Opinie o Magiczne Południe

5.4/6
(1247 opinii)
Intensywność programu
4.8
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.5
Transport
5.7
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
4.9

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    29

    Magiczne Południe 13-20.10.2017

    Magdalena , Łódź 06.11.2017 | Termin pobytu: październik 2017

    Na początku miałam delikatne poczucie zagubienia w gąszczu informacji podawanych w autobusie, ale szybko okazało się, że jestem w stanie je przyswoić i przestały mi się mylić. Pilotka, pani Nina Zielińska, wyrozumiała, z ogromną wiedzą i cierpliwością pokazywała nam realne życie mieszkańców Południa. Zdecydowanie polecam. Informacje na temat tego jak się przygotować do danego dnia czy konkretnego miejsca też otrzymywaliśmy odpowiednio wcześniej. Hotele w założeniu, że spędzamy w nich jedną noc były w porządku. Najbardziej zawiódł mnie hotel w Marakeszu z racji ciasnoty i zamieszania z brakiem talerzy przy obiadokolacji. Jednakże szybko rozwiązano problem. Najpiękniejszy hotel był w Erfudzie. Śliczne zdobienia, pyszne jedzenie, odpowednia ilość miejsca. Polecam również dodatkową wycieczkę na pustynię i przejażdżkę wielbłądami-niezapomniane przeżycie i wspaniałe widoki. Cały wyjazd jest zdecydowanie godny polecenia! Zwłaszcza dla osób, które lubią zobaczyć jak najwięcej, doświadczyć jak żyją ludzie na danym obszarze kraju, a także być świadkami wspaniale zmieniającego się krajobrazu. Rozwiewam też wszelkie obawy dotyczące wymagań fizycznych na objazdówce-dużo czasu spędza się jadąc, ale co jakiś czas są przerwy na punkt widokowy, zakup pamiątek, kawę, lunch czy po prostu spacer. Autobus bardzo wygodny. Bagaże dostarczane są do i z pokoi hotelowych do autobusu przez bagażowych, więc dźwigać trż nie trzeba. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo w Maroku-kobietom odradzam raczej samotne spacery, poza tym na zorganizowanej wycieczce można się czuć naprawdę bezpiecznie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Cudowny pobyt

    Katarzyna 20.03.2025 | Termin pobytu: luty 2025

    Pobyt w Maroku, Magiczne południe uznajemy za bardzo udany. Mieliśmy okazję zobaczyć ciekawe miejsca, które nie zawsze uda się zobaczyć na własną rękę. Każdego dnia,przejazd kilkaset kilometrów umilała nam pani Krysia swoimi opowieściami o kraju, kulturze, zwyczajach, niesamowita pilotka z ogromną wiedzą i doświadczeniem . Wróciliśmy i już szukamy nowych kierunków. Magiczne Południe polecam z całego serca!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Magiczne południe - truly magificent!

    Ireneusz 05.05.2023 | Termin pobytu: styczeń 2023

    Podróż życia w pięknym i malowniczym Maroku! To było prawdziwe spełnienie marzeń! Coś pięknego i godnego polecenia

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Magiczne południe 06-14.05

    Leszek 01.06.2016 | Termin pobytu: czerwiec 2016

    Zacznę od tego że najlepiej płacić w euro, wymiana to wyższy kurs a tak liczą po 10 za 1E, (wziąść dużo drobnych, coś oczywiście trzeba wymienić) nie wolno robić zdjęć policji budynkom rządowym. Hotele i jedzenie OK, śniadania bardzo na słodko ale mi smakowało, obiado-kolacje bardzo smaczne i można się najeść. Reszta czyli autokar, kierowcy pilotka na bardzo wysokim poziomie (jazda prze góry atlasu, docenicie) no i widoki i ludzie to trzeba zobaczyć co bym nie napisał to tego nie odda. Ceny, dla turystów dużo wyższe, trzeba uważać i przeliczać na zł żeby nie przepłacać. Wybierając wycieczkę myślałem o Gruzji ale teraz nie żałuję Maroka. Polecam Leszek

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem