Opinie klientów o Jardins d’Ajuda

4.8 /6
76 
opinii
Atrakcje dla dzieci
2.7
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
4.0
Pokój
4.5
Położenie i okolica
5.4
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
4.0
Wyżywienie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Anita, Jabłonna 20.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Zachwycająca

Madery nie da się opisać... żadne słowa nie oddadzą uroku tego miejsca... To trzeba zobaczyć. Hotel Jardins dAjuda wygodny, smaczne śniadania, obiadokolacja - można się najeść i tyle. Pilot sympatyczny, kontaktowy, brakowało mi czasami tzw."smaczków" w opowieści. Ogólnie polecam.

5.0/6

Bartosz, Ząbki 28.11.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Hotel zupełnie ok

Hotel dość stary, ale względnie czysty (z wyjątkiem wykładziny na korytarzach). Jako baza wypadowa na przespanie się - zupełnie ok. Jedzenie smaczne, spory wybór. Obsługa grzeczna i pomocna. Okolica przyjemna, blisko oceanu i galerii handlowej. Sporo restauracji dookoła. Troche daleko do centrum, ale obok hotelu jest przystanek autobusowy.

5.0/6

Zbigniew, --- 18.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Pobyt w hotelu

Hotel ma już swoje lata, ale pokoje są czyste, codzienny serwis, miła i pomocna obsługa. Usytuowanie hotelu sprzyja wyjazdom w różne części wyspy. Jest blisko promenady.

5.0/6

Dorota, --- 03.04.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Madera gdzie nogi poniosą

Wycieczka udana, bardzo dobrze zorganizowana. Piękna wyspa, bardzo dobry hotel. Pani Ola jako rezydentka rewelacja. Chociaż uważam , że bez wykupywania wycieczek fakultatywnych trochę ubogi program!! Niestety mało się zobaczy. Myślę że oferta powinna zawierać jednak więcej pkt do odwiedzenia. Natomiast największe zastrzeżenie mam do wycieczki fakultatywnej ekstra płatnej na najwyższy szczyt Pico Ruivo, która w naszym przypadku nie odbyła się. Niestety uważam to za bardzo nie uczciwe - po pierwsze , że przewodnik twierdził iż szlak jest zamknięty ( co nie było prawdą ), informacje dostajesz stojąc przed busem o 6 rano bez możliwości rezygnacji, do tego nie masz pojęcie o alternatywnej trasie jak ona wygląda. Decydując się na wymagającą trasę oczekujesz czegoś na podobnym poziomie, a nie spacer po ogródkach działkowych z pięknym widokiem. Taka trasa trekkingowa, którą nam zaproponowano jako alternatywę powinna być na stałe w programie wycieczki bo jest lekka i przyjemna dla każdego. Natomiast decydując się na najwyższy szczyt, na trasę wymagającą oczekiwania są inne. Wyprawa na Ponta de sao Laurenco zawarta w programie była bardziej wymagająca niż opcja zaproponowana jako alternatywa.
110111219
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem