Ejlat

Jerozolima

Masada

Pustyna, Negew

Morze Martwe

Masada

Meggido

Ogrody Bahitów, Hajfa

Bazylika Narodzenia Pańskiego, Betlejem

Aqaba

Kosmetyki z Morza Martwego

Jaffa

Ściana płaczu, Jerozolima

Bazylika Grobu Pańskiego, Betlejem

Negew

Niezwykła Ziemia Obiecana

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
Wycieczka samolotem
Ejlat - izraelski kurort • Masada - twierdza Heroda • Jerozolima - święte miasto trzech religii • Betlejem - Grota Narodzenia • Via Dolorosa - Droga Krzyżowa• Tel Awiw - kosmopolityczna metropolia • Hajfa - perskie ogrody • Akka - twierdza krzyżowców • Meggido - biblijny Armagedon • Safed - święte miasto Żydów • Hamad Gader - gorące źródła w dolinie rzeki Yarmuk • Bet Shean - na skrzyżowaniu handlowych szlaków • Jerycho - najstarsze miasto świata • Morze Martwe - relaks w największej depresji na świecie! • Dla chętnych możliwość przedłużenia wypoczynku o 7 dni w Ejlacie!

Terminy i ceny wycieczki 13

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Po przylocie do Ovdy koło Ejlatu odprawa paszportowo-celna, a następnie przejazd przez pustynię Negev w kierunku Ejlatu. Po dojeździe zwiedzanie podwodnego akwarium, w którym można suchą stopą znaleźć się na dnie zatoki Aqaba i obserwować rafę koralową. Postój w centrum miasta przy placu flagi, który upamiętnia przyłączenie miasta do Izraela. Kolacja (możliwa w formie zimnego pakietu) i nocleg w hotelu w Ejlacie lub okolicy. (Trasa ok. 80 km).

Dzień 2

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd nad Morze Martwe. Zakupy kosmetyków z minerałami z Morza Martwego oraz przejazd na relaksującą kąpiel w Morzu Martwym - 430 m.p.p.m. Następnie zwiedzimy Masadę - twierdzę Heroda Wielkiego i jednocześnie miejsce walki Zelotów - społeczności Żydów, która najdłużej opierała się Rzymowi. Kolacja i nocleg w hotelu w Betlejem / Hebronie lub okolicy. (Trasa ok. 320 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele o standardzie odpowiadającym **/ *** w ocenie organizatora (wg programu) - (7 rozpoczętych dób hotelowych).
Do dyspozycji gości
w hotelu restauracja oraz bar
Pokoje
wszędzie 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie klimatyzowane z łazienkami oraz najczęściej TV-sat.
Wyżywienie
śniadania oraz kolacje (wg. opisu w programie)
Wizy
Paszport
- Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu do Polski.
- Obywatele polscy nie potrzebują wiz do Izraela na pobyt do 90 dni. - Od 1.01.2018 roku, Władze Państwa Izrael nie stemplują paszportów na żadnym z przejść granicznych. Każdy pasażer otrzymuje standardowo wydrukowaną kartkę z zezwoleniem na wjazd i pobyt na terenie Izraela. Należy jednak pamiętać, iż fakt przekroczenia granicy lądowej z Izraelem może oznaczać brak możliwości lub utrudnienia wjazdu do Arabii Saudyjskiej, Iraku, Iranu, Libanu, Libii, Syrii. Dlatego jeśli planujecie Państwo wizytę w tych krajach, należy zwrócić się do urzędu paszportowego o wymianę paszportu. Nie ma natomiast problemu z wjazdem do Izraela przy uprzedniej bytności w krajach arabskich lub innych nieuznających Izraela.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przeloty samolotem do/z Ovdy k.Ejlatu, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (razem 7 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie śniadania i obiadokolacje (lub lunche), transfery klimatyzowanym autokarem, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania i ubezpieczenie TU Europa - wariant podstawowy (NW, KL, Assistance oraz bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów realizacji programu zwiedzania (biletów wstępu, Tour Guide System, obsługi przewodników, kierowców itp.): ok. 220 USD/ osoby (płatne na miejscu). Cena nie obejmuje również: napojów do obiadów, kolacji, wycieczek fakultatywnych (Jerozolima nocą ok. 25 USD/ osoby) oraz innych wydatków osobistych. Najpopularniejszą walutą na miejscu jest dolar USA.
Uwaga! Dla chętnych za dopłatą istnieje możliwość przedłużenia pobytu o 7 kolejnych nocy w wybranym hotelu w Ejlacie (tylko w terminach z wylotem od 03.11.19 do 16.03.20). Opisy hoteli dostępne w katalogu i w systemie rezerwacyjnym R.pl.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
- obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
Sezonowość
Zwykle wysoki sezon turystyczny w Izraelu trwa w listopadzie oraz od połowy grudnia do końca kwienia.

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!
Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Izraelu! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon