Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 3 godz. przed wylotem samolotu. Przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym do Cancun (rejs bezpośredni). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Przylot do Cancun, odprawa paszportowa, spotkanie z pilotem, transfer do hotelu w Cancun lub na Riviera Maya. Kolacja, nocleg. W przypadku późno wieczornego lub nocnego przylotu w tym dniu może nie być kolacji.

Dzień 2

Dzień 2

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Chichen Itza (lista UNESCO), gdzie zobaczymy między innymi: schodkową piramidę Kukulkan, ścianę trupich czaszek, Świątynię Tysiąca Kolumn i Świątynia Wojowników, boisko do gry w pelotę oraz obserwatorium astronomiczne. Opcjonalnie (za dodatkową opłatą ok. 25 USD/os.) możliwość zobaczenia jednej z wielu na Jukatanie „studni” krasowych - chętnych zapraszamy do kąpieli w kryształowo czystej wodzie cenote (prosimy mieć przygotowane ręczniki i stroje kąpielowe). Osoby nie uczestniczące w zwiedzaniu cenote mają czas wolny w Chichen Itza. Następnie transfer do Meridy. Po przyjeździe do Meridy wieczorna przejażdżka dorożkami po starówce oraz po Paseo Montejo, luksusowej alei, na której zobaczymy wille w stylu francuskim z XIX w. oraz jeden z symboli Meridy, Pomnik Niepodległości. Następnie krótkie zwiedzanie centrum Meridy, m.in. zobaczymy Plac Centralny, katedrę, ratusz, Dom Montejo oraz Pałac Gubernatora. Kolacja i nocleg w Meridzie. (Trasa ok. 360 km).

Dzień 3

Dzień 3

Po śniadaniu wizyta w Celestun, gdzie znajduje się jeden z najciekawszych rezerwatów przyrody w Meksyku, będący ostoją kolonii flamingów, pelikanów, kormoranów. Następnie zapraszamy na lunch w restauracji specjalizującej się w kuchni majańskiej (np. kurczak i wieprzowina z ziemnego pieca). Następnie przejazd do Uxmal, gdzie zobaczymy centrum religijne Majów, w którym znajduje się między innymi tzw. Pałac Gubernatora (jest to największa budowla prekolumbijska w Ameryce), Świątynia Wróżbity oraz Czworokąt Mniszek (zespół budowli przypominających klasztor). Krótki, wieczorny spacer po starówce Campeche (UNESCO). Zobaczymy Bramę Lądową i Bramę Morską, forty obronne, uroczy deptak z ulicznymi rzeźbami oraz główny plac z ratuszem oraz katedrą. Kolacja i nocleg w Campeche. (Trasa ok. 390 km).

Dzień 4

Dzień 4

Po śniadaniu przejazd do Palenque i zwiedzanie stanowiska archeologicznego w Palenque - miasta opuszczonego z nieznanych powodów przez Indian w X w., ponownie odkrytego dopiero w XVIII w.: Świątynia Inskrypcji (dostępna tylko z zewnątrz), wspaniały Pałac Królewski z licznymi komnatami i korytarzami pokrytymi płaskorzeźbami, świątynie Słońca i Krzyża (datowane na VII w.) z licznymi inskrypcjami. Kolacja i nocleg w Palenque. (Trasa ok. 390 km).

Dzień 5

Dzień 5

Po śniadaniu przejazd do San Cristobal, stolicy „indiańskiego” stanu Chiapas, krótkie wieczorne zwiedzanie - między innymi kolonialne centrum skupione wokół głównego placu (zocalo), katedra, barokowy kościół Santo Domingo. Kolacja i nocleg w hotelu w San Cristobal. W miarę możliwości czasowych wizyta w muzeum i warsztacie jadeitu. Dla chętnych (za dodatkową opłatą ok. 50 USD/os) wieczór meksykański w centrum indiańskiego miasteczka San Cristobal - pokaz mariachi, sztuki posługiwania się lassem oraz tańce oraz pieśni ludowe. Do tego klasyczne meksykańskie drinki na bazie prawdziwej tequili. (Trasa ok. 270 km).

Dzień 6

Dzień 6

Po śniadaniu wyprawa do San Juan Chamula - miasteczka Indian (fotografowanie jest zakazane) zamieszkałego przez potomków Majów - Tzotzil, zachowujących do dziś tradycyjny styl życia (uprawa roli i rękodzieło) oraz ubiór (biało-czerwone sarapes, kapelusze z liści palmowych). Wizyta na tradycyjnym targu indiańskim. Transfer do Parku Narodowego Kanionu Sumidero, gdzie popłyniemy rzeką Grijalva. Wspaniała przyroda, piękne widoki, skały wznoszące się czasem nawet na wysokość 1000 m, różne gatunki ptaków - wszystko to powoduje, że kanion pozostaje na długo w pamięci. Przejazd w kierunku Tehuantepec. Zakwaterowanie w hotelu w Tehuantepec lub w Salina Cruz. Kolacja i nocleg. (Trasa ok. 400 km).

Dzień 7

Dzień 7

Po wczesnym śniadaniu udamy się jedną z najpiękniejszych tras widokowych, prowadzącą przez Góry Sierra Madre do miasta Oaxaca. Po drodze zwiedzimy Hierve el Agua – system wapiennych basenów z ciepłą (ok 24 stopni), źródlaną wodą. Możliwość zażycia relaksujących kąpieli w tym naturalnym SPA. Zapraszamy na lunch w lokalnej restauracji (Mitla i okolice słyną z najlepszej kuchni w Meksyku, będzie można skosztować m.in. narodowego dania meksykańskiego - kurczaka w czekoladzie oraz sałatki z kaktusa). Następnie wizyta w tradycyjnej niewielkiej fabryce meksykańskiego alkoholu z "robakiem" - mezcalu. W drodze do Oaxaca wizyta w miasteczku Santa Maria del Tule, gdzie będzie można zobaczyć najstarsze drzewo w Meksyku (powyżej 2 tys. lat, obwód 58 m). Późnym popołudniem dojazd do Oaxaca, w ramach możliwości czasowych spacer po kolonialnej starówce. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg. (Trasa ok. 400 km).

Dzień 8

Dzień 8

Po śniadaniu zwiedzanie jednej z najstarszych stref archeologicznych Meksyku - Monte Alban (lista UNESCO). Monte Alban to starożytna stolica Zapoteków, położona na szczycie wzgórza. Zobaczymy tzw. platformę północną i południową, boisko do gry w piłkę, obserwatorium i ścianę tancerzy. Następnie przejazd do kolonialnej Puebli – zwanej „miastem aniołów” (lista UNESCO). Zwiedzanie historycznego centrum, między innymi: zocalo, stare miasto z kolonialnymi domami, kościół Santo Domingo, Kaplica Różańcowa. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg. (Trasa ok. 350 km).

Dzień 9

Dzień 9

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Cholula. Zwiedzanie kościoła z czasów konkwisty, zbudowanego na jednej z największych piramid świata. Przy dobrej widoczności możliwość oglądania słynnej „pary wulkanów” - Popocatapetl i Iztaccihuatl. Następnie transfer do „miasta wiecznej wiosny” - Cuernavaca, stolicy stanu Morelos. W programie zwiedzanie katedry oraz lokalnego Zocalo, czyli głównego placu. Po południu przyjazd do Acapulco. Zakwaterowanie w hotelu i czas na odpoczynek po podróży. W hotelu w Acapulco serwis ALL INCLUSIVE! (Trasa ok. 450 km).
Dla chętnych wieczorem niesamowity pokaz skoków do wody ze Skały Śmierci - La Quebrada (ok. 25 USD/os.).

Dzień 10

Dzień 10

Po śniadaniu całodniowy wypoczynek w Acapulco - najsłynniejszym kurorcie Meksyku nad Oceanem Spokojnym, czas na kąpiele słoneczne i morskie. Dla chętnych (za dodatkową opłatą ok. 60 USD/os.) rejs statkiem po zatoce i podziwianie niepowtarzalnych zachodów słońca nad Pacyfikiem. W trakcie rejsu open bar, zimne drinki, tańce, pokazy i lokalna muzyka. Słowem… fiesta! Nocleg w Acapulco.

Dzień 11

Dzień 11

Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd do Mexico City. Po drodze wizyta w Taxco - „srebrnym mieście”. Do dziś istnieją tu czynne kopalnie srebra, a jednocześnie miasto słynie z pięknych, tradycyjnych wyrobów jubilerskich (możliwość dokonania zakupów w jednej z licznych galerii srebra), ponadto w programie zwiedzanie kolonialnego centrum miasta i pięknego kościoła Santa Prisca. Przejażdżka do punktu widokowego klasycznymi lokalnymi garbusami. Przejazd do Miasta Meksyk. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja. (Trasa ok. 420 km).

Dzień 12

Dzień 12

Po śniadaniu zwiedzanie centrum historycznego Mexico City (lista UNESCO) - stolicy Meksyku, a przed konkwistą państwa Azteków. W programie: plac Zocalo, ruiny Templo Mayor (z zewnątrz) , katedra, Pałac Narodowy z freskami Diego Riviery (ze względów politycznych pałac nie zawsze jest udostępniony zwiedzającym), przejazd główną aleją miasta Paseo de la Reforma do Parku Chapultepec i zwiedzanie Muzeum Antropologicznego (olbrzymie zbiory przedmiotów kultur prekolumbijskich, znalezionych na terenach badań archeologicznych w całym Meksyku). Po południu dla chętnych (za dodatkową opłatą ok. 40 USD/os.) przejazd do dzielnicy Xochimilco, słynącej z największego w stolicy targu kwiatowego oraz kanałów wodnych, przejażdżka ozdobnymi łodziami po kanałach przy dźwiękach muzyki mariachi. Po drodze do Xochimilco przejazd obok stadionu Azteków, głównej areny Igrzysk Olimpijskich w 1968 r. i Mistrzostw Świata w piłce nożnej w 1970 r. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 13

Dzień 13

Po śniadaniu przejazd obok Placu Trzech Kultur, miejscu ostatniego starcia konkwistadorów i Azteków, a także związanego z krwawo stłumionym protestem studentów w 1968 r. Kolejnym punktem programu będzie zwiedzanie Sanktuarium Matki Boskiej z Gwadelupy, patronki obu Ameryk i Meksyku. Następnie przejazd do oddalonego o ok. 50 km ważnego indiańskiego ośrodka religijnego i politycznego Teotihuacan (lista UNESCO) - zwiedzanie Piramid Słońca i Księżyca, należących do największych piramid na świecie. Na koniec wizyta w tradycyjnym warsztacie obróbki obsydianu. Dla chętnych niezapomniany przelot balonem nad piramidami Teotihuacan o wschodzie słońca (ok. 220 USD/os). Transfer na lotnisko w Mexico City - późnym popołudniem lub późnym wieczorem wylot do Cancun. Transfer do hotelu minimum 4* z All Inclusive w Cancun lub na Riviera Maya. Grupa podczas przelotu wewnętrznego może zostać podzielona na loty o różnych godzinach.

Dzień 14

Dzień 14

Wypoczynek w Cancun lub na Riviera Maya. Dla chętnych proponujemy dwie półdniowe wycieczki.
1. Wycieczka na wyspę kobiet – Isla Mujeres. (ok. 90 USD/os). W programie rejs katamaranem, zwiedzanie wyspy wózkami golfowymi (2 godziny, 1 wózek dla 4 osób) oraz wypoczynek na jednej z pięknych plaż tej karaibskiej wyspy. Wyspa charakteryzuje się bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą turystyczną oraz klimatycznymi klifami w jej południowej części. Powrót do hotelu na lunch.
2. Wyprawa do słynnej strefy archeologicznej Tulum, jedynej zlokalizowanej tuż nad samym morzem, na wysokim klifie oraz wizyta w przepięknej cenocie Dos Ojos. Dodatkowo możliwość snurkowania w jaskini! (ok. 90 USD/os, ze snurkowaniem jaskiniowym – 115 USD/os).

Dzień 15

Po śniadaniu wykwaterowanie z pokoju. W zależności od godziny lotu, dla chętnych i za dodatkową opłatą ok. 95 USD/os. dwuipółgodzinna wyprawa motorówkami przez lasy namorzynowe na rafę koralową w pobliżu Cancun - możliwość snorkelowania na drugiej pod względem wielkości rafie koralowej świata. Transfer na lotnisko w Cancun. Przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner (rejs bezpośredni) do Polski.

Dzień 16

Przylot do Polski.

Uwagi do programu

- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach. Zajmuje się tym lokalny przewodnik – pilot tłumaczy z hiszpańskiego lub angielskiego na polski.
- W Meksyku pokoje 3 osobowe posiadają 2 łóżka małżeńskie (nie ma możliwości otrzymania pokoju z 3 osobnymi łóżkami).
- Muzea są nieczynne w poniedziałki. W tej sytuacji pilot na miejscu zaproponuje Państwu zwiedzanie innej atrakcji lub, o ile będzie to możliwe, zmodyfikuje program tak by zwiedzanie muzeum przełożyć na inny dzień.
- Wyjazdy odbywają się przeważnie po śniadaniu, około 7 rano. W pojedynczych, uzasadnionych programach lub sytuacją, przypadkach wyjazd może odbywać się wcześniej – wtedy zapewnione są pakiety śniadaniowe.
- Prosimy pamiętać o tym, że Miasto Meksyk, Puebla, San Christobal położone jest na wysokości ponad 2000 m n.p.m., należy więc zabrać ze sobą ciepłą odzież. Temperatury zimą, w nocy mogą spaść do 5-7 stopni. W ciągu dnia, temperatura jest zwykle powyżej 20 stopni.
- Walutą obowiązującą w Meksyku jest peso meksykańskie i wszystkie transakcje dokonywane są w peso.
- Sugerujemy nie wymieniać pieniędzy na lotnisku w Cancun ze względu na niekorzystny kurs wymiany. Pieniądze można wymienić w Cancun lub kolejnego dnia w banku lub kantorach na trasie przejazdu.
- Prosimy zabrać wygodne obuwie (część zwiedzania odbywa się po nierównym terenie), ubranie chroniące przed deszczem (należy również zabezpieczyć dokumenty przed wilgocią) oraz repelent na komary.
- Na teren Stanów Zjednoczonych Meksyku nie wolno wwozić jedzenia. Po przylocie odbywają się kontrole celne bagażu.
- Na większości przelotów wewnętrznych dopuszczalne wymiary bagażu podręcznego to 40cm x 40cm x 25cm, waga do 10 kg (w przypadku przewozu bagażu podręcznego przekraczającego te wymiary, dopłata to ok. 40 USD). Maksymalna waga bagażu rejestrowanego to 23kg.
- Napięcie w gniazdkach w Meksyku to 110V. Z tego powodu nie działają polskie suszarki, grzałki, które są dostosowane do napięcia 220V. Gniazdka są typu A lub B (takie jak w USA). Prosimy zabrać ze sobą adapter.
- Pilot wycieczki będzie starał się zorganizować program zwiedzania w taki sposób, żeby znaleźć czas wolny na lunch (we własnym zakresie).

Dodatkowe informacje

Do dyspozycji gości

restauracja i bar, a także basen lub ogród.

Wyżywienie

Śniadania amerykańskie (serwowane porcje, najczęściej: owoce, jajecznica, smażony bekon lub kiełbaska, pieczywo, croissant, mały pojemniczek dżemu i masła, 1 kubek soku, 1 filiżanka kawy lub herbaty) oraz obiadokolacje (serwowane porcje: zupa, drugie danie to najczęściej drób, rzadziej ryba, sałatka lub surówka lub gotowane warzywa, ziemniaki lub ryż lub tortilla, deser). W hotelach w Cancun/Riviera Maya i Acapulco serwis all inclusive (poza pierwszą rozpoczętą dobą hotelową zaraz po przylocie do Cancun).

Zakwaterowanie

Hotele **** lub ***** (kategoria lokalna) - wygodne i komfortowe.

Pokoje: w większości z klimatyzacją, wyposażone w łazienki z WC, TV i telefon.

Wizy

Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy.

Ważne! W Meksyku istnieją obostrzenia celne dotyczące limitów ilościowych na wwóz tytoniu oraz alkoholu. Jedna osoba pełnoletnia może wwieźć nie więcej niż 10 paczek papierosów, nie więcej niż 25 cygar lub 200 gramów tytoniu oraz maksymalnie 3 litry dowolnych napojów alkoholowych.

 

Świadczenia

Cena  obejmuje: przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni) do Cancun oraz przelot wewnętrzny na trasie Mexico City - Cancun, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach **** lub ***** (14 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem lub minibusem, wyżywienie zgodnie z programem, opiekę polskiego pilota w Meksyku, obsługę przedstawiciela Rainbow podczas odprawy w Warszawie, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wersja standard: NNW, KL i bagaż).

Cena nie obejmuje: kosztu biletów wstępu, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, pokojówek, systemu Tour Guide System, opłat rezerwacyjnych itp w kwocie 430 USD/os – płatne pilotowi imprezy. Cena nie zawiera również kosztu wycieczek fakultatywnych podanych w programie oraz opłaty turystycznej pobieranej w hotelach w stanie Quintana Roo (ok. 2 USD za pokój za noc) - płatne na miejscu w recepcji hoteli. Cena nie obejmuje również wycieczek lokalnych podczas pobytu w Cancun/Riviera Maya oraz wydatków osobistych. Na lotnisku w Cancun może być pobierana przed wylotem z Meksyku opłata VISITAX (ok. 10 USD/os).

Inne

Uwaga! Zwracamy uwagę na przepisy celne obowiązujące turystów wjeżdżających do Meksyku: obowiązuje limit wwozu 400 papierosów lub 400 wkładów do papierosów elektronicznych lub 50cygar i 3L alkoholu. Osoby naruszające te regulacje mogą spotkać się z opłatami celnymi, co z kolei skutkuje opóźnieniem transferów i koniecznością organizowania go na własny koszt.

Meksyk - Wielka, meksykańska wyprawa Premium

5.5/6 (12 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Meksyk - Wielka, meksykańska wyprawa Premium
Galeria (18)
Meksyk - Wielka, meksykańska wyprawa Premium
Meksyk - Wielka, meksykańska wyprawa Premium
Meksyk - Wielka, meksykańska wyprawa Premium
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Atuty oferty

Chichen Itza i piramida Kukulkan • Palenque i Świątynia Słońca • Acapulco i Skała Śmierci • Mexico City - miasto moloch! • all inclusive w Acapulco i Cancun!

Długość lotu

10 godz. 35 min.

Lot

Bezpośredni

Rodzaj wyjazdu

Objazd + wypoczynek

Transfer

W cenie

Bagaż

W cenie

Cena  obejmuje: przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni) do Cancun oraz przelot wewnętrzny na trasie Mexico City - Cancun, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach **** lub ***** (14 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem lub minibusem, wyżywienie zgodnie z programem, opiekę polskiego pilota w Meksyku, obsługę przedstawiciela Rainbow podczas odprawy w Warszawie, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wersja standard: NNW, KL i bagaż).

Cena nie obejmuje: kosztu biletów wstępu, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, pokojówek, systemu Tour Guide System, opłat rezerwacyjnych itp w kwocie 430 USD/os – płatne pilotowi imprezy. Cena nie zawiera również kosztu wycieczek fakultatywnych podanych w programie oraz opłaty turystycznej pobieranej w hotelach w stanie Quintana Roo (ok. 2 USD za pokój za noc) - płatne na miejscu w recepcji hoteli. Cena nie obejmuje również wycieczek lokalnych podczas pobytu w Cancun/Riviera Maya oraz wydatków osobistych. Na lotnisku w Cancun może być pobierana przed wylotem z Meksyku opłata VISITAX (ok. 10 USD/os).

Plan wycieczki

Dodatkowe informacje

Szczegóły lotu

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
Za osobę13 868
Razem
27 736 zł
Zaliczka 15% 4 160 zł
rezerwujzablokuj miejsce na 3 dni
trwa wczytywanie

Opinie klientów

Intensywność programu
4.9
Pilot
6.0
Program wycieczki
5.9
Transport
5.8
Wyżywienie
5.0
Zakwaterowanie
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Krzysztof 21.01.2017

Meksyk fantastyczny - pilot genialny

Byliśmy z żoną uczestnikami "Wielkiej konkwisty de luxe" od 2 do 16 grudnia 2016. Wszystko było super i -co bardzo ważne - dokładnie (!) tak jak w opisie programu imprezy. Kraj fantastyczny, krajobrazy cudowne, program świetny, czas wykorzystany w 100%, wykopaliska (Majowie, Zapotekowie, Miztekowie, Teotihuacan + Muzeum Archeologiczne w samym Meksyku) znakomite, organizacja bez zarzutu, bardzo dobre wycieczki fakultatywne (chociaż kąpiel w "cenocie" w wycieczce "de luxe" mogłaby nie być fakultatywna, tzn. dodatkowo płatna), "wypoczynki" w Acapulco i Cancun luksusowe a do tego, być może najważniejsze, niezwykly pilot p. Michał K. Chodząca skarbnica wiedzy o Meksyku, także praktyczno-życiowej z racji dodatkowych zainteresowań/okoliczności życiowych, bardzo zainteresowany wywiezieniem przez "grupę" jak najlepszych wrażeń, na nic nie marnujący czasu (filmy i "wykłady" o archeologii, historii i kulturze Meksyku w autobusie). Po prostu człowiek fantastycznie pracujący i wyraźnie mający dobre relacje już w wielu miejscach. Jeżeli Michał chciałby podzielić się swoją wiedzą o Meksyku np. tylko nad Zalewem Sulejowskim to także warto byłoby tam pojechać za całkiem spore pieniądze. (Jeżeli Rainbow wykorzysta ten pomysł, to proszę o 10%). Panie Michale! NAJWYŻSZE UZNANIE za całość.

6.0/6

Marek, Gdańsk 31.03.2015

Niezapomniany Meksyk

Piękny kraj,bogata przyroda i jeszcze bogatsza historia. Dzięki naszej pilotce Natalii poznaliśmy wszystko co ciekawe w Meksyku. Przejechaliśmy około 3000 km bardzo wygodnym autokarem ze świetnym kierowcą Danielem. Każdy w grupie 19 osobowej był zachwycony Natalią. Wszystko miała dopracowane w szczegółach ,profesjonalizm w każdym calu. Przede wszystkim życzliwość,wiedza i niesamowite poczucie humoru spowodowało iż czuliśmy się świetnie. Dzięki Natalii uznajemy tę wycieczkę najlepszą z naszych dotychczasowych wojaży po kontynentach.
Pokaż więcej opinii (10)

Meksyk - Filmowy świat Rainbow

Meksyk - Chichen Itza oraz Valladolid! | R.pl

Meksyk - Chichen Itza oraz Valladolid!

Meksyk - Wyspa Cozumel i jej atrakcje | R.pl

Meksyk - Wyspa Cozumel i jej atrakcje

Wideoporadnik: Praktyczne informacje przed wyjazdem do Meksyku

Wideoporadnik: Praktyczne informacje przed wyjazdem do Meksyku

Cancun - pogoda

Marzec

25

°C

Średnia temperatura w ciągu dnia

tło

Zainspiruj sie! Więcej o Meksyku na naszym blogu.

Więcej
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem