Opinie o Maleme Mare

Kategoria lokalna: 4

5.4/6
(266 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.5
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
4.7
Pokój
5.4
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
3.9
Wyżywienie
5.2
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    Pobyt stacjonarny plus dwie wycieczki

    Henryk, Kraśnik 17.07.2019 | Tagi: powyżej 65 lat, ze znajomymi

    Ogólnie pobyt (mimo opisanych niżej mankamentów) uważam za udany i polecę miejsce osobom chcącym wypoczywać w spokoju.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Maleme Mare 2022

    Marcin, --- 17.06.2022 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Biorąc pod uwagę hotel, wyżywienie, lokalizację oraz cenę to warto.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Rodzina 2+2

    Renata 30.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Fajny kameralny hotel. Miła obsługa. Blisko plaża (przejście przez drogę). Baseny różnej wielkości jedne 60 cm idealny dla dzieci. Jedzenie dobre ale monotonne co 2-3 dzień menu się powtarza. Plus za lody dostępne dla dzieci prawie cały dzień. Sprzątanie pokoju mało dokładne.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Siedzimy. Nic się nie dzieje.

    Małgorzata 10.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, samemu

    Cisza, prawie jak w agroturystyce z większą liczbą gości. Hotel przyjemny z ładnym, niedużym ogrodem, tylko w większości pokoi balkony ustawione tak, że zawsze widzisz i słyszysz innych turystów, a oni ciebie! Spore baseny, wokół duże, skajowe łóżka (nie korzystałam). Kilka płatnych leżaków pod słomianymi parasolami na plaży, ale warto tam przebywać dla widoków i szumu fal. W pokoju pod prysznicem jak w pudełku- nie ma wentylacji! Jest tylko małe okienko na zewnątrz, które niewiele pomaga. Woda stoi na podłodze wiele godzin i pojawia się czarna pleśń. Myślę, że przy suficie też jest, ale przykryta listwą. To nie wina obsługi, tylko błąd konstrukcyjny, czy budowlany. WC również bez wentylacji. Ja czułam dyskomfort. Codziennie dokładne sprzątanie i świeże ręczniki. Niemiłe wrażenie- szefowa pokojówek z notesem w ręku krzyczy na podwładne, nie zwracając uwagi na przechodzących gości (przy mnie zrobiła to dwukrotnie). Przesympatyczne, empatyczne recepcjonistki :) Jedzenie świeże, ale szału nie ma i zupy trącą smakiem "z torebki". Nie ma podpisów przy potrawach. Trzeba się domyślać, pytać lub zaglądać pod pokrywki. Podkładki obiadowe często brudne, raz były odwrócone na drugą stronę. Kelnerzy bardzo starannie wykonują swoją pracę- sprzątają i "donoszą" na bieżąco; pan przy patelniach miło zagaduje gości :) W barze wieczorem dużo ludzi, muzyka, czasem na żywo. Widziałam, nie korzystałam. Wg mnie standard europejski na maksymalnie ***

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Cztery Gwiazdki -zasluzone

    Robert, USTKA 23.06.2016 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Udane wakacje.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Pobyt w hotelu Malem Mare na Krecie

    Marek Mroczek 06.08.2019 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Okolica przyjazna dla osób szukających odpoczynku i spokoju. Hotel czysty. Obsługa miła i pomocna.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Ogólnie ocena pozytywna

    Hanna, Kalisz 12.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Może rozpocznę od samego położenia hotelu. Hotel znajduj się tuż przy plaży, przejście przez uliczkę mało ruchliwą, za to duży plus. Do dyspozycji dwa baseny, wystarczające na ilość gości. Jedzenie bardzo dobre, brakowało takich typowych przekąsek w ciągu dnia, niby były, ale to raczej frytki po obiedzie, jakaś sałatka i popkorn. Co do alkoholi to typowe drinki były po 18.30 do tej godziny było tylko winko i rakija, której osobiście nie lubię. Fajne było to że lody i kawa z ekspresu była non stop. Pokoje przestronne, jednak co zauważyliśmy to Polacy dostawali pokoje na samym końcu i to osobiście nie było fajne uczucie😥. W dzień nie ma żadnych animacji, nawet muzyczki w tle. Wieczorem niby miały być wieczorki tematyczne ale wyglądało to tak że pan przyjechał i próbował śpiewać, słabo. Jeżeli ktoś chce się wybrać do miasteczka Chania to autobusy jeżdżą z pod samego hotelu co 20min. Dodatkowo wyznaczona cześć plaży przy hotelu, a raczej z 8 leżaków i dodatkowo opłata 5 euro. Ogólnie jeżeli ktoś chce wypoczywać w ciszy to polecam oraz jako miejsce wypadowe do zwiedzania.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wczasy majowe.

    Jadwiga, Katowice 20.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Ładna, spokojna miejscowość, ładny i zadbany ośrodek wypoczynkowy. Sympatyczna obsługa, wygodny apartament.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Greckie wakacje 2020

    Izabela 05.09.2020 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel niestety nie zasługuje na 4 gwiazdki.

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    Pobyt rodzinny -2 os. dorosłe, oraz 15 lat i 10 lat dzieci

    Beata, Katowice 03.08.2020 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Spędzaliśmy wakacje w lipcu więc w szycie sezonu. Hotel raczej 3*, dwa baseny, 1 brodzik dla małych dzieci. Jest to kameralny hotel, czysty i z bardzo miłą obsługą. Niestety mieści się raczej na uboczu, dlatego niewiele się dzieje wokół. Polecam hotel dla starszych osób chcących wypocząć w spokoju i rodzin z małymi dziećmi tak do 5 roku życia, które nie wymagają jakiś większych atrakcji. Pokoje przestrzenne, nie wszystkie jeszcze wyremontowane.