Opinie o Silver Beach Kreta

5.3/6 (636 opinii)

Kategoria lokalna 4

5.3/6
636 opinii
Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
4.7
Pokój
5.2
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
4.1
Wyżywienie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Sortuj: Najlepiej oceniane
Typ turysty: Wybierz
  • 5.0/6

    Silver Beach - POLECAM!

    Miejsce dla miłośników wypoczynku z dala od zgiełku wielkich kurortów. Przy hotelu bardzo długa plaża zachęcająca do nadmorskich spacerów ( kamienisto-żwirowa, warto zabrać obuwie do wody). Ilość leżaków i parasoli odpowiednia do ilości osób , zarówno przy basenach jak i na plaży ( nigdy nie było tłoku w środku sezonu). 2 baseny . Bardzo miła, zawsze uśmiechnięta i pomocna obsługa hotelowa. Bardzo czysto na terenie całego obiektu. Pokoje sprzątane codziennie. Wyżywienie to mocna strona hotelu - różnorodne, smaczne, codziennie inne specjały lokalnej kuchni, wszystko świeże, na bieżąco uzupełniane. Dużo owoców, jest również kącik dla miłośników frytek , hamburgerów i spagetti. W pobliżu hotelu całkiem dobrze zaopatrzony sklep. W ok. 15 minut dojdziemy do przystanku skąd można dojechać do pobliskich kurortów ( w Platanias mamy duży wybór tawern, barów, polecam restauracje położone na wzgórzach skąd rozpościera się wspaniały widok , warto tu zostać do wieczora aby ujrzeć spektakularny zachód słońca). Z pobliskiego przystanku dojedziemy także do pięknej Chanii a dalej do zabytkowego miasta Rethomnon z weneckim portem i zamkiem. Polecam wycieczki fakultatywne ( szczególnie Wyspa Elafonissi oraz Błękitna Laguna i Wyspa Gramvousa). Hotel nie prowadzi animacji , wieczorem panuje cudowna cisza. Ogólnie pobyt zaliczam do bardzo udanych, oczywiście nie jest to hotel dla osób szukających rozrywki a raczej dla pragnących wypocząć jak również dla miłośników zwiedzania.

    Marzena - 21.08.2019

    0/1 uznało opinię za pomocną

  • 5.0/6

    Było Super Polecamy!

    Szczerze możemy polecić ten hotel. Pokoje czyste i zadbane, jedzenie urozmaicone kazdy znajdzie cos dla siebie, okolica cicha i spokojna. Idealna baza wypadowa do zwiedzania zachodniej czesci wyspy w tym przepięknych plaż Balos, Elafonisi, Falasarna. Polecamy osobom ktorym nie zależy na imprezowaniu tylko wypoczynku. Obsluga miła i służy zawsze pomocą chetnie tu wrócimy!

    Mariusz, Siemianowice Śląskie - 17.07.2017  | Termin pobytu: czerwiec 2017

    4/4 uznało opinię za pomocną

  • 5.0/6

    świetne miejsce na wypoczynek

    Jesli pragniesz ciszy i spokoju to ten hotel jest dla Ciebie. Dobrze wyposażone apartamenty(mieliśmy z widokiem na morze-widok cudny), pyszna kuchnia, fajny basen(bez walki o leżaki), pusta plaża z odrobiną cienia jeśli ktoś potrzebował,dobra baza wypadowa na wycieczki, Chania 13 km- niesamowity klimat, zabytki, port.Brak animacji dla nas był plusem, mimo że byliśmy z 5 latką, dużo Polaków więc miała z kim sie bawić, bardzo miła i pomocna obsługa. Mąż zgubił portfe lw restauracji - kelnerka przyniosła po 5 minutach. Sklepy i restauracja ok 400 m. Do Platanias- rozrywkowej miejscowści ok 3km. Mogłoby być ciut bliżej. Ale coś za coś. Polecam dla wszystkich, którzy nie lubią hałasu, głośnej muzyki, wrzasków i tłumów. Karina

    Karina, Sulęcin - 14.09.2015

    3/4 uznało opinię za pomocną

  • 5.0/6

    Optymalnie

    Hotel kameralny , na uboczu z dużą plażą , miła obsługa w barze i w restauracji, hotel czysty, zieleń zadbana , pozostawia dobre wrażenia, zasługuje na swoje 4*

    LESZEK, Kalisz - 19.09.2022

    1/1 uznało opinię za pomocną

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem