Opinie klientów o Kavros Beach

4.3 /6
555 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.4
Obsługa hotelowa
4.6
Plaża
5.1
Pokój
4.3
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
3.8
Wyżywienie
3.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

1.0/6

Zniecierpliwiony 26.06.2017
Termin pobytu: wrzesień 2017

Nieporozumienie

"Fantastyczny" wyjazd na "obóz harcerski" (nie obrażając harcerzy) na którym każdego dnia należało wykazać się dużą dozą cierpliwości i spokojnych nerwów. Hotel przygotowany do przyjęcia maksymalnie połowy turystów, która przebywała w hotelu. Ciągłe kolejki w jadłodajni (proszę nie nazywać tego restauracją) po obrzydliwe jedzenie, z których tylko pomidory (także najtańsze na rynku) oraz ogórki nadawały się do spożycia uprzyjemniało rytm dnia na Krecie. Podobnie nieznośna sytuacja występowała w przypadku "polowania na parasole" nad morzem i basenem, było ich o 50% za mało i bardzo często rodziny z małymi dziećmi musiały organizować wypoczynek w inny sposób. Horror. Hotel w pewnej części był remontowany i odnowiony, ale w sposób bardzo niechlujny żeby nie powiedzieć byle jaki. Ogólnie należy zapomnieć jak najszybciej o pobycie w hotelu Kavros Beach i pogratulować Raibow dobrego samopoczucia, że w dalszym ciągu oferuje usługi na tak podłym poziomie

1.0/6

Pobyt 08.2021 16.08.2021

Hotel dramat

Odradzam wszystkim ten hotel. Jedzenie słabe, łazienka do remontu. Ok. Piękny widok na morze i góry niestety nie rekompensuje mankamentów hotelu W sezonie cieżko wypożyczyć auto czy quada a bez tego jesteś jak w więzieniu za karę i odliczasz dni do powrotu..

1.0/6

Tomasz Gdańsk 03.04.2014

Źle zarządzany MOTEL ze STOŁÓWKĄ

Hotel, kóry w mojej ocenie nie powinien być w ofercie tak renomowanego biura podróży jak RAINBOW...

1.0/6

Damian, Pustków 28.08.2021

Raczej średnio.

Nie polecam w tej cenie. Za 4 osoby na 6/7 dni płaciliśmy 10 700. Te 7 dni to ściema, przyjazd w środę o 21, wyjazd w kolejną środę o 9.Pokój ekonomiczny po drugiej stronie ulicy ( bardzo ruchliwej). Pokoje nie sprzątane w trakcie pobytu, standard umiarkowany. Pani w barze mówi po rosyjsku, zamiadt po angielsku myśląc że Polska to Rosja. Bar czynny tylko do 22, a z alkoholi to tylko brandy, raki i uzzo (poza winem i piwem). Jedzenie nie doprawione i monotonne, średniej jakości.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem