Opinie o Magiczne Południe

5.4/6
(1247 opinii)
Intensywność programu
4.8
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.5
Transport
5.7
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
4.9

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    MarokObjazdowo

    Ryszard, --- 29.05.2023 | Termin pobytu: maj 2023

    Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka , Pani Pilot Martyna mega wiedza na temat kultury , religii , mieszkańców .

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Magiczne Południe

    Ola 14.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025

    Wycieczka Magiczne Południe była niezwykle udanym i inspirującym doświadczeniem! Program był bardzo dobrze przemyślany, dzięki czemu mieliśmy okazję zobaczyć wiele fascynujących miejsc, poznać lokalną kulturę i historię oraz poczuć klimat tego niezwykłego kraju. Szczególne słowa uznania należą się naszej Pani przewodnik – p. Soni - jej wiedzy, zaangażowaniu i poczucie humoru. Informacje były przekazywane w sposób ciekawy i przystępny (uwzględniały krótkie lekcje języka arabskiego/berberyjskiego) - co zdecydowanie wzbogaciło całą podróż. Organizacja wycieczki stała na wysokim poziomie – wszystko przebiegało sprawnie i zgodnie z planem. Dodatkowo, ogromnym atutem była fantastyczna atmosfera w grupie, która sprawiła, że podróż upłynęła w przyjaznym i radosnym klimacie. Choć niektóre hotele mogłyby oferować nieco wyższy standard, to nie miało to większego wpływu na ogólne wrażenie z wyjazdu. Całość zdecydowanie spełniła nasze oczekiwania i z pełnym przekonaniem możemy polecić tę wycieczkę każdemu, kto marzy o niezapomnianej przygodzie w Maroku.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Generalnie ok

    Roman, Poznan 01.08.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023

    Sam program ok, pilot mógłby trochę bardziej się postarać - co prawda ma prawo być zmęczony / przepracowany ale może jakiś wydrukowany "plan opowiadania" by załatwił problem mówienia o tym samym wielokrotnie :) Hotele ok, wyżywienie też.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    12

    Magiczne Południe

    Zofia, Biała Podlaska 26.10.2015

    Właśnie wróciłam z wycieczki Maroko Magiczne Południe. Nie będę się rozpisywała ale powiem tak: TO TRZEBA ZOBACZYĆ I PRZEŻYĆ SAMEMU. Naprawdę polecam wszystkim. Odniosę się tylko, albo aż do przewodnika. Wysoka kultura osobista, pełny profesjonalizm, zaangażowanie w to co robi, widać że jest to jego pasja. Posiada ogromną wiedzę nt. Maroka, którą nam przekazał w bardzo ciekawej i przystępnej formie. Poza tym bardzo dobry organizator, dbający o cała grupę. Panie SEBASTIANIE dziękuję !!!!!!!

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem