Wyżywienie
Rodzaje wyżywienia i posiłki:
All Inclusive:
Restauracje:
Pozostałe informacje:
Program sportowy i animacyjny
Dla każdego: całodzienne animacje - na plaży z grami, turniejami i muzyką; siatkówka wodna na basenie, siłownia wodna, bocce na plaży, ćwiczenia rozciągające na plaży, wieczorna rozrywka w amfiteatrze, 2 boiska do siatkówki plażowej, boisko do piłki nożnej, rzutki, gimnastyka, stół bilardowy, szachy, tenis stołowy.
Dla dzieci: zewnętrzny i wewnętrzny plac zabaw dla dzieci.
Za dodatkową opłatą: Spa i centrum nurkowe.
Dodatkowe informacje
*****
Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym do/z Marsa Alam, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskojęzycznego rezydenta, podstawowy pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena nie obejmuje: wizy egipskiej (płatnej na lotnisku ok. 25 USD/os), wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Zakładane minimum Grupy (minimalna liczba osób wymagana dla realizacji imprezy) wynosi 160 osób.
Wjazd na terytorium Egiptu jest możliwy na podstawie paszportu, ważnego co najmniej 6 miesięcy od planowanej daty powrotu, oraz wizy.
Obywatele polscy uzyskują wizę przy przekraczaniu granicy egipskiej (na lotnisku). Wiza jest stemplowana do paszportu - jej ważność wynosi 30 dni. Cena wizy wynosi 25 USD/osoby.
Obywatel/ka Egiptu nie może zostać zakwaterowana w jednym pokoju z osobą płci przeciwnej, chyba, że osoby takie posiadają akt małżeństwa (do okazania w recepcji hotelu).
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, osoby będące obywatelami Egiptu nie mogą korzystać z przelotów czarterowych, jeśli nie posiadają karty stałego lub tymczasowego pobytu w Polsce. Obywatele innych krajów mogą korzystać z przelotów czarterowych po spełnieniu warunków wjazdowych do kraju docelowego. Powyższe zasady obowiązują zarówno dla rezerwacji obejmujących przelot czarterowy (w jedną lub obie strony), jak i imprezę turystyczną realizowaną w oparciu o przelot czarterowy (wypoczynek lub objazd).
Kategoria lokalna: 5

Hotel położony w malowniczej okolicy, tuż przy Morzu Czerwonym, oferuje doskonałe warunki do relaksu. Bliskość raf koralowych umożliwia obserwację podwodnego życia, co stanowi atrakcję dla miłośników przyrody. Komfortowo wyposażone wnętrza zapewniają wygodny pobyt, a spokojna atmosfera czyni go idealnym miejscem dla par szukających wytchnienia. Hotel wyróżnia się jako oaza spokoju, oferując niezapomniane chwile w otoczeniu natury.
4 godz. 35 min.
Wypoczynek
All inclusive
Polski rezydent
W cenie
W cenie
Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym do/z Marsa Alam, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskojęzycznego rezydenta, podstawowy pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena nie obejmuje: wizy egipskiej (płatnej na lotnisku ok. 25 USD/os), wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Bezpłatne WiFi na terenie całego hotelu.
Hotel oferuje swoim gościom 220 pokoi gościnnych składających się z pokoi typu superior, pokoi rodzinnych i apartamentów - każdy z prywatnym balkonem lub tarasem z różnymi widokami, takimi jak plaża, morze, morze i ogród. Pokoje wyposażone są w: łazienkę (wanna lub prysznic) indywidulanie sterowaną klimatyzację, suszarkę do włosów, zestaw do kawy i herbaty, telefon, TV.
Mapa
Wyżywienie
Szczegóły lotu
Program sportowy i animacyjny
Atrakcje regionu
Inne hotele w regionie
Dodatkowe informacje
Bagaż
rejestrowany i podręczny
Transfer
lotnisko-hotel-lotnisko
Ubezpieczenie
podstawowe
Opieka
rezydenta
5.1/6 (94 opinie)
Atrakcje dla dzieci
Obsługa hotelowa
Plaża
Pokój
Położenie i okolica
Rezydent
Sport i rozrywka
Wyżywienie
Zdjęcia klientów
Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo ciekawe miejsce - tuż przy hotelu rafa koralowa i setki pięknych ryb i rybek. Pokój duży, z pięknym balonem, z każdego pokoju bardzo ładny widok, bowiem hotel posiada niezwykle zadbany ogród z mnóstwem kwiatów, rabatek i palm. Duży i czaty basen, wiele leżaków. Bardzo zadbana długa piaszczysta plaża, ale uwaga, koniecznie trzeba zabrać buty do wody, bo dno kamienisto-muszlowe. Hotel w miejscu pośrodku nieczego (wokół pustynia), ale gdy komuś za nudno można skorzystać z wielu fakultatywnych wycieczek. Na miejscu doskonałe SPA, ceny do negocjacji, targujcie się:) Spa z widokiem na morze, bosko. Jest też siłownia iw wiele innych atrakcji. Centrum nurkowe tuż obok. Wyżywienie bardzo urozmaicone, codziennie inne dania z grilla. Całkiem smaczne lokalne wino. Polecam także drinki w barze przy lobby, zwłaszcza Pina Coladę. Świetny personel, rodzinne sprzątanie. Trawniki chyba lepsze niż w Anglii:) Bujne, bez żadnego pyłka - chyba chodzą nad ranem i dokładnie sprzątają cały teren. Dla mnie raj.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wypoczynek w Concorde Moreen Beach Resort & Spa Marsa Alam był bardzo udany, u nas środek zimy, śnieg, a tutaj leżysz na plaży w pełnym słońcu i temperaturze 24-27 stopni. Hotel jak przystało na 5* zadbał o wysoki standard tak pokoi jak i wyżywienia, które było smaczne i urozmaicone, czystość i obsługa na wysokim poziomie. Biorąc pod uwagę wietrzną - styczniową aurę i duże fale na morzu ważną rolę odegrał podgrzewany basen z którego można było korzystać do woli, jako, że sezon stosunkowo martwy nie było nadmiaru gości, więc tak na plaży, przy basenie czy w restauracji miejsca sporo. Wyjazd uważam za udany - jedyne niewielkie niedogodności to spory wiatr i (natrętni) sprzedawcy dosłownie "wszystkiego"
Inne hotele dostępne w tym samym regionie