej klady jachtów NAJLEPSZYAwycieczka byl rej na 3 wyspy gdzie tez załoga statku dołożyła duża starania irejs zakończył się totalna dyskoteka na statku i nie wiadomo kiedy minął przyjemnie czas. Pomimo steasxnej dali upałów dalo się wytrzymać nad morzem ze 250 metrów od hotelu jest plaża dla klientów hotelu i przyjemna bryza od morza .morze bardzo spokojne za 12 dni byle raz trochę większe fale ale nie przeszkadzały w Kąpieli

6.0/6

Paula , Polska 18.06.2019

Bajecznie

Pobyt w hotelu Kipriotis Panorama to bajecznie spędzone wakacje. Po miłym powitaniu na lotnisku przez rezydentke Rainbow zostaliśmy przetransportowani do hotelu. Otrzymaliśmy ogromny piękny pokój z cudownym widokiem na morze. Wschody i zachody słońca zapierające dech w piersiach. Super baseny, obsługa przy nich i świetne drinki. Jedzenie dla każdego coś, naprawdę mnóstwo różnorodnych potraw, codziennie inna kuchnia. Pobyt w tym hotelu to super wypoczynek.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem