Opinie o Maleme Mare

Kategoria lokalna: 4

5.4/6
(266 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.5
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
4.7
Pokój
5.4
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
3.9
Wyżywienie
5.2
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    WYPOCZYNEK A PANDEMIA

    BOGDAN, Głuchołazy 23.08.2020 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Jadąc na urlop w dzisiejszy okresie trzeba mieć świadomość, że wypoczynek będzie się różnił od tych z lat ubiegłych. Obecna sytuacja nauczyła nas, że nic nie jest pewne i nic nie da się przewidzieć dlatego staramy się czerpać radość z małych rzeczy, które dotychczas uważaliśmy za oczywiste. Specjalnie wybraliśmy mały hotel, w małej miejscowości żeby zmniejszyć ryzyko zachorowań i tu zostało spełnione nasze oczekiwanie w 100 %. Na plaży spokojnie, czasami trzeba było rozejrzeć się, żeby kogoś dostrzec. W całym obiekcie jest spokojnie, nie ma nocnych imprez, animacji itp tak że jest idealny dla osób chcących odpocząć i ciszy z dala od tłumów i głośnych ulic. Na pewno jest też trochę wad (parasole na plaży dodatkowo płatne, kolejki w restauracji żeby wziąć posiłek jak w barze mlecznym, pełna oferta baru dopiero od godz.18:30 do 22:30, dosyć wysoka taksa klimatyczna itd. Ale tak jak pisałem na początku trzeba zauważać małe rzeczy i z nich się cieszyć. Udało nam się polecieć na wakacje ( a bardzo dużo kierunków zostało odwołane); lot przebiegł spokojnie bez niespodzianek; hotel był czysty, zadbany; jedzenie było świeże i bardzo smaczne, a kolejki- a komu na wakacjach się spieszy; miła i życzliwa obsługa hotelu czyniła każdy dzień pobytu radośniejszym. Myślę, że nasz pobyt dawał im nadzieję, że jakoś uda się przetrwać ten trudny okres a przyszły rok będzie bardziej normalny.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Maleme Mare

    Wojciech 23.05.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Sympatyczny hotel w sympatycznym miejscu( na uboczu głównych miejscowości turystycznych ) nad samym morzem, z pięknym deptakiem wzdłuż morza.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Rodzinny wyjazd

    KRYSTIAN, Łabiszyn 17.07.2017 | Termin pobytu: czerwiec 2017 | Tagi: 56-65 lat, z rodziną

    Hotel zgodnie z oczekiwaniami.Byliśmy całą rodziną.Pobyt udany.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Dobry hotel

    Sylwia, Szczepańcowa 14.11.2023 | Termin pobytu: październik 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Hotel położony w bardzo spokojnej okolicy. Blisko do sklepu i przystanku autobusowego ok. 5 min pieszo. Promenadą przy hotelu nie dojdziemy do miasteczka obok które jest większe i w którym jest więcej knajpek i sklepów z pamiątkami. W hotelu jest bardzo miła i pomocna obsługa. Możliwość wypożyczenia samochodu w hotelu przy rezerwacji pomaga Pan z recepcji bardzo korzystna cena korzystając z ich pośrednictwa. Pokoje czyste z klimatyzacją (bez dopłaty) Panie codziennie wymieniają ręczniki i pościel jeśli jest taka potrzeba. Pokój z balkonikiem i widokiem na morze. Plaża blisko hotelu wystarczy przejść przez drogę i parking. Leżaki przy plaży są dodatkowo płatne. Plaża kamienista ale wystarczy podejść kawałek w bok (5-10min) i jest mieszany kamyk z piaskiem. Wyżywienie ok ale bez większego zachwytu byliśmy na innych wycieczkach z biura i jedzenie bywało lepsze :) Troszkę monotonnie i brakowało nam dań typu pita, gyros. Drinki dostępne wieczorem w ciągu dnia piwo bądź wino. 3 razy w tyg. wieczorem były organizowane występy oraz karaoke. Super wycieczka fakultatywna na Santorini czas płynięcie statkiem z Rethymno wynosił 3,5h w jedną stronę.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Maleme Mare dla spokojnych

    Jerzy, Kraków 01.07.2021 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    pobyt w czerwcu 2021, okolica cicha do wypoczynku dla osób lubiących spokój i ciszę. Sam ośrodek mały ale bardzo ładnie urządzony, Jedzenie spoko. Na recepcji osoba mówiąca po polsku ( polka ) i bardzo uczynna, morze blisko dwa baseny, ta że tłoku nie było. Do Chanii autobus podmiejski kursuje mniej więcej co godzinę nawet dość regularnie jak na warunki greckie. W sumie ok. Muszę i chcę pochwalić rezydenta pana Maćka, osoba obrotna, uczynna i pełna wiedzy - wycieczka na plażę Elafonisi - dużo informacji, a na lotnisku pomoc nie do przecenienia - problem z miejscem w samolocie

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Hotel Maleme Mare

    GRZEGORZ, Krapkowice 02.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Średni hotel w ładnej miejscowości dla osób lubiących spokój i ciszę. Na zachodniej części Krety to dobry wybór. W miejscowości nie ma za wiele sklepów i tawern. Jest apteka i jeden supermarket. Po większe zakupy trzeba się udać do Platanias lub Chanii.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Wakacje w Maleme

    Dariusz Paweł, Szczecin 30.05.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 56-65 lat, z rodziną

    Klient cudowny,otoczenie cudowne, morze przepiękne. Kiepskie połączenie strata całego dnia przyjazdu i wcześniej musieliśmy wyjeżdżać zamiast 7 dni byliśmy 6 dni.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Maleme Mare

    Dorota, Gorzów Wielkopolski 16.05.2019 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Świetny hotel na wypoczynek 7 dniowy. Obsługa hotelu przemiła. Piękny ogród. Lokalizacja hotelu to bardzo dobra baza do zwiedzania Krety.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Polecenie hotelu

    kasiacholota@wp.pl 26.09.2024 | Tagi: 46-55 lat, samemu

    Grecja,magiczny kraj,Kreta bajeczna,hotel super,blisko plaża, obsługa bardzo miła, dobre jedzenie vege,polecam hotel

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Fajne hotel w którym można naprawdę wypocząć.

    Grzegorz, Mikołów 28.08.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Pobyt bardzo udany. Hotel kameralny w związku z tym wypoczywa się w spokoju bez hucznych animacji, głośnej muzyki i tłumów w basenach. Położony jest przy kamienistej plaży ( parasole i leżaki na plaży do wynajęcia w hotelu - koszt 5 EUR za komplet). Samo miasteczko Maleme to mała miejscowość bez jakiś atrakcji ale w okolicach hotelu jest kilka fajnych knajpek z dobrym jedzeniem i fajnymi drinkami. Ponadto niedaleko hotelu jest przystanek komunikacji miejskiej skąd tanio i sprawnie (autobusy co 20 min od rana do 1 w nocy) można dotrzeć do pobliskiego (rozrywkowego) Platanias lub Chanii .Co do wyżywienia w samym hotelu - śniadania bardzo monotonne i dosyć skromne natomiast obiady i kolacje bardzo smaczne i urozmaicone. Widok z jadalni na morze więc smakują jeszcze bardziej. Drinki w barze takie sobie (alkohole lokalne), a przekąski to niestety porażka - ale tak to już bywa na greckim all inclusive więc nie ma co wybrzydzać. Pewnym zaskoczeniem (dla mnie na +) było to że mocniejsze alkohole są dostępne dopiero o 18.30. Sam teren hotelu to duży plus - pięknie zaaranżowany ogród i estetyczne lobby z barem. Kolejny plus to pokoje - duże i czyste z mini aneksem kuchennym ( lodówka, czajnik, ekspres do kawy), dobrze działającą klimą i sejfem ( bezpłatnie) oraz tarasem (lub balkonem). Bardzo miła obsługa w hotelu - wszyscy uśmiechnięci, pomocni i bardzo komunikatywni. Ogólnie - polecam dla osób którym zależy na spokojnych wakacjach w fajnym otoczeniu .