Opinie klientów o Bliss Nada Beach Resort

4.6 /6
51 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.8
Obsługa hotelowa
5.0
Plaża
4.6
Pokój
4.6
Położenie i okolica
4.6
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
4.4
Wyżywienie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Krzysztof RYSZARD, Bydgoszcz 02.04.2022

Pobyt od 19 do 26 marca 2022

Pobyt zaliczony do udanych. Hotel jest ciekawie położony, wszystkie pokoje z widokiem na morze. Do morza wejście ze świeżo naprawionego pomostu. Rafa robi wrażenie, jest dużo kolorowych rybek. Niestety w czasie pobytu sporo wiało więc korzystaliśmy z wejścia do morza przy sąsiednim hotelu (5 min w lewo) gdzie można skorzystać z nauki nurkowania z butla, przy całkiem ładnej rafie. Hotel nie jest może nowoczesny (klucz z wielką zawieszka), ale nadrabia bardzo miłą i uśmiechniętą obsługą. Animatorzy dają z siebie wszystko i są niesamowicie sympatyczni. Jeżeli chodzi o posiłki, to może nie są bardzo urozmaicone, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Potrawy są za to bardzo smaczne i podawane z życzliwością i uśmiechem. To był dobry wypoczynek, szkoda że tak mocno wiało i tylko kilka razy udało się po snurkować. Podczas pobytu uruchomiono zjeżdżalnie do dużego basenu ( z zimną wodą), a obok jest mniejszy basen z barkiem z wodą podgrzewaną.

6.0/6

Anna Marzenna, Olsztyn 25.01.2022

Bardzo udany pobyt

hotel super, chyba że oczekujecie owoców morza :). Piękna rafa koralowa przy samym hotelu, mnóstwo leżaków i na plaży i przy basenie, Cisza i spokój, Pyszna kuchnia, Bardzo miła obsługa, jeszcze takiej milej nie spotkałam w Egipcie. Jedyne zastrzeżenie mam do biura podróży, które pobiera opłaty za pokój z widokiem na morze w tym hotelu wszystkie pokoje są z widokiem na morze w standardzie.

6.0/6

Bogdan, --- 08.02.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Supeŕrrr spotkanie z Afryką

Rewelacja wszystkim polecam .całkowity spokój z jednej strony piękne morze A z drugiej pustynia. Nie zwracać uwagi na bałagan poza hotelem ale takie są koszty cywilizacji .

6.0/6

Boguslaw. Białystok 05.06.2023
Termin pobytu: maj 2023

Egipt wypoczynkowo

Bardzo dobry standard hotelu, obsługa super profesjonalna, miła. Atmosfera ok. Polecam zdecydowanie.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem