Opinie klientów o Golden Beach Hersonissos

5.0 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
1.8
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
4.8
Pokój
5.1
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
5.6
Sport i rozrywka
2.0
Wyżywienie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Grzegorz 22.06.2023

Moje Kreteńskie wczesne wakacje

Wyjazd przypadł na czas przed sezonem. Pogoda pomimo wiatru towarzyszącemu słońcu dopisała. Położenie hotelu w samym centrum miejscowości w bliskiej odległości tawern, kafejek i sklepików dodawała jeszcze większego zadowolenia z wyjazdu. Możliwość szybkiego dojazdu zarówno do lotniska jaki z pozwalała cieszyć się dłuższym pobytem wakacyjnym. Bliskość przystanków z których można było wyruszyć na zwiedzanie okolicy we własnym zakresie dawała jeszcze większego poczucia ze to to miejscem do którego chciało się przyjechać i to to miejsce które było w katalogu biura. Gorąco polecam.

5.0/6

Danuta Katarzyna, CIESZYN 09.08.2021

Evelyn i Golden Beach

Udane wakacje w hotelu Golden Beach , który jest połączony z Evelyn Beach. Mają wspólną recepcję i restaurację. Plaża też wspólna przed hotelem. My mieliśmy wykupiony pobyt w Evelyn ale dostaliśmy pokój w Golden Beach.

4.5/6

Anna, Warszawa 30.10.2021

Kreta- Hersonissos - hotel i miejsce

hotel o wystarczająco wysokim standardze. Hotele woków z gwiazdką o jeden większą, mają więcej bajerów, np. takich jak mały basenik przy tarasie na parterze i większy wybór ciast na obiad, czy kolację, lub np. dod.SPA, itp, ale to mamy w domu a jeśli ktoś chce cieszyć sie pogodą, morzem i naturalnymi plażami, to jest ich tutaj dużo, bardzo różnych: od czysko kamienistych, po żwirkowate, oraz również piaszczyste.

4.5/6

Anna, Warszawa 30.10.2021

pobyt od 3 do 10 października

hotel i standard w porządku, nawet można powiedzieć b.dobry - widok z balkonu na 1 piętrze na morze: boczny i trochę zasłonięty, czyli tylko trochę widać morze. woda w basanie na dachu zimna i szkoda, że o tej porze roku nie podgrzewana a przy silniejszych wiatrach za zimna, aby się kąpać. Lepiej i ciplej można było sie kąpać w morzu, ale dopiero gdy pogoda po kilku pierwszych dniach się wypogodziłą i ociepliła. Szkoda też, że jedzenie monotonne - dużo, nawet smaczne, ale po pierwszych dniach już dania podobne do siebie - i zabrakło tych smaczków greckich - byłoby lepiej, aby ilość przeszłą w jakość.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem