Opinie klientów o Bahia Principe Grand Tulum

5.8 /6
175 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.6
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
5.2
Pokój
5.5
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
5.5
Wyżywienie
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Krzysztof, Poznań 06.12.2022
Termin pobytu: listopad 2022

Super wakacje w GBP Tulum

To jeden z ciekawszych wyjazdów z r.pl. Wakacje na 5+, Hotel w części Tulum spełnił nasze oczekiwania. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Serwis super. Mogliśmy korzystać także z części COBA. Restauracje a'la Carte na super wysokim poziomie. Szczególnie polecam restauracje Don Pablo oraz Rodizio. Skorzystaliśmy także w wycieczek fakultatywnych z rainbow. Niezapomniane wrażenia w rezerwacie rio lagartos.

6.0/6

Krzysztof, Chodzież 03.02.2020

SUPER POBYT

BYŁO SUPER POLECAM

6.0/6

Magda Z-S 25.03.2019

Polecam

Ogólna ocena na 5+, piekny hotel i piękne okoliczności przyrody. Co do minusów obsługi rainbow: 1. Bez sensu jest informować klientów o konieczności bycia dużo wcześniej na lotnisku, w celu spotkania z przedstawicielem rainbow- spotkanie to jest z kartką, na której jest informacja w jakim okienku jest odprawa bagażowa

6.0/6

KONRAD, DĄBROWA GÓRNICZA 06.02.2018
Termin pobytu: grudzień 2017

wakacje życia !!!

w hotelu tym w grudniu 2017r. spędziłem wakacje życia... różnorodność potraw i trunków przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, bezpośredni lot dreamlinerem z Warszawy...obsługa rezydenta - p. Agata rewelacja !!! bogactwo flory i fauny na terenie kompleksu - iguany, ostronosy, szopy, pelikany..wokół wiele atrakcji, nie ma czasu na nudę, wspałaniałe towarzystwo, baseny - plaża - rewelacja !!! bogata oferta wycieczek fakultatywnych, na których można poznać kulturę i obyczaje majów, w okolicy wiele dzikich plaż, parków rozrywki..... jednym słowem - SUPER !!! wracamy w grudniu 2018, oczywiście z Rainbow !!!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem