Opinie klientów o Bahia Principe Grand Coba

5.6 /6
170 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.6
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
4.9
Pokój
5.2
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
5.5
Wyżywienie
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Klaudia 13.03.2022

Ale Meksyk !!! 😁

Nie pierwsza nasza tak długa podróż ale z pewnością pierwsza tak ,,luksusowa”. Hotel oferuje prawdziwą Formułę all inclusive, która zadowoli oczekiwania najbardziej wybrednych klientów, a sam Meksyk poza strefa hotelową zachwyci bogactwem kultury, kolorami i smakiem 12letniej tequili z robakiem :) serdecznie polecam wszystkim niezdecydowanym- słońce, morze, plaża, fantastyczne jedzenie, obsługa, animacje, przyroda i ludzie.

6.0/6

Aleksander, Gdańsk styczeń 2023 26.01.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Bahia principe grand coba

Pobyt w hotelu pod każdym względem super personel bardzo uczynny dla wygodnych podwożą na plażę hotelowymi wagonikami plaża wspaniałą biały piasek brzegiem morza można robić bezpieczne przechadzki Hotel właściwie kompleks hoteli co stanowi że jest ogromny ogród wyżywienie bardzo dobre

6.0/6

Zbigniew, Gdańsk 13.12.2022
Termin pobytu: listopad 2022

Fantastyczny pobyt.

Pięknie położony ośrodek hotelowy. Niesamowity kompleks budynków dających komfort wypoczynku. Standard pokoi zaspokoi nawet malkontenta. Duża ilość restauracji, barów, kiosków z napojami i sklepów z souvenirami . Wszędzie meleksy, które wręcz napraszały się by podwozić turystów. Baseny, jacuzzi i inne wodne atrakcje dla dzieci pozwalały na pełen komfort wypoczynku.

6.0/6

Life is a dream we are dreaming :) 14.04.2022

Cudowna kraina ❤

Jeśli nigdy nie kochałeś, zakochasz się po raz pierwszy w Meksyku 🇲🇽🥰
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem