Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka w Warszawie, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Wylot z Warszawy i przelot do Nowego Orleanu (lot z przesiadką). Przylot na miejsce, odprawa paszportowa zgodnie z obowiązującymi procedurami wizowymi, transfer do hotelu w okolicy Nowego Orleanu, odpoczynek i nocleg.

Dzień 2

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie Nowego Orleanu, dawnej stolicy Luizjany, fascynującego miejsca o bogatej historii i wyjątkowej kulturze. Zaczynamy od najbardziej kultowej części miasta, czyli Dzielnicy Francuskiej z malowniczymi uliczkami, zabytkowymi kreolskimi kamienicami z żeliwnymi balustradami, i tętniącym życiem rynkiem - French Market, który działa nieprzerwanie od ponad 200 lat i stanowi żywy symbol kultury i historii miasta. Najbardziej znaną ulicą starego centrum jest Bourbon Street, pełna barów jazzowych, klubów nocnych, restauracji i kabaretów, tętniąca życiem w dzień, jak i w nocy. Zobaczymy również Jackson Square z Katedrą św. Ludwika, w pobliżu której znajduje się wiele tradycyjnych kawiarenek, gdzie będzie można skosztować beignet, czyli smażonego racucha podawanego z cukrem pudrem. Wśród lokalnych przysmaków warto spróbować gumbo, czyli gęstej zupy na bazie warzyw i skorupiaków czy jambalaya, kreolskiego dania z ryżu, owoców morza i wywodzącej się z Francji kiełbasy anduoille. We Francuskiej Dzielnicy Nowego Orelanu znajduje się również nietypowe Muzeum Voodoo, gdzie zobaczyć można kolekcję artefaktów związanych z voodoo, w tym rytualne lalki, amulety czy księgi. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zaokrętowanie na statku Norwegian Getaway. Ok. 16:00 statek wypływa z portu w Nowym Orleanie w kierunku Zatoki Meksykańskiej.

Dzień 4

Dzień na morzu. Statek Norwegian Getaway oferuje duży wybór atrakcji zarówno dla osób aktywnych, jak i tych poszukujących relaksu. Warto przespacerować się długą na prawie pół kilometra promenadą The Waterfront. Na spragnionych wrażeń kulinarnych czeka kilkanaście restauracji, a dla poszukujących wrażeń - dostępnych jest pięć zjeżdżalni wodnych oraz kompleks sportowy. Dla ukojenia zmysłów dostępne jest centrum SPA, oferujące przeróżne zabiegi relaksacyjne. Wieczorem można wybrać się na pokaz w stylu Broadwayu albo do Skyy® Vodka Ice Bar – jedynego na oceanie baru lodowego, inspirowanego lodowymi hotelami w Skandynawii.

Dzień 5

O 11:00 statek przypływa do portu przy Costa Maya, malowniczym wybrzeża na Półwyspie Jukatan, ok. 130 km od granicy z Belize. Miejsce to zawdzięcza swoją nazwę starożytnej cywilizacji Majów, zamieszkującej te tereny aż do epoki kolonizacji. Chętnym proponujemy wycieczkę (dodatkowo płatną 140 USD/os.) do oddalonej o 100 km miejscowości Bacalar, w której zobaczyć można XVIII-wieczny Fort Św. Filipa, wzniesiony w celu obrony miasta przed atakami piratów, malowniczo położony nad pięknym turkusowo-granatowym jeziorem, nazywanym „laguną siedmiu kolorów”. Do tego w okolicy znajdują się cenoty, czyli zapadające się jaskinie ze stromymi ścianami i wypełnione wodami. Na koniec zobaczymy również prekolumbijskie ruiny pozostałe po cywilizacji Majów, którymi usiany jest cały Półwysep Jukatan. Powrót na statek. O 19:00 statek wypływa z portu w kierunku wyspy Harvest Caye.

Dzień 6

Dzień 6

Około 8:00 statek przypływa do portu na wyspie Harvest Caye, znajdującej się na terytorium Belize. To prywatny kawałek karaibskiego raju należący do armatora. Można tu zarówno relaksować się na plażach z białym, drobnym piaskiem, pływać w morzu lub basenie, spróbować różnych sportów wodnych albo udać się Parku Naturalnego, by podziwiać tropikalną roślinność, a wśród niej kolorowe ary czy tukany. Na terenie parku znajduje się też sanktuarium motyli. Około godz. 18:00 statek wypływa z portu w kierunku wyspy Roatán.

Dzień 7

Dzień 7

Około godz. 8:00 statek przypływa do portu Mahogany Bay na wyspie Roatán u wybrzeży Hondurasu. Bogactwo podwodnego życia sprawia, że wokół wyspy panują doskonałe warunki do nurkowania i snorkelingu. Jest tu największa rafa koralowa na Morzu Karaibskim i druga co do wielkości na świecie. Roatán słynie również z bujnej, egzotycznej roślinności i endemicznych gatunków zwierząt. Niezwykłą atrakcją jest np. Park Gumbalimba rozpościerający się na powierzchni ponad 80 tys. m2 i oferujący turystom możliwość interakcji z lokalną fauną, w tym z małpami i arami, przejście przez wiszący most, zwiedzanie ogrodów botanicznych, a także odwiedziny w jaskini Coxen z ekspozycją nawiązującą do pirackiej przeszłości wyspy. Park posiada również prywatny dostęp do plaży, gdzie można oddać się błogiemu relaksowi. Wycieczka do parku dodatkowo płatna (120 USD/os.). Powrót na statek. Około 16:00 statek wypływa z portu w Mahogany Bay w kierunku meksykańskiej wyspy Cozumel.

Dzień 8

Dzień 8

Około godz. 9:00 statek przypływa do portu na wyspie Cozumel, położonej ok. 20 km od wybrzeży Meksyku. Skąpane w słońcu, białe plaże, z drobnym piaskiem i turkusową wodą otoczone są kołyszącymi się palmami i przepiękną rafą koralową - to właśnie Cozumel – kwintesencja Karaibów. Na lokalnym targu można nabyć biżuterię, meksykańskie rękodzieło, artefakty Majów, rzeźby z onyksu i wiele innych lokalnych wyrobów. Tereny te zamieszkiwała kiedyś cywilizacja Majów. Warto więc wybrać się na wycieczkę po wyspie (płatną dodatkowo 90 USD/os.). W programie: Mayan Cacao Company, miejsce, gdzie w sposób interaktywny można poznać zarówno tajniki powstawania czekolady, historię jej produkcji, jak i samodzielnie wykonać własną tabliczkę! Dorośli uczestnicy na pewno ucieszą się na warsztat przygotowywania czekoladowej Margarity. Mayan Cacao Company oferuje także wgląd w kulturę Majów, udział w tradycyjnych rytuałach oczyszczających i możliwość degustacji lokalnych specjałów, takich jak domowe tortille oraz oczywiście różnorodne rodzaje czekolady. Na wyspie Cozumel znajdują się także ruiny zabudowań z epoki prekolumbijskiej. Do najbardziej znanych należy kompleks archeologiczny San Gervasio. Było to ważne centrum religijne i handlowe Majów, służyło jako miejsce pielgrzymek ku czci Ixchel, bogini płodności, położnictwa i medycyny. Kolejnym osiedlem zamieszkałym przez Majów było El Cedral. Obecnie to niewielka wioska z kilkoma pozostałościami archeologicznymi, w tym małą świątynią. Powrót na statek. Około 19:00 statek wypływa z portu w kierunku Nowego Orleanu.

Dzień 9

Dzień na morzu. Zachęcamy do korzystania z atrakcji dostępnych na statku Norwegian Getaway.

Dzień 10

O godz. 7:00 statek przypływa do portu w Nowym Orleanie. Wykwaterowanie z kabin. Śniadanie. Wyokrętowanie. Następnie wizyta na Plantacji Oak Alley, która - ze względu na malownicze widoki – pojawiła się w wielu filmach, m.in. w “Wywiadzie z wampirem” czy “Barwach kampanii”. Żeby jednak poczuć autentyczną atmosferę Luizjany, trzeba wybrać się na rejs po Honey Island Swamp, jednym z najdzikszych i najmniej naruszonych przez cywilizację bagnistych ekosystemów w Stanach Zjednoczonych. Po południu przejazd na lotnisko. Odprawa paszportowa. Wylot do Polski.

Dzień 11

Przylot na lotnisko w Warszawie .

Uwagi do programu

- W zależności od warunków pogodowych na morzu lub na wyspach kapitan może podjąć decyzję o zmianie trasy lub niezawijaniu, do któregoś z portów wymienionych w programie, trasa rejsu może być też zmieniona przez armatora z przyczyn operacyjnych.
 -Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu
-Podczas trwania całego rejsu proponujemy dodatkowo płatne wycieczki fakultatywne – płatne gotówką USD (zgodnie z informacją przy opisie wycieczek fakultatywnych).
-Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów i pilotów.
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
- Przy zakwaterowaniu wymagany jest depozyt minimum 300 USD/os. płatny gotówką (w recepcji na statku) lub kartą kredytową. Wszystkie rozliczenia na statku mają charakter bezgotówkowy i przy wykwaterowaniu zakupione towary, usługi są odliczane od depozytu, a zwrot dokonywany jest w takiej samej formie, w jakiej przyjmowana była płatność. Armator nie rekomenduje korzystania z kart debetowych.
- Kobiety powyżej 24 tyg. ciąży, niemowlęta do 24 miesiąca życia oraz osoby poniżej 18 lat życia (jeśli nie są pod opieką prawnych opiekunów) nie mogą odbyć rejsu i nie zostaną wpuszczone na statek. Kobiety w ciąży zobligowane są do posiadania zaświadczenia (w języku angielskim) z informacją o tygodniu ciąży oraz że przebiega ona w sposób prawidłowy.
- Na statek nie wolno wnosić niebezpiecznych przedmiotów, m.in: żelazek, scyzoryków, czajników elektrycznych, świeżej żywności (np. warzywa i owoce), napojów alkoholowych oraz żadnych materiałów łatwopalnych. Zostaną one odebrane przy wejściu na statek, wzięte w depozyt i oddane przy zejściu ze statku.
- Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.
- Walutą obowiązującą na statku: USD.

Dodatkowe informacje

Zakwaterowanie

Statek Norwegian Getaway to duży statek wycieczkowy, należący do armatora Norwegian Cruise Line (NCL), zbudowany w 2014 r., a wyremontowany w 2020. Statek składa się z 18 pokładów, ma 326 m dł., a załoga liczy 1.646 osób. Statek może zabrać na pokład 3.963 pasażerów.

Kabiny

Podstawowe typy kabin: wewnętrzne (bez okna), zewnętrzne z oknem i zewnętrzne z balkonem. Wszystkie kabiny wyposażone są w 2 osobne łóżka lub jedno łóżko małżeńskie (queen-size), posiadają: łazienkę (prysznic, toaleta, suszarka do włosów), toaletkę, telewizor, mini sejf oraz klimatyzację, Wi-Fi (za dopłatą).

- Kabina wewnętrzna bez okna. Zlokalizowane na pokładach 5, 8-14. Powierzchnia pokoju: 11-18 m2.
- Kabina zewnętrzna z oknem lub bulajem. Zlokalizowane na pokładach 5, 9-13. Powierzchnia pokoju: 14-23 m2.
- Kabina zewnętrzna z balkonem. Zlokalizowane na pokładach 8-14. Powierzchnia pokoju: 18-34m2. Powierzchnia balkonu: 2-12m2.
Istnieje możliwość zakwaterowania w kabinach 3- i 4-osobowych na potwierdzenie i zależy od aktualnej dostępności na statku. W celu zamówienia takiej kabiny prosimy o kontakt z naszym Konsultantem.

Do dyspozycji gości

Park wodny z pięcioma zjeżdżalniami, dwoma basenami i czterema jacuzzi, park wodny dla dzieci, kasyno z popularnymi automatami do gier oraz stołami do gry w kości, blackjacka i innych gier karcianych, strefa rozrywki dla nastolatków, strefa zabaw dla dzieci do lat 3, spa oferujące szeroki zakres zabiegów relaksacyjnych, grota solna, sauny i strefa relaksu z podgrzewanymi leżakami, centrum fitness z bieżniami, rowerami eliptycznymi, ciężarami oraz zajęciami jogi i pilatesu, 2-poziomowa strefa zabaw dla dzieci w wieku 3-12 lat, trzypoziomowy kompleks sportowy, salon gier, profesjonalne usługi fotograficzne, a także strefa dla dorosłych na szczycie statku oferująca panoramiczne widoki na ocean.
Niektóre atrakcje są dodatkowo płatne. Na statku akceptowane są karty kredytowe.

Program sportowy i animacyjny

Na gości czeka szereg animacji w ciągu dnia oraz wieczorami, m.in. występy taneczne inspirowane broadwayowskimi musicalami, a także lekcje tańca dla Pasażerów, muzyczne show z pojedynkującymi się pianistami, teleturniej z nagrodami pieniężnymi, klub komediowy z 12 występami w tygodniu, występ musicalowy “Million Dollar Quartet”.

Bary, kluby i kawiarnie

Starbucks® – idealne miejsce na poranną kawę lub orzeźwiające napoje w ciągu dnia.
Bar 21 – elegancki bar przy kasynie
Bliss Ultra Lounge – klub nocny z energetyczną muzyką i tanecznym klimatem.
Headliners Comedy Club – klub komediowy
Maltings Beer & Whiskey Bar – szeroki wybór piw i whisky z fantastycznym widokiem na ocean.
Mixx Bar – bar z fortepianową muzyką na żywo
Prime Meridian Bar – klasyczny bar z szeroką ofertą alkoholi
Shaker's Cocktail Bar – koktajl bar serwujący klasyczne i nowoczesne drinki.
Skyy® Vodka Ice Bar – bar lodowy inspirowany skandynawskimi hotelami lodowymi.
Spice H2O – bar dla dorosłych inspirowany plażowymi imprezami na Ibizie, za dnia oferujący relaks w jacuzzi, a w nocy dyskoteki pod gwiazdami.
Syd Norman’s Pour House – rock'n'rollowy bar z muzyką na żywo.
Atrium Bar: bar serwujący m.in. piwo, win i koktajle, otwarty do późnych godzin
Sugarcane Mojito Bar: bar mojito przy promenadzie The Waterfront
Sunset Bar: Nowoczesny i kameralny bar z widokiem na ocean
Vibe Beach Club – prywatna oaza dla dorosłych z przepięknymi widokami na ocean. Do tego lokalu wymagana jest wejściówka, którą można zakupić na pokładzie w Punkcie Obsługi Gości (Guest Services desk).

Wyżywienie

W cenie rejsu wyżywienie obejmuje śniadania, obiady i kolacje, a także dodatkowe posiłki w następujących restauracjach, bez konieczności dokonywania wcześniejszej rezerwacji:
Trzy restauracje główne (Savour, Taste i Tropicana Room): klasyczne dania kuchni międzynarodowej
O'Sheehan's Bar & Grill: Kuchnia irlandzka, klasyczne dania pubowe, otwarta 24 godziny na dobę.
American Diner: Amerykańska kuchnia stylizowana na lata 50.
Garden Café: Bufet oferujący śniadania, lunche i kolacje z różnorodną kuchnią.
Shanghai's Noodle Bar: Kuchnia azjatycka, dania z woka z makaronem, zupy.
W cenie jest również dostęp do dystrybutorów z kawą, herbatą i zimnymi napojami. Napoje alkoholowe – dodatkowo płatne.
Usługi Room Service są dostępne przez 24 godziny na dobę, ale są dodatkowo płatne.

Restauracje à la carte dodatkowo płatne

Ocean Blue: restauracja serwująca dania z owoców morza
Moderno Churrascaria: restauracja brazylijska oferująca bogaty bufet sałatkowy oraz tradycyjne wolno pieczone mięsa.
Wasabi: klasyczny sushi bar.
Cagney's Steakhouse: amerykańska restauracja oferująca Certified Angus Beef®, czyli certyfikowaną wołowinę jakości premium, a także frytki truflowe.
Dolce Gelato: włoska lodziarnia.
La Cucina: włoska restauracja oferująca klasyki kuchni włoskiej i domowe Tiramisu.
Le Bistro: francuska restauracja serwująca eleganckie dania w romantycznej atmosferze.
Teppanyaki: japońska restauracja z pokazem gotowania na żywo, gdzie szef kuchni przygotowuje dania na dużym stalowym grillu.
The Bake Shop: cukiernia oferująca francuskie makaroniki, czekoladowe pralinki i gourmet cupcakes. The Raw Bar: bar z owocami morza, ostrygami, skorupiakami i daniami opartymi na surowych składnikach.
W wymienionych restauracjach może być konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Dodatkowo płatne pakiety (można zakupić na miejscu)

Pakiet napojów Premium
Pakiet (dodatkowo płatny od ok. 138 USD/ os./ dzień) obejmuje m.in. wybrane, wysokoprocentowe napoje alkoholowe i koktajle, a także wina i piwa, których cena nie przekracza 15 USD za porcję, 20% zniżki na wszystkie butelki szampana i wina, nieograniczone napoje bezalkoholowe i soki.
Do ceny pakietu zostanie doliczona opłata serwisowa oraz napiwek w wysokości 20%.

Pakiet napojów bezalkoholowych
Pakiet (dodatkowo płatny od ok. 9,95 USD/ os./ dzień) oferuje nieograniczone korzystanie z napojów bezalkoholowych podczas trwania rejsu. W skład pakietu wchodzą: Coca-Cola, Coca-Cola Light, Sprite, napój imbirowy (ginger ale), tonik, Fanta, Woda sodowa. Pakiet jest dostępny dla dorosłych oraz dzieci powyżej 3 roku życia.
Do ceny pakietu zostanie doliczona opłata serwisowa oraz napiwek w wysokości 20%.

Pakiet wody źródlanej
Pakiet obejmuje wodę dostarczoną bezpośrednio do Twojej kabiny na czas trwania rejsu i pozwala zaoszczędzić do 60%. W trosce o środowisko producent wody odrzucił plastikowe butelki i zdecydował się na karton, wykonany w 82% z materiałów odnawialnych i nadaje się do recyklingu.
Pakiet jest do wyboru w trzech wariantach: 6 litrów za ok. 19, 95 USD, 12 litrów za ok. 34, 95 USD lub 24 litry za ok. 49,95 USD.
Do ceny pakietu zostanie doliczona opłata serwisowa oraz napiwek w wysokości 20%.

Pakiet WI-FI podstawowy
Pakiet (płatny dodatkowo ok. 29,99 USD za urządzenie/dzień) obejmuje:
- przeglądanie stron www,
- używanie aplikacji społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, WhatsApp, Twitter i Snapchat,
- zarządzanie e-mailami i udostępnianie plików przez Gmail, iCloud, Yahoo, Outlook, Dropbox, Google Drive,
- komunikacja i dzwonienie przez: iMessage, FaceTime, Skype Messenger, Zoom, Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat, WeChat, Telegram, Google Duo, Viber,
- dostęp do sklepów z aplikacjami jak Google Play Store i iOS AppStore, Microsoft Store,
Pakiet nie obsługuje strumieniowania wideo.

Pakiet WI-FI premium
Pakiet (płatny dodatkowo ok. 39,99 USD za urządzenie/dzień) obejmuje wszystkie usługi z wersji podstawowej, a także:
- strumieniowanie audio i wideo z serwisów takich jak Netflix, Hulu, Amazon Prime, HBO Max, Disney+, ESPN+, Peacock, Paramount+, YouTube,
- dostęp do transmisji na żywo i monitoringu wideo,
- słuchanie muzyki i podcastów przez Apple Music, Spotify, Pandora, Google Play Music, iHeart Radio, Sound Cloud.

Wizy

Obywatele Polski mają obowiązek posiadania ważnego paszportu (nie może być to jednak paszport tymczasowy) oraz ESTA (Electronic System for Travel Authorization) bądź wizy przy wjeździe do Stanów Zjednoczonych Ameryki.

UWAGA!

• ESTA nie gwarantuje otrzymania zezwolenia na wjazd do USA. Decyzję o wydaniu pozwolenia na przekroczenie granicy USA podejmuje inspektor imigracyjny w punkcie granicznym;
• Nawet jeśli poprzednio obywatel Rzeczpospolitej Polskiej wjechał bez problemów do Stanów Zjednoczonych, mimo wcześniejszego przekroczenia dozwolonego czasu pobytu w USA, nie oznacza to, że będzie wpuszczony ponownie. W miarę udoskonalania i powiększania baz danych stosowanych podczas kontroli wjazdowej wzrasta prawdopodobieństwo wykrycia przez oficera imigracyjnego wcześniejszego naruszenia przepisów;
• zatajenie informacji o poprzednim przedłużonym pobycie uważane jest za świadome wprowadzenie w błąd i prowadzi do dożywotniej odmowy wydania wizy;

Kto nie może starać się o autoryzację w systemie ESTA?

• osoby, którym w przeszłości odmówiono wizy lub które "miały problemy mogące wpłynąć na prawo do otrzymania wizy, takie jak wyrok sądowy lub złamania prawa imigracyjnego USA”
• Program ruchu bezwizowego nie obejmuje też osób, które po 1 marca 2011 roku odwiedziły Koreę Północną, Iran, Irak, Libię, Somalię, Sudan, Syrię, Jemen lub Kubę. 

W przypadku braku otrzymania autoryzacji ESTA można ubiegać się o wizę w amerykańskiej ambasadzie lub konsulacie. Szczegóły (koszty, sposób aplikacji) na stronie: http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/wizy-nieimigracyjne/jak-ubiega-si-o-wiz.html

Z posiadania ESTA zwolnione są osoby, posiadające ważną amerykańską wizę wjazdową. Posiadający wizę B1/B2 mogą zgodnie z prawem nadal podróżować do USA, wykorzystując tę wizę do ostatniego dnia jej ważności – czyt. „expiry date”.
Zgodnie z prawem można aplikować o wjazd nawet w ostatnim dniu ważności wizy, ale to urzędnik na granicy określa na ile dana osoba otrzyma prawo pobytu i to jest nadrzędne od daty ważności samej wizy.
Czas rozpatrywania ESTY przez Urząd Imigracyjny Stanów Zjednoczonych nie jest identyczny. Informujemy, iż Biuro Podróży Rainbow Tours S. A. nie ponosi odpowiedzialności za zwłokę w rozpatrzeniu wniosku o ESTA, leżącą po stronie Urzędu Imigracyjnego USA oraz za odmowę wydania ESTA, wynikającą z przyczyn niezależnych od Biura Podróży Rainbow Tours S.A. 

Gotowe ESTA Klienci odbierają na stanowisku Rainbow na lotnisku. 

W przypadku osób podróżujących na podstawie paszportu wydanego przez kraj inny niż Polska klienci zobligowani są do sprawdzenia w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych przepisów celnych ich obowiązujących.

Świadczenia

Cena obejmuje: przeloty samolotami rejsowymi do/z USA (Warszawa - Nowy Orlean - Warszawa, z międzylądowaniami), zakwaterowanie (razem 7 noclegów) na statku Norwegian Getaway (dokładne opisy kabin znajdują się w systemie rezerwacyjnym i na stronie internetowej r.pl), 2 noclegi w Nowym Orleanie lub okolicach w hotelu**/*** ze śniadaniem, korzystanie z większości atrakcji na statku (dokładny opis statku w sekcji: zakwaterowanie), transfery: lotnisko-hotel-statek-lotnisko, wyżywienie podczas rejsu jak w opisie statku (bez napojów alkoholowych i butelkowanych), opiekę polskiego pilota, podatki portowe, opłaty serwisowe, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż).

Cena nie obejmuje: wizy amerykańskiej, napojów alkoholowych i butelkowanych na rejsie, depozytu min. 300 USD płatnego w pierwszym dniu rejsu (gotówką lub kartą), obowiązkowego pakietu płatnego na miejscu pilotowi (ok. 348 USD/ os., obejmującego: bilety wstępów w Nowym Orleanie, Oak Alley i Honey Island Swamp, TGS, napiwki), wycieczek fakultatywnych podczas rejsu oraz innych wydatków osobistych i pozostałych nie ujętych powyżej kosztów.
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską
1 / 27

Kreolska Luizjana i ruiny Majów - rejs przez Zatokę Meksykańską

Za osobę12 476
Razem
24 952 zł
Zaliczka 10% 2 490 zł
rezerwujzablokuj miejsce na 3 dni
trwa wczytywanie
Zdjęcie mapy
Cena obejmuje: przeloty samolotami rejsowymi do/z USA (Warszawa - Nowy Orlean - Warszawa, z międzylądowaniami), zakwaterowanie (razem 7 noclegów) na statku Norwegian Getaway (dokładne opisy kabin znajdują się w systemie rezerwacyjnym i na stronie internetowej r.pl), 2 noclegi w Nowym Orleanie lub okolicach w hotelu**/*** ze śniadaniem, korzystanie z większości atrakcji na statku (dokładny opis statku w sekcji: zakwaterowanie), transfery: lotnisko-hotel-statek-lotnisko, wyżywienie podczas rejsu jak w opisie statku (bez napojów alkoholowych i butelkowanych), opiekę polskiego pilota, podatki portowe, opłaty serwisowe, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż).

Cena nie obejmuje: wizy amerykańskiej, napojów alkoholowych i butelkowanych na rejsie, depozytu min. 300 USD płatnego w pierwszym dniu rejsu (gotówką lub kartą), obowiązkowego pakietu płatnego na miejscu pilotowi (ok. 348 USD/ os., obejmującego: bilety wstępów w Nowym Orleanie, Oak Alley i Honey Island Swamp, TGS, napiwki), wycieczek fakultatywnych podczas rejsu oraz innych wydatków osobistych i pozostałych nie ujętych powyżej kosztów.

Atuty oferty

Nowy Orlean: Dzielnica Francuska i jazzowa Bourbon Street • tajemnice voodoo • rejs statkiem: zjeżdżalnie wodne, SPA, występy artystyczne • dawna cywilizacja Majów na Cozumel: starożytne ruiny i warsztaty czekoladowe • Belize i Honduras - rajskie plaże, egzotyczna fauna • dzikie bagna Luizjany • statek Norwegian Getaway**** • w cenie: wyżywienie FB • polski pilot na pokładzie statku
Lot

Bezpośredni

Rodzaj wyjazdu

Objazd

Transfer

W cenie

Bagaż

W cenie

Plan wycieczki

Dodatkowe informacje

Szczegóły lotu

Pokoje

Kabina zewnętrzna z balkonem

Max: 2 dorosłych

Pomieszczenie: Metraż około 18-34 m2 | 1 pomieszczenie | Balkon / taras

bez dopłaty

Kabina wewnętrzna

Max: 2 dorosłych

Pomieszczenie: Metraż około 11-18 m2 | 1 pomieszczenie

Ostatnie 2 pokoje

+2 630

zł/Pokój

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem