Opinie klientów o Bahia Principe Grand Tulum

5.7 /6
202 
opinie
Atrakcje dla dzieci
5.6
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
5.2
Pokój
5.5
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
5.5
Wyżywienie
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Krzysztof, Poznań 06.12.2022
Termin pobytu: listopad 2022

Super wakacje w GBP Tulum

To jeden z ciekawszych wyjazdów z r.pl. Wakacje na 5+, Hotel w części Tulum spełnił nasze oczekiwania. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Serwis super. Mogliśmy korzystać także z części COBA. Restauracje a'la Carte na super wysokim poziomie. Szczególnie polecam restauracje Don Pablo oraz Rodizio. Skorzystaliśmy także w wycieczek fakultatywnych z rainbow. Niezapomniane wrażenia w rezerwacie rio lagartos.

6.0/6

Krzysztof 03.02.2020

SUPER POBYT

BYŁO SUPER POLECAM

6.0/6

ARKADIUSZ, Otwock 11.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Genialny wyjazd

Polecamy każdemu wyjazd do Meksyku. Cudowni i uśmiechnięci ludzie, pyszne jedzenie i wspaniała pogoda. Można tu nie tylko odpocząć ale i też zobaczyć wiele miejsc. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jedyne co warto rozważyć to wyjazd na dwa tygodnie, bo 9 dni to zdecydowanie za mało i żal wyjeżdżać :) wycieczki fakultatywne do Chichen Itza oraz Tulum i Coba bardzo ciekawe i urozmaicone. Na pewno wrócimy do Meksyku do hotelu Bahía Príncipe grand Tulum!

6.0/6

Magda Z-S 25.03.2019

Polecam

Ogólna ocena na 5+, piekny hotel i piękne okoliczności przyrody. Co do minusów obsługi rainbow: 1. Bez sensu jest informować klientów o konieczności bycia dużo wcześniej na lotnisku, w celu spotkania z przedstawicielem rainbow- spotkanie to jest z kartką, na której jest informacja w jakim okienku jest odprawa bagażowa
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem