Marsaxlokk

Malta

Mdina

Valetta

Bugibba

Blue Grotto

Valetta

Cytadela, Rabat

Ġgantija

Malta - wyspiarskie państwo-miasto

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
4.7 /6 ( 22 opinii )
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Marsaxlokk i lokalne specjały • Błękitna Grota • La Valetta i Katedra św. Jana Chrzciciela • Gozo – bajeczne krajobrazy i starożytne zabytki • klify Dingli i grota św. Pawła

Terminy i ceny wycieczki 12

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku w Warszawie poszczególnych lotniskach na 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przylot na Maltę, spotkanie z pilotem. Transfer do hotelu w pn.-wsch. części wyspy. (Trasa ok. 25 km).

Dzień 2

Po śniadaniu wycieczka na południową część wyspy do najstarszej maltańskiej wioski rybackiej Marsaxlokk na coniedzielne targowisko z lokalnymi specjałami (m.in. sery, słodycze, chleb), gdzie można zobaczyć rybaków i ich charakterystyczne kolorowe łodzie luzzu. Następnie przejazd na wybrzeże, gdzie znajduje się – kompleks jaskiń naturalnie wyrzeźbionych przez morskie fale z niezwykłymi lazurowymi refleksami wody morskiej – jedna z największych turystycznych atrakcji Malty. Ponadto, za dodatkową opłatą (ok.10 EUR/os.), rejs po jaskiniach (wyłącznie przy sprzyjających warunkach pogodowych i stanie morza). Powrót do hotelu wczesnym popołudniem, czas wolny na wypoczynek, plażowanie i zakupy, nocleg. (Trasa ok. 55 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotele **/*** klasy turystycznej, położone w pn.-wsch. części Malty – 5 rozpoczętych dób hotelowych.
Do dyspozycji gości
Restauracja, czasem bar.
Pokoje
Skromnie urządzone 2- i 3-osobowe z łazienkami. Zazwyczaj brak lodówek. Klimatyzacja w pokojach
Wyżywienie
Śniadania serwowane do stołu lub w formie bufetu (chleb, masło, dżem i/lub miód, ser, wędlina, sok owocowy, herbata, kawa, mleko, woda) oraz za dopłatą obiadokolacje, napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (5 rozpoczętych dób hotelowych), przejazdy klimatyzowanym autokarem, 5 śniadań kontynentalnych, za dopłatą obiadokolacje (4), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota i rezydenta podczas pobytu, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, podatków turystycznych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 170 EUR/os. płatne pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 10 EUR/os. (płatne bezpośrednio w hotelach), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych.
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 31.08.2019 r. i mogą ulec zmianie.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.7/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/malta-wyspiarskie-panstwo-miasto/zakwaterowanie-mlo

Dodaj opinię

4.7

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Malcie! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon