Irini Studios

4.3/6 (2 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Irini Studios
Galeria (25)
Irini Studios
Irini Studios
Irini Studios
Zdjęcie mapy
Mapa

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Opinie o Irini Studios

4.3 / 6(2 opinie)
Obsługa hotelowa
3.3
Plaża
5.8
Pokój
3.0
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
4.0
Sport i rozrywka
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

4.5/6

MAGDALENA, Toruń 21.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Było fajnie ale hotel beznadziejny

Obsługa ze strony Rainbow bardzo dobra. Przelot i transfer punktualny. Hotel trochę psuł wrażenia z urlopu - tragicznie mała łazienka bez kabiny (po każdym prysznicu zalana), ciśnienie wody bardzo słabe, klimatyzator stary i zużyty - moduł za oknem chodził jak stary silnik diesla, wpadał w wibracje i nie dawał spać. Okno wychodziło na basen, przy którym przez całą noc włączało się i wyłączało jakieś urządzenie, jakby pompa. W sumie lepsza była ta pompa niż klimatyzator. Do tego pół dnia żywego ducha z obsługi. Sprzątanie (tylko zamiatanie) raz w całym tygodniu. Nie polecam tego hotelu. Całe szczęście nie przesiadywaliśmy w nim, zwiedziliśmy wyspę.

4.0/6

Marcin, --- 11.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

ok

jeśli ktoś chce podróżować na własną rękę to spoko, a tak to średnio bym powiedział. Rezydent odezwał się telefonicznie kolejnego dnia wieczorem, sam nie proponował też żadnych wycieczek, a ponoć miało być z nim spotkanie na miejscu i możliwy wykup wycieczek - tak pani w sprzedaży mówiła. Zapłaciłem za miejsce w samolocie a i tak dali mi bilet w całkiem innym miejscu więc nie polecam korzystać z tej usługi. Jeśli chodzi o hostel to największym minusem była łazienka, gdzie podczas prysznica mamy całą łazienkę w wodzie.
Pokaż wszystkie opinie
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem