WAKACJE W Laosie

Logo R.pl dla braku wyników wyszukiwania
Przykro nam
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty.
Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy
lub wyszukaj ponownie.

Ciekawi wakacji w Laosie?

Laos:

Stolica:
Wientian
Waluta:
LAK
Powierzchnia:
236 800 km2
Liczba ludności:
6 514 432
Chcesz poznać smak prawdziwych Indochin? Marzysz o spływie rzeką Mekong i skosztowaniu prawdziwie egzotycznych potraw i napojów z tego zakątku świata? A może marzysz o poznaniu historii Królestwa Miliona Słoni? Jeśli tak – wycieczka objazdowa, której celem jest Laos to pomysł na wyprawę życia właśnie dla Ciebie. Laos jest znacznie bardziej kameralny niż pozostałe kraje Półwyspu Indochińskiego, oferując piękno przyrody ale i moc atrakcji dla zwiedzających. Poza spływem rzeką Mekong, Laos to Luang Prabang – miasto, gdzie nikomu nigdzie się nie spieszy, niesamowite plantacje kawy, czy Park Buddów w Vietnanie. Zaplanuj wycieczkę do Laosu, także na Last Minute, i przekonaj się, jak smakuje prawdziwa Azja!

Opinie o Laosie

Niestety, nikt jeszcze nie ocenił tego państwa

Pogoda w Laosie

Pogoda w Laosie jest najprzyjemniejsza szczególnie pomiędzy październikiem, a majem. Jest wtedy ciepło, termometry wskazują wysokie temperatury, które jednak mogą nieco spadać wieczorem i nocą.
Bardzo przyjazny klimat Laosu sprawia, że kraj ten można odwiedzać niemal cały rok, ale należy pamiętać, że gdy u nas występuje lato, w Laosie trwa pora deszczowa. Pojawiają się wtedy bardzo obfite i ulewne deszcze, podczas których przyroda budzi się do życia.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.