Opinie klientów o Almyrida Village & Water Park

4.8 /6
33 
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.1
Plaża
4.5
Pokój
4.5
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.8
Wyżywienie
4.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.5/6

Anna, Byto 01.06.2023

Wrazenia z hotelu

Hotel z jedzeniem dla nie wymagających , w naszym pokoju była wilgoć , bardzo ładny ogród Nie jest to hotel dla osób lubiących spędzać wakacje przy basenie czy barze , dla nas mankamenty hotelu nie były uciążliwe gdyż spędzaliśmy w nim praktycznie tylko noce

3.0/6

AD 09.05.2022

Piękny teren, pokoje proszące o remont

W ofercie jest stwierdzenie (*** oczekuje na ****) i jakby powiedział Shrek: "no to se jeszcze poczeka". O ile sam teren - rozległy, z dobrze utrzymana zielenią, obłędnie pachnącymi drzewami 🍋 i 🍊, dużym basenem, z osobna strefa dla dzieci (0,6m) na te **** zasługuje (pomijając lekkie zużycie, parę brakujących kafelków w basenie itp.). Do tego lekko na uboczu, ale max. 10 minut do sklepu, plaży, kawiarni i restauracji; cicho, rano cwierkaja ptaszki i pieją koguty. Za to pokoje pozostawiają dużo do życzenia i zasługują na **. Dawno nie remontowane, z odrapanymi ramami okiennymi, plamami farby w innym niż oryginalny kolorze tam, gdzie były poprawki, bardzo podstawową łazienką i zapachem stęchlizny jeśli na zbyt długo zamknie się okno; plus mała lodówka, ale prąd wyłącza się po wyjściu z pokoju więc na chlodną cole po powrocie z upalnej plaży nie należy liczyc. Rozmiar (komfortowo zmieszcza się 4 osoby) i widok na zatokę nie nadrabiają tych braków. Jedzenie podstawowe; śniadanie z talerzem sera i wędliny w plastrach, dżem, jogurt, marne owoce, na ciepło coś dla Brytyjczyków (fasolka, pomidory, parówki) i na zmianę jajecznica, jajecznica z 🍅, sadzone. Kolacje bardziej zmienne, acz nie należy się spodziewać przysmaków kuchni greckiej, czy owoców morza - raczej bezpiecznie i mało oryginalnie, więc jeśli ktoś chce posmakować naprawdę dobrej kuchni to w odległości 10 minut spaceru są dobre, a 30 minut w Plaka bardzo dobre restauracje do odwiedzenia. W hotelu liczą też za napoje do kolacji, nawet wodę, która w knajpach w okolicy dostaje się w gratisie na start.

3.0/6

Katarzyna, --- 15.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Hotel odpowiedni na bazę do zwiedzania

Hotel jest odpowiedni jako baza do zwiedzania wyspy. Polecam wycieczki fakultatywne i zwiedzanie na własną rękę.

3.0/6

Wojciech, Opole 14.06.2022

Almiryda

W miasteczku Almiryda są 3 hotele tej samej nazwy. Nasz... Almiryda Bay znajduje się około 500 m od plaży, na lekkim wzniesieniu. Jego lata świetności już ma za sobą, otoczenie trochę zaniedbane, ale jest cicho, sympatycznie i ok.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem