Opinie klientów o Od nowa - Peloponez

5.3 /6
30 
opinii
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.7
Program wycieczki
5.5
Transport
5.6
Wyżywienie
4.3
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Elżbieta Teresa, Skawina 31.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Peloponez w pigułce

Nietypowa objazdówka ponieważ mieszkaliśmy w jednym hotelu co było niezwykle komfortowe. Świetna miejscówka , miasteczko spokojne bez tłumów turystów. Blisko żwirowa plaża i lasek sosnowy. Program zwiedzania ułożony bardzo dobrze. Hotel czysty, pokoje przestronne. Jedynie na minus brak jakiejkolwiek szafy w pokojach. Śniadania monotonne . Co dzień to samo . Kolacje dobre, kilka dań do wyboru. Hotel posiada mały czysty basen i strefę wypoczynkową z leżakami.

6.0/6

BOŻENA IRENA, Olsztyn 24.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Peloponez Od nowa

Peloponez - Od nowa, to wycieczka dla osób które nie chcą codziennie zmieniać hotelu i które w spokojnym tempie chcą pozwiedzać, odpocząć na plaży, nacieszyć się widokami. Podczas mojego wyjazdu nocleg i wyżywienie mielismy w hotelu Blu Evita w Xylokastro. Hotelik nie za duży, z małym basenem, czystymi pokojami i przemiłą obsługą. Nieopodal lasek piniowy i tuż przy nim plaża kamienista z czysta plażą. Wyżywienie wystarczające, przynajmniej dla mnie. Uwielbiam świeże warzywa i owoce, regionalną kuchnię . Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu - bardzo wygodne rozwiązanie. Nasza Pani pilot zadbała o to, abyśmy zaoszczędzili na biletach wstepu. Warto pojechać na wycieczki fakultatywne lokalne krajobrazy - okolice Loutraki oraz rejs Kanałem Korynckim. Serdecznie polecam. Życzę fajnej grupy na wyjeździe.

6.0/6

Jaroslaw, Knurów 05.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Peloponez od nowa

Wycieczka z ciekawym programem zwiedzania ,profesjonalna opieka pilota wycieczki .Warunki zakwaterowania zadawalające .Wyżywienie również smaczne.

6.0/6

Romuald, WOJKOWICE KOŚCIELNE 22.10.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

POLOPONEZ OD NOWA

BYŁO O.K.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem