Opinie o Kiani Beach
Kategoria lokalna: A
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Smaczne jedzenie.
Adam 14.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parzeSmaczna i różnorodna kuchnia. Bliski dostęp do morza, tylko w ofercie nie było mowy o tym, że plaża ma szerokość 3-5 metrów. Nasze wrażenia popsuł fakt zakwaterowania w pokoju , za którego oknem przez 24 godziny na dobę warczała szafa klimatyzatorów, co było głośne nawet przy zamkniętym oknie. Tego typu pokoje nie powinny być przedmiotem wynajmu, chyba że po zaniżonej cenie. Proszę uważać, bo Rainbow ma w tym hotelu kilka takich pokoi.
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel Katastrofa!!!
Anna Shirazi 19.08.2021 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąTen hotel, to absolutnie nie jest 5* zarówno pod względem infrastruktury, hotelu i obsługi. Zdjęcia, na stronie biuro, to nie rzeczywistość hotelu. Firma all inclusive, to jakaś kpina. Jeśli nie zapłacisz na recepcji za firmę VIP, to nic Ci się nie należy. Wszystko jest dodatkowo platne, nawet woda w butelce. Oprócz piwa i jakiś obrzydliwych alkoholi nie ma nic!!! To oszustwo ze strony biura, ze płaci się za all i nic w tym nie ma. Człowiek czuje się jak gość gorszej kategorii!!! Nawet za naleśniki dla dziecka kazano mi płacić 5€ . Czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Hotel nie zasługuje dla mnie nawet na 3* . Za tydzień pobytu z małym dzieckiem zapłaciliśmy 14 tys. dopłaciliśmy do pokoju z widokiem na morze, a otrzymaliśmy pokój z widokiem na mur wraz z huczącym agregatami !!! Nie polecam absolutnie tego hotelu! Hotel zaniedbany, wymagający renowacji. Plaza, to jakaś porażka !! Mnóstwo kamieni, bardzo brudna. Cena kosmos, a warunki fatalne !
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wczasy we dwoje ale …
Marcin, Rybnik 18.05.2024 | Termin pobytu: kwiecień 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parzeWitam. Przed wyjazdem czytałem opinie. Niestety te negatywne opinie się potwierdziły! Basen nie oczyszczany, przy leżakach latające śmieci itd
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Średnio a nawet słabo.
cmazerant@post.pl 08.06.2026 | Tagi: 56-65 lat, w parzePokój jaki dostaliśmy(1315) to jakaś parodia, prawie pod oknami jakieś agregaty które skutecznie uniemożliwiają spanie, nawet przy zamkniętym szczelnie wejściu na balkon,regularnie się załączajac . Łazienka pozostawia wiele do życzenia, brudna stara wanna do której trzeba wejść zeby wziąść natrysk. Jedzenie monotonne, bez smaku, nigdy więcej. Pewnie są tam lepsze pokoje, ale ten omijajcie szerokim łukiem. W ofercie nie było wzmianki o pokoju w którym nie da się spać nawet przy zamkniętym, jedynym oknie ze względu na warkot agregatów, ale widocznie takie wykupuje Rainbow aby jak najwięcej zarobić. Niezadowolony było wielu.
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nieporozumienie
AnnaRz 15.08.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąNajgorsze biuro podróży z jakim wyjechaliśmy! Hotel wg Rainbow 5* i cyt. „Dla wymagających” a w rzeczywistości maks. 3,5* i zwyczajnie brudny, toalety przy basenach to dramat, plaża b. zaniedbana. Gdy zgłosiłam problem, zostałam zignorowana, żadnego wsparcia ani rozwiązania tego nieporozumienia. Córka pierwszy raz od 8 lat wyjazdów do Grecji nabawiła się zapalenia ucha od basenu. Pokój po wymianie ok, jedzenie ok. i panie w recepcji b pomocne gdy szukałam lekarza. Dla dzieci 10plus żadnych atrakcji.
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel na 3 *, a nie na 5*.
Piotr, Gorzów Wielkopolski 02.08.2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąJedzenie jest biedne. To nawet nie 4*. Śniadanie codziennie to same - jajko, najtańsze wędliny 2 rodzaja, najtańsze parówki, pomidory i ogórki. Popsute konserwowe owoce. Tylko sok pomarańczowy nas ratował. Hot dogi na obiad, najtańsza ryba panga, frytki i jakieś dodatki. Kolacja zrobiona z tego, co nie zjadły na Śniadanie i obiad. Jedyne to owoce można było pogryźć. Napoje koszmarne. Podróba Fanty i Coli. Nie daje się tego pić. Alkohol tylko lokalny, kwasne wina domowe i piwo jak woda. Lepsze alkohole za 7 €. Lody z proszku, córka spróbowała tylko raz i wywaliliśmy te lody. Pokoje tylko wietrzyli, to nie sprzątanie. Włosy na podłodze leżali, póki nie złożyliśmy zażalenia na recepcji. Ogólnie ten hotel zasługuje 3*+. Nie polecam.
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Przeciętnie, drogo, na uboczu + słabe pokoje
Smerf Maruda 14.07.2018 | Termin pobytu: lipiec 2018 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąKiani Beach było moim pierwszym (i raczej ostatnim) wyjazdem z biurem podróży na wakacje all inclusive. Po pierwsze godziny wylotu i powrotu - w hotelu jest się około 3-4 rano, powrót jest też nad ranem. Ostatniego dnia doba hotelowa kończy się o 12.00 (w południe), więc na koniec wakacji jest wspaniałe koczowanie w lobby przez 13h do wyjazdu na lotnisku! Przedłużenie pokoju niby jest możliwe, ale w praktyce nie ma na to szans. Pierwsze 3 przedpołudnia skończyłem na jałowych dyskusjach z hotelem i rezydentką na temat rozwiązania problemu. Za każdym razem kończyło się może przyjdzie Pan jutro, za tydzień, w dniu wyjazdu itd. Dopiero awantura 3 dni przed wyjazdem pomogła - hotel zorganizował pokój w Kalyves za 55 euro + taksówka w obie strony. Jedzenie nudzi się po 3-4 dniach max. Basen mały i zajęty głownie przez dzieci. Plaża mała, kamienista, ale może być. Pokoje raczej słabe - stare, zniszczone i dodatkowo Rainbow kupuje najtańsze w piwnicy. Ja miałem widok na ścianę. Druga gwiazdka jest za animacje - dzieciaki od czasu do czasu chodziły na zajęcia i były zadowolone. Niektóre animacje dla dorosyłych też w porządku. Hotel jest około 1km od najbliższej miejscowości, więc to takie trochę więzienie i ewentualne wyjścia z dzieciakami do miasta są trudne. Jak dla mnie wyjazd na 5 dni byłby akceptowalny. 2 tygodnie to masakra z wisienką na torcie w postaci ostatniego dnia z koczowaniem w gratisie.
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nie polecam
Julia 05.06.2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąJestesmy bardzo rozczarowani czytając opinie przed wylotem myslelismy ze ludzie marudni. Niestety nie. Hotel bardzo sredni tak 2 lub 3 gwiazdki. Plaza to raczej jakis dziki zaniedbany kawalek ziemi, jedzenie bardzo srednie, obsluga i animacje rowniez. Basen z plywajacymi smieciami i zimną wodą. Restauracja duza zawsze wolne miejsce sie znajdzie ale szklanki talerze niedomyte zniszczone. Widok z pokoju pozostawie bez komentarza bo kolo wc chyba bylby lepszy jedynie dobrze wyciszony i czusty. O zmianie nie ma mowy bo pelne oblozenie. Przedluzenie doby do 18 (a wylot o 24.00) kosztuje 60euro.Dla dzieci duzo atrakcji na plus.Plac zabaw sala z gami mini klub zjezdzalnie ok. Za takie pieniądze nie warto. Jestesmy bardzo rozczarowani.
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Opinia ogólnie zla
mateusz, oslo 19.06.2019 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąCała organizacja waszej firmy naraziła mnie na dodatkowe koszty w wysokości 5000zl i bardzo wiele stresu. Niekompetencja waszych ludzi osiągnęła apogeum. Zmiana lotniska z Gdańsk na Warszawe, opóźnienie lotu o 12 godzin, wymeldowanie z hotelu 17 godzin przed odlotem, ja podróżowałem z Oslo z małymi dziećmi a wy potraktowaliscie to jak zwykły spęd. Byłem z wami 3 i ostatni raz tak jak ja jak i wszyscy których znam nie skorzystają z waszych usług szkoda stresu i pieniędzy. Za każdym razem ponosiłem koszty bo przed wylotem wprowadzacie sobie zmiany. Zrzucanie winy na organizatora nie przejdzie ludzie płacą wam nie organizatorowi. Wysłałem do was reklamacje i będę wnioskował o zadośćuczynienie. Na miejscu dopłaciłem 200 euro w hotelu żeby mieć widok za który defakto zapłaciłem wam, panie sprzątaczki też nie zachwycały swoją pracą, jedzenie tragedia ludzie jedli w kąciku dla dzieci mało tego co dziennie to samo żadnej różnorodności. Plaża przy hotelu minus 1 nie można było z dzieckiem posiedzieć ani tym bardziej wejść do wody ze względu na kamienie gdzie 500 m dalej plaża jest piaszczysta wyczyszczona dla ludzi, 5 gwiazdek? Ten hotel zasługuje na max 3. Natomiast wy jako biuro w skali 1 do 10 na słabe 1
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Kiani Beach I - Nie polecam!
ann79 24.06.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąKilka dni temu wróciłam z Kiani Beach. Jeśli się nie ma pewności co do zakwaterowania czy Kiani Beach I czy II to nie polecam. Nie warto ryzykowac. Stara cześć hotelu czyli Kiani Beach I nie ma nic wspólnego z 5 gwazdkami. Pokoje śmierdzą wilgocią i grzybem. Standard łazienki jest poniżej krytyki. Tak jak ktoś wspominal w opiniach brak wody do picia która w hotelu 5* powinna być codziennie dokładana. Tak samo papier toaletowy, który dostalismy dopiero 5 dnia na moją prośbę. W Kiani Beach II pokoje są dużo lepsze. Miałam okazję zobaczyć jeden pokój. Dlatego zastanawiam się czemu sprzedawane są w tej samej cenie co Kiani Beach I...