Opinie klientów o Dessole Malia Beach

5.4 /6
101 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.8
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
5.1
Pokój
4.4
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
5.1
Wyżywienie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

RENATA, ZABRZE 04.10.2021

Opinia Dessole Malia Beach

Pobyt od 22.09-29.09.21 oceniam BDB:) Hotel, wyżywienie i obsługa 5+, Troszkę wąska plaża.

6.0/6

Agnieszka, Kwirynów 03.08.2022

Wspaniałe wakacja

Super hotel, miła obsługa, duży basen. Hotel nad samym morzem, można wybierać: morze czy basen. Nie ma problemu z leżakami. Duży wybór dań. Same pozytywy. POLECAM

6.0/6

Edyta, Częstochowa 20.10.2021

Wypoczynek

Przepiękne miejsce blisko od lotniska piekny ogród polecam

6.0/6

Dominika, Kampinos 27.09.2020

Udany urlop w czasach COVID-19

COVID-19 zafundował nam wiele stresujących momentów, jeśli chodzi o wyjazdy zagraniczne. Na szczęście hotel Dessole Malia Beach stanął na wysokości zadania. Po pierwsze, zostaliśmy bardzo miło przyjęci. Pokoje były sprzątane przez codziennie. Co dwa dni wymieniane były ręczniki. Dodatkowo, na obu basenach rozłożenie leżaków było w odstępach min. 1,5 metrowych. Leżaki codziennie dezynfekowane. Napoje na basenach były w jednorazowych kubeczkach, a przekąski pakowane w pojedyncze zestawy. Wszyscy pracownicy chodzili w maseczkach lub przyłbicach. W restauracji głównej, dania były nakładane przez obsługę, jednak w niczym to nie przeszkadzało. Ogólne wrażenie - bardzo dobre, głównie ze względu na infrastrukturę hotelu. Dużym atutem jest to, że hotel położony jest przy Morzu Śródziemnym wraz z piaszczystą plażą. Dla wszystkich zastanawiających się - polecam z całego serca ! :)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem