Opinie klientów o Apartamentos Vitoria

6.0 /6
Atrakcje dla dzieci
6.0
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
4.5
Pokój
5.8
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
5.8
Sport i rozrywka
6.0
Wyżywienie
0.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Andrzej, Radzymin 01.03.2023
Termin pobytu: luty 2023

Madera Vitoria

Wspaniała lokalizacja apartamentów, wyposażenie bez zarzutu, piękny widok na ocean, spokojnie. Obsługa bardzo uczynna i sympatyczana. No cóż tu więcej dodać, Madera przepiękne miejsce nawet zimą, nie straszny wiatr ani deszcz, pod warunkiem że słucha się miejscowych i jest się na to przygotowanym. Puncha uzdrawia wszystkich -)

6.0/6

STANISŁAW, GDANSK 20.04.2023
Termin pobytu: marzec 2023

Madera marzec/kwiecień 2023

Apartament przestronny, czysty, dobrze wyposażony. W promieniu 100m sklepy, restauracje, przystanek komunikacji miejskiej. Wczesnym wieczorem może trochę hałaśliwie, ale generalnie bardzo fajne miejsce. Można miejsce gorąco polecić osobom, które cenią swobodę i lubią sami sobie zorganizować czas. Byłem z żona 2 tygodnie, zwiedzaliśmy wyspę przemieszczając się komunikacją publiczna no i na własnych nogach :).

6.0/6

Roman, --- 25.10.2021

Madeira

Hotel położony w bardzo dobrym miejscu- wszędzie blisko i wygodnie ( plaża czy do centrum). Godny polecenia dla każdej grupy wiekowej.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem