Opinie klientów o Apartamentos Funchal

5.5 /6
opinie
Obsługa hotelowa
6.0
Plaża
2.3
Pokój
6.0
Położenie i okolica
6.0
Rezydent
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Mirosław, Tychy 13.10.2021

Pełny relaks

Świetne miejsce na pobyt jeśli nie chcecie wynajmować samochodu i planujecie zwiedzać Maderę autobusem. W odległości kilku minut spaceru są przystanki, z których można dojechać w dowolny zakątek wyspy. W podobnej odległości są dwa duże supermarkety: Continente i Pingo Doce. W tym ostatnim jest tani bufet gdzie można zjeść ciepły posiłek za niewielkie pieniądze. Nie brakuje też knajpek: jedna jest wręcz w bramie, którą wchodzi się do Apartamentos. Lokalizacja to największy plus: praktycznie w sercu starego miasta. Mimo to jest na tyle cicho, że można spokojnie się wyspać. W budynku jest też przyjemny taras gdzie można usiąść wieczorem ze szklaneczką ponchy. Wyposażenie apartamentu, zwłaszcza kuchni też nie pozostawia wiele do życzenia.

5.0/6

Bartosz, Poznań 19.06.2022

Apartamentos Funchal

Nowoczesne i zadbane apartamenty w świetnej lokalizacji w samym centrum Funchal. Idealne dla osób które nie planują spędzać całych dni w hotelu lub przy hotelowym basenie, a potrzebują dobrej bazy wypadowej w celach turystycznych (z okolicznych przystanków autobusowych można dojechać w wiele miejsc na Maderze). Polecam.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem