Opinie klientów o Meksyk - Wielka, meksykańska wyprawa Premium

5.5 /6
Intensywność programu
4.9
Pilot
6.0
Program wycieczki
5.9
Transport
5.8
Wyżywienie
5.0
Zakwaterowanie
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Krzysztof 21.01.2017

Meksyk fantastyczny - pilot genialny

Byliśmy z żoną uczestnikami "Wielkiej konkwisty de luxe" od 2 do 16 grudnia 2016. Wszystko było super i -co bardzo ważne - dokładnie (!) tak jak w opisie programu imprezy. Kraj fantastyczny, krajobrazy cudowne, program świetny, czas wykorzystany w 100%, wykopaliska (Majowie, Zapotekowie, Miztekowie, Teotihuacan + Muzeum Archeologiczne w samym Meksyku) znakomite, organizacja bez zarzutu, bardzo dobre wycieczki fakultatywne (chociaż kąpiel w "cenocie" w wycieczce "de luxe" mogłaby nie być fakultatywna, tzn. dodatkowo płatna), "wypoczynki" w Acapulco i Cancun luksusowe a do tego, być może najważniejsze, niezwykly pilot p. Michał K. Chodząca skarbnica wiedzy o Meksyku, także praktyczno-życiowej z racji dodatkowych zainteresowań/okoliczności życiowych, bardzo zainteresowany wywiezieniem przez "grupę" jak najlepszych wrażeń, na nic nie marnujący czasu (filmy i "wykłady" o archeologii, historii i kulturze Meksyku w autobusie). Po prostu człowiek fantastycznie pracujący i wyraźnie mający dobre relacje już w wielu miejscach. Jeżeli Michał chciałby podzielić się swoją wiedzą o Meksyku np. tylko nad Zalewem Sulejowskim to także warto byłoby tam pojechać za całkiem spore pieniądze. (Jeżeli Rainbow wykorzysta ten pomysł, to proszę o 10%). Panie Michale! NAJWYŻSZE UZNANIE za całość.

6.0/6

Marek, Gdańsk 31.03.2015

Niezapomniany Meksyk

Piękny kraj,bogata przyroda i jeszcze bogatsza historia. Dzięki naszej pilotce Natalii poznaliśmy wszystko co ciekawe w Meksyku. Przejechaliśmy około 3000 km bardzo wygodnym autokarem ze świetnym kierowcą Danielem. Każdy w grupie 19 osobowej był zachwycony Natalią. Wszystko miała dopracowane w szczegółach ,profesjonalizm w każdym calu. Przede wszystkim życzliwość,wiedza i niesamowite poczucie humoru spowodowało iż czuliśmy się świetnie. Dzięki Natalii uznajemy tę wycieczkę najlepszą z naszych dotychczasowych wojaży po kontynentach.

6.0/6

Barbara 30.11.2021

Fantastyczna

Byłam na objeździe 11-26.11.2021.Zachwycona jestem sprawną organizacją bogatym programemolśniona wielkością kultury Majów.Ale nie byłoby to pelne, gdyby nie super przewodnik pan Michał ,który przybliżył historię i współczesność w sposób niewymuszony i z wdziękim .Jestem pod wrażeniemjego wiedzy i umiejętności organizacyjnych.Wszystkim polecam ,jak Meksyk to tylko z panem Michałem.Jedyne co nieco zaburzyło moje wspomnienia to to jajecznica na śniadanie przez pierwsze 3 dni bez wyboru.

6.0/6

darek i kasia 29.03.2022

fantastyczny objazd

Wycieczka absolutnie godna polecenia, wspaniała przewodnik Gosia od początku wycieczki stworzyła fantastyczną atmosferę i wprowadziła nas w tajemniczą atmosferę upadłych cywilazcji oraz współczesnego Meksyku. Jeszcze raz gorąco polecam.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem